Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kwietniówki 2016

Zgłoś nadużycie #4431 2 grudnia 2015, 11:12

Sil Gotowa na wszystko
Ja dla chłopca miałam Antoś ewentualnie Franek...niby najbardziej popularne ale przecież to mi ma się podobać i pasować chociażby do nazwiska :) nie wiem czy czytałyście ale np w Polsce jest chłopiec z imieniem Żyraf więc pomysłowość rodziców jak widać nie zna granic :P tu link: http://natemat.pl/10771,zyraf-nestor-i-sindi-nadawanie-egzotycznych-imion-moze-zrobic-dzieciom-krzywde

Zgłoś nadużycie #4432 3 grudnia 2015, 13:36

Leena Fajna mama
Żyraf? ? Eee.. ja dla chłopca miałam wybrane imię Leon a dla dziewczynki ciężko nam było się na jakieś zdecydowac... była Frania, Emilka, Lena czy Anastazja a nawet Noa... w końcu została Marie i od dłuższego czasu nie widać żeby nam się imię przestało podobac. Idziemy dziś na polowkowe badanie. Mała kopie dziś radośnie i intensywnie ale jakby do środka brzucha wiec boje się ze ustawi się plecami i nic nie zobaczę ; (
Do tego meczy mnie znowu migrena!! Cały dzień czytam o formalnościach i juz dostaje fiola :(

Zgłoś nadużycie #4433 3 grudnia 2015, 14:37

murron Supermama

Leena napisał(a)

Żyraf? ? Eee.. ja dla chłopca miałam wybrane imię Leon a dla dziewczynki ciężko nam było się na jakieś zdecydowac... była Frania, Emilka, Lena czy Anastazja a nawet Noa... w końcu została Marie i od dłuższego czasu nie widać żeby nam się imię przestało podobac. Idziemy dziś na polowkowe badanie. Mała kopie dziś radośnie i intensywnie ale jakby do środka brzucha wiec boje się ze ustawi się plecami i nic nie zobaczę ; (
Do tego meczy mnie znowu migrena!! Cały dzień czytam o formalnościach i juz dostaje fiola :(

Powodzenia na połówkowym, czekamy na wieści.
Współczuję migreny.
no imiona ciężka sprawa, ale Leon fajne.
mi się też Antek i Franek podobają, ale w Warszawie w 2015 r. Antek jest najbardziej popularne, masakra.

Zgłoś nadużycie #4434 3 grudnia 2015, 17:15

ewcia21k Gotowa na wszystko
Hej :) też myślałam,że tutaj już nikt nie zagląda a tutaj takie wiadomości! Gratuluję i syneczków i córeczek :) Ja jutro połówkowe o 10 :)

Zgłoś nadużycie #4435 4 grudnia 2015, 9:55

Leena Fajna mama
Dzień dobry :)
Mała jest zdrowa i prawidłowo się rozwija :) niestety leży główka w dół twarzą do moich wnętrzności i buziaka nie pokazała :( samo badanie może 5 min trwalo.. dobrze ze zrobiłam w Polsce to mam obraz w 3d i film gdzie widać jak kopie albo pcha paluszki do buzi ♡
Ewcia daj znać po badaniu :)
Murron Antek mi się tez podoba. Do tego jeszcze Alojzy :) generalnie trzeba wybierać imię takie jakie się podoba i mieć gdzie statystyki :p łatwo mówić a sama zrezygnowałam z imienia Lilie bo zbyt popularne hehe. Ale inna rzecz ze nie byłam do tego imienia 100% przekonana...
Dziś znowu migrena i poranny monolog z kibelkiem :( a dziś mam basen i chór oj żebym szybko stanęła na nogi...

Zgłoś nadużycie #4436 4 grudnia 2015, 11:08

murron Supermama

ewcia21k napisał(a)

Hej :) też myślałam,że tutaj już nikt nie zagląda a tutaj takie wiadomości! Gratuluję i syneczków i córeczek :) Ja jutro połówkowe o 10 :)

dawaj znać jak po połówkowym, płeć znacie czy w ogóle chcecie poznać?

Zgłoś nadużycie #4437 4 grudnia 2015, 11:11

murron Supermama

Leena napisał(a)

Dzień dobry :)
Mała jest zdrowa i prawidłowo się rozwija :) niestety leży główka w dół twarzą do moich wnętrzności i buziaka nie pokazała :( samo badanie może 5 min trwalo.. dobrze ze zrobiłam w Polsce to mam obraz w 3d i film gdzie widać jak kopie albo pcha paluszki do buzi ♡
Ewcia daj znać po badaniu :)
Murron Antek mi się tez podoba. Do tego jeszcze Alojzy :) generalnie trzeba wybierać imię takie jakie się podoba i mieć gdzie statystyki :p łatwo mówić a sama zrezygnowałam z imienia Lilie bo zbyt popularne hehe. Ale inna rzecz ze nie byłam do tego imienia 100% przekonana...
Dziś znowu migrena i poranny monolog z kibelkiem :( a dziś mam basen i chór oj żebym szybko stanęła na nogi...

