Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

KWIECIEŃ 2018

Zgłoś nadużycie #171 12 sierpnia 2017, 11:50

Werka_25 Zaprawiona w bojach
Witaj marbe ;)
Oliwia mama - l4 jest platne 100% ;)

Zgłoś nadużycie #172 12 sierpnia 2017, 11:54

Ja chodze prywatnie. A badania prenatalne mam za darmo bo wczesniejsza ciaze stracilam.

Zgłoś nadużycie #173 12 sierpnia 2017, 11:59

OliwiaMama Gotowa na wszystko
Ja tez chodze prywatnie jakos mam wrazenie ze lekarze na nfz maja bardziek olewajace podejscie, moja gin tez kieruje na prenatalne za jakies grosze bo ma jakis kontrakt podpisany :)

Zgłoś nadużycie #174 12 sierpnia 2017, 11:59

Ja tez chodze prywatnie jakos mam wrazenie ze lekarze na nfz maja bardziek olewajace podejscie, moja gin tez kieruje na prenatalne za jakies grosze bo ma jakis kontrakt podpisany :)

Zgłoś nadużycie #175 12 sierpnia 2017, 12:02

Minus chodZenia do gin prywatnie jest tylko taki ze za badania ma ktore Cie kieruje lekarz tez musisz placic. Ale i tak bym sie nie zdecydowala chodzic na nfz,

Zgłoś nadużycie #176 12 sierpnia 2017, 12:06

marbe Świeżo upieczona
Chodzę na NFZ, ale mam świetną gin. Ze względu na to, że straciłam dosyć późno 3 ciążę w kolejnej ciązy chodziłam na "spotkania" z nią co 5-6 dni. Napisałam spotkania, bo ciężko to nazwać wizytami, czasem przyjmowała mnie w przychodni, czasem na oddziale w trakcie dyżuru, zwykle późno (po 22), bo wiedziała że muszę ogarnąć dziewczynki. Uwielbiam ją, nie wyobrażam sobie ze ktokolwiek inny mógłby prowadzić moją ciążę.

Zgłoś nadużycie #177 12 sierpnia 2017, 12:54

motylek1909 Supermama

Optymistka napisał(a)

Zajęłam się chwilę sprawami prywatnymi, a tu tyle stron napisałyście :) ale opanowałam i przeczytałam.
Dziewczyny to chyba naturalne że się martwimy, tyle się słyszy dookoła,ale ile ciąż kończy się prawidłowo ?Zdecydowanie więcej :)
Myśle, że będzie dobrze, a tak jak któraś napisała - czasem natura wie co robi - smutne to, ale chyba lepiej w 10 tyg stracić kruszynkę niż urodzić jakiś bardzo "trudny przypadek " osobiście 3 mam kciuki za Was i za siebie :)

Czuje się w kratkę, ale chyba nie jest źle :) Wczoraj powiedzieliśmy ( tzn mój pijany mąż) znajomym takim z naszej paczki, dziewczyny płakały, panowie gratulowali i wznosili toasty - bardzo mi miło, ale też chciałam się jeszcze chwile wstrzymać,bo....tak jak wy się martwię :(
Dziewczyny pomóżcie mi rozwiać moje wątpliwości - mam z pracy prywatną opiekę ( Medicover ),pewnie wiecie o co chodzi ( darmowe wizyty, badania laboratoryjne itp.) jestem zadowolona, koleżanki polecają wizyty prywatne. Stać nas na to, ale cały czas sobie myślę,że za te 150 zł/ miesięcznie mogę zrobić małe przemeblowanie w pokoju, kupić coś co naprawdę mi się podoba, w skali całej ciąży to kupa kasy.
Gdzie chodzicie do lekarza ?Prywatnie/Opieka z pracy/NFZ ?
Za prenatalne i tak będe musiała zapłacić.