życzę Ci aby się migreny szybko skończyły i świetnie, że z córą wszystko oki.

Zgłoś nadużycie #4438 4 grudnia 2015, 11:21

Sil Gotowa na wszystko
Witam się piątkowo :)

Ewcia daj znać jak po połówkowym :)
Leena współczuję migren...najgorsze że nie bardzo możesz sobie pomóc lekami;/ też bym się na basen wybrała ale z moimi problemami bakteryjnymi boje się że coś złapię i znów antybiotyk;/

Ja połówkowe miałam w 19 tc więc wcześniej ale to z racji problemów z pępowiną i łożyskiem przodującym.

Zgłoś nadużycie #4439 4 grudnia 2015, 11:30

murron Supermama

Sil napisał(a)

Witam się piątkowo :)

Ewcia daj znać jak po połówkowym :)
Leena współczuję migren...najgorsze że nie bardzo możesz sobie pomóc lekami;/ też bym się na basen wybrała ale z moimi problemami bakteryjnymi boje się że coś złapię i znów antybiotyk;/

Ja połówkowe miałam w 19 tc więc wcześniej ale to z racji problemów z pępowiną i łożyskiem przodującym.

a czy przodujące łożysko to wskazanie do cc?

Zgłoś nadużycie #4440 4 grudnia 2015, 11:39

Sil Gotowa na wszystko
Tak niestety bo u mnie jest centralnie przodujące i zakrywa ujście z szyjki macicy;/ chyba że jakimś cudem się podniesie ale przy swoim szczęściu nie sądzę, raczej na cc jestem nastawiona.

Zgłoś nadużycie #4441 4 grudnia 2015, 11:43

murron Supermama

Sil napisał(a)

Tak niestety bo u mnie jest centralnie przodujące i zakrywa ujście z szyjki macicy;/ chyba że jakimś cudem się podniesie ale przy swoim szczęściu nie sądzę, raczej na cc jestem nastawiona.

najważniejsze, aby z dzidzią było ok.

Zgłoś nadużycie #4442 4 grudnia 2015, 11:45

Sil Gotowa na wszystko
No to wiadomo, a na pewno będę spokojniejsza bo z pępowiną też jest problem co może grozić niedotlenieniem a cc to ominie. Teraz najważniejsze żeby donosić ciaże do bezpiecznego terminu i mogę rodzić :)

Zgłoś nadużycie #4443 4 grudnia 2015, 11:47

murron Supermama

Sil napisał(a)

No to wiadomo, a na pewno będę spokojniejsza bo z pępowiną też jest problem co może grozić niedotlenieniem a cc to ominie. Teraz najważniejsze żeby donosić ciaże do bezpiecznego terminu i mogę rodzić :)

a na kiedy masz termin?

Zgłoś nadużycie #4444 4 grudnia 2015, 11:58

Sil Gotowa na wszystko
Termin na 15 kwietnia, niby dużo czasu ale szybko minie :)

Zgłoś nadużycie #4445 5 grudnia 2015, 8:06

stencel_ka Fajna mama
Martynka1987 co u Ciebie, znasz już płeć? Kiedy rodzisz?

Zgłoś nadużycie #4446 5 grudnia 2015, 9:01

murron Supermama

Sil napisał(a)

Termin na 15 kwietnia, niby dużo czasu ale szybko minie :)

a ja na 13 to możemy tego samego dnia urodzić :)

Zgłoś nadużycie #4447 6 grudnia 2015, 9:16

ewcia21k Gotowa na wszystko
Wszystko dobrze po badaniu :) Będziemy mieli Alicję :D :D :D
Malutka jest zdrowa i waży 360 gram :)
A to ona :) Została przyłapana na ssaniu kciuka :D

Zgłoś nadużycie #4448 6 grudnia 2015, 11:44

Leena Fajna mama

ewcia21k napisał(a)

Bardzo się ciesze ze z Alicja wszystko w porządku i ze pięknie się rozwija. Słodziak pakuje palucha do buzi :D moja na polskim polowkowym pchala dwa paluchy naraz (jednego i drugiego kciuka) hihi. Dziś rano pięknie odpowiadała kopniaczkami na zaczepki tatusia ♡

Życzę miłego mikolajkowania :)

Zgłoś nadużycie #4449 6 grudnia 2015, 11:45

Leena Fajna mama

murron napisał(a)

a ja na 13 to możemy tego samego dnia urodzić :)

A ja mam na 11 kwietnia ;)

Zgłoś nadużycie #4450 6 grudnia 2015, 20:20

murron Supermama

ewcia21k napisał(a)

super, że wszystko oki :)