NFZ. poradnia w szpitalu
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #178 12 sierpnia 2017, 12:55

Oliwia mama - ja chodze prywatnie i jak daje mi skierowania na badania to ide do lekarza rodzinnego zapytac czy da sie zrobic ktores z tych badan na nfz i większość sie udaje bezpłatnie zrobic ;)

Zgłoś nadużycie #179 12 sierpnia 2017, 12:55

motylek1909 Supermama
Marbe- witam moja imienniczke :) gratulacje i trzymamy kciuki :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #180 12 sierpnia 2017, 12:56

Anastazja Gotowa na wszystko
Witamy marbe :) ja chodzę prywatnie, to moja pierwsza ciaza, bylam na dwoch wizytach bo nie moglam sie zdecydowac jakiego gin wybrac. Ale na szczescie sie udalo i mam nadzieje ze bedzie to moj lekarz na dlugo bo planuje jeszcze dwojke z 2 letnia roznicą :p

Zgłoś nadużycie #181 12 sierpnia 2017, 13:21

Werka, ja pamietam ze jak bylam w pierwszej ciazy to tez tak zrobilam poszlam do swojek lekarki rodzinnej zeby zapytac czy mozna wlamie tak robic a ona dala mi z fochem skierowanie na badanie moczu i krwi i powiedzia ze jak sobie chodze prywatnie do gin to badania tez mam sobie robic prywatnie... ale ostanio zmienilam lekarza rodzinnego to moze tez pojde zapytac czy tak sie da :)

Zgłoś nadużycie #182 12 sierpnia 2017, 13:21

Werka, ja pamietam ze jak bylam w pierwszej ciazy to tez tak zrobilam poszlam do swojek lekarki rodzinnej zeby zapytac czy mozna wlamie tak robic a ona dala mi z fochem skierowanie na badanie moczu i krwi i powiedzia ze jak sobie chodze prywatnie do gin to badania tez mam sobie robic prywatnie... ale ostanio zmienilam lekarza rodzinnego to moze tez pojde zapytac czy tak sie da :)

Zgłoś nadużycie #183 12 sierpnia 2017, 13:30

Ale nie mila ta lekarka :/
Ja bez najmniejszych problemów chodze i mi przepisuje ;)
Ale pamietam jak poszlam do innej bo akurat mojej nie bylo to powiedziala do mnie na jakiej podstawie ona ma mi to wydac... zatkalo mnie ;O

Zgłoś nadużycie #184 12 sierpnia 2017, 13:36

No ja tez wtedy szok mega bo szlam z mysla ze bez problemu mi da chodzilam do niek od dziecka a tu nagle takie cos zapodala... ale teraz akurat mam w miescie nowa przychodnie i tam wlasnie chodze do gin i tam tez mam ta lekarke rodzinna i robie tam wszystkie badania to moze nie bedzie tobila mi problemow i tak wszystkie pieniadze jakie inwestuje w ciaze zostawiam w tej przychodni ;)

Zgłoś nadużycie #185 12 sierpnia 2017, 13:59

gosieq Gotowa na wszystko
Ja tez bede chodzic prywatnie, i badania tez prywatnie bo moj rodzinny z usmieszkiem na ustach ze on nie ma podstaw mnie kierowac na morfologie np i nie bedzie wchodzil w kompetencje ginekologa. Takze jak widac sa ludzie i ludzie...

Zgłoś nadużycie #186 12 sierpnia 2017, 14:01

gosieq Gotowa na wszystko
A dzis mnie cos mdli od rana...ale to chyba dobry znak 😊

Zgłoś nadużycie #187 12 sierpnia 2017, 14:36

Werka masz jakiegoa fajnego tego lekarza rodzinnego :) ja juz mam dosc caly tydzien nad morzem dzien w dzien wymioty wlasnie wracamy korki masakra... z wladyslawowa do gdyni prawie juz 3 godz masakra jakas a gdzie tam jeszcze na poludnie polski moze na 20-21 dojedziemy...

Zgłoś nadużycie #188 12 sierpnia 2017, 16:50

My tez byliśmy nad morzem we Władysławowie i jak wrcalismy to byla jakas masakra przejechac przez Gdansk. Ale udalo sie nam dotrzec do domu w 7,5h z postojami ;)

Zgłoś nadużycie #189 12 sierpnia 2017, 17:35

A skad jestes? U nas masakra nawigacja pokazuje jeszcze 6 godz 20min a juz jedziemy z 6 godz w tym 3 w korku i moze z pol postoju... zaraz umre, jeszcze wybija mi sie osemka i co jakis czas lapia mnie mega falowe bole szczeki tak mocne Ze az sie slabo robi..

Zgłoś nadużycie #190 12 sierpnia 2017, 17:56

marbe Świeżo upieczona
Oliwia też jestem z południa :) skąd jesteś? Ja dziś o 3 pożegnałam dziewczynki i męża, którzy na kilka dni pojechali na Węgry, Mamy więc z synkiem pustą chatę, możemy imprezować :D