Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

KWIECIEŃ 2018

Zgłoś nadużycie #91 9 sierpnia 2017, 21:49

Anastazja Gotowa na wszystko
Mnie dokuczają odkad zaczelam 6 tydz ostatnio mnie dopadly o 4 rano :P To co mi w miare pomaga to zjedzenie czegos na sile, jak jest pelny zoladek to przechodzi. Staram sie jesc czesto i w malych ilosciach no i pic duzo. Polecam tez cukierki mietowe :D

Zgłoś nadużycie #92 9 sierpnia 2017, 22:20

OliwiaMama Gotowa na wszystko
Hej wszystkim przyszlym mamusiom :)
Jestem Oliwia 5.03.2015 w moje imieniny urodzil sie moj synek Antos!!:* a w styczniu 2017 przeszlam ciaze pozamaciczna... 20.06.2017 ostania miesiaczka 20.07 wynik z beta hcg 1317 24.07 wynik juz 7239 25.07wizyta u gin usg wykazalo wtedy rowny 5 tydzien pecherzyk juz byl ale serduszko jeszcze nie bilo, nastepna wizyta 18.08. Aktualnie jestem na wakacjach i czuje sie bardzo slabo conajmniej 
1-2 razy wymioty z rana i to doslownie dzien w dzien nic tylko bym spala ciaza daje popalic ;) ale mimo to strasznie sie ciesze bo wiem ze takie objawy to tylko dobre znaki w ciazy z Antosiem tez mnie tak meczylo caly pierwszy trymestr :) . Tez polecam balsam babydream jest naprawde dobry tani i ma wiele dobrych opini! Pozdrawiam Mamusie :*

Zdj mojego kochanego syneczka :*

Zgłoś nadużycie #93 10 sierpnia 2017, 1:06

kaska.b1985 Zaprawiona w bojach
Cześć :)
Miałam pisać po wizycie, ale wizyty w zasadzie nie było ;) tzn pojechaliśmy do lekarza (podobno najlepszego w Szczecinie), ale usg nie zrobił, bo stwierdził, że po pierwsze to strata naszych pieniędzy, a po drugie, że jeśli już by zrobił to usg to musiałby opisać wszystko co widzi a "chyba nie chcecie usłyszeć, że może być to ciąża pozamaciczna". Trochę się zdziwiłam, ale wytłumaczył I w sumie kazał wrócić przy kolejnej wizycie w PL czyli pod koniec września (akurat idealnie załapiemy sie na Papp-a).

Olga ja się smarowałam bardzo nieregularnie Mustelą taką na juz istniejące rozstępy (chociaż ich nie mialam) I nie popękałam, więc polecam! Chwilę smarowałam się też Biooilem, ale nie pasowało mi to, że zostawiał tłustą warstwę.

Motylek działaj z tabelą :) Ja tez niedługo ze Szczecina ;)

Werka, Madziulka, Gosieq, Oliwia witamy :)

Zgłoś nadużycie #94 10 sierpnia 2017, 1:09

Werka_25 napisał(a)

Ja slyszalam, ze wcześniej niz w 3 miesiacu nie ma sensu sie smarowac ;) duzo osob poleca biooil na rostepy ;)

Myślę, że im wcześniej tym lepiej. Może nie koniecznie od początku tymi "ciążowymi" (zazwyczaj są droższe), ale im lepiej skóra będzie nawilżona tym mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów :)

Zgłoś nadużycie #95 10 sierpnia 2017, 1:09

Mdłości nie mam żadnych I czuję się super, tylko ciągle jestem głodna I szybciej się męczę. W poprzedniej ciąży przytyłam 8,5kg a wagę sprzed ciąży miałam po tygodniu. Teraz zaczęłam z 4kg więcej I czuje, że będzie źle... Bardzo źle...

Zgłoś nadużycie #96 10 sierpnia 2017, 5:27

olga1205 Gotowa na wszystko
Ja nie mam żadnych objawów ciąży ale tak samo miałam w pierwszej ciąży i mam nadzieję że już tak zostanie.

Zgłoś nadużycie #97 10 sierpnia 2017, 7:52

No to bardzo wam zazdroszcze dziewczyny u mnie masakra, a w poprzedniej ciazy przytylam 18kg ale na szczescie nie wiem sama jak to aie stalo ale po ciazy wrocilam do wagi z przed ciazy i znowu wazylam 50kg :)

Zgłoś nadużycie #98 10 sierpnia 2017, 7:52

No to bardzo wam zazdroszcze dziewczyny u mnie masakra, a w poprzedniej ciazy przytylam 18kg ale na szczescie nie wiem sama jak to aie stalo ale po ciazy wrocilam do wagi z przed ciazy i znowu wazylam 50kg :)

Zgłoś nadużycie #99 10 sierpnia 2017, 8:36

gosieq Gotowa na wszystko
U mnie jedyny objaw to zmecznie, dzien dzien chodze niewyspana.. myslalam ze to po podrozy bo w poniedzialek wrocilismy z Chorwacji... ale do licha dzis juz czwartek a tu ciagle oczy jak na zapalkach😉
Generalnie martwie sie bo ostatnia ciaze stracilam w 10tyg i teraz niepokoj jest.
A USG nie szkodzi dziecku, ja mialam robione na kazdej wizycie😊

Zgłoś nadużycie #100 10 sierpnia 2017, 8:44

motylek1909 Supermama

OliwiaMama napisał(a)

Hej wszystkim przyszlym mamusiom :)
Jestem Oliwia 5.03.2015 w moje imieniny urodzil sie moj synek Antos!!:* a w styczniu 2017 przeszlam ciaze pozamaciczna... 20.06.2017 ostania miesiaczka 20.07 wynik z beta hcg 1317 24.07 wynik juz 7239 25.07wizyta u gin usg wykazalo wtedy rowny 5 tydzien pecherzyk juz byl ale serduszko jeszcze nie bilo, nastepna wizyta 18.08. Aktualnie jestem na wakacjach i czuje sie bardzo slabo conajmniej 
1-2 razy wymioty z rana i to doslownie dzien w dzien nic tylko bym spala ciaza daje popalic ;) ale mimo to strasznie sie ciesze bo wiem ze takie objawy to tylko dobre znaki w ciazy z Antosiem tez mnie tak meczylo caly pierwszy trymestr :) . Tez polecam balsam babydream jest naprawde dobry tani i ma wiele dobrych opini! Pozdrawiam Mamusie :*

Zdj mojego kochanego syneczka :*

Witamy i gratulacje :) tez mam syna z marca ale 2016 :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #101 10 sierpnia 2017, 8:45

motylek1909 Supermama

kaska.b1985 napisał(a)

Cześć :)
Miałam pisać po wizycie, ale wizyty w zasadzie nie było ;) tzn pojechaliśmy do lekarza (podobno najlepszego w Szczecinie), ale usg nie zrobił, bo stwierdził, że po pierwsze to strata naszych pieniędzy, a po drugie, że jeśli już by zrobił to usg to musiałby opisać wszystko co widzi a "chyba nie chcecie usłyszeć, że może być to ciąża pozamaciczna". Trochę się zdziwiłam, ale wytłumaczył I w sumie kazał wrócić przy kolejnej wizycie w PL czyli pod koniec września (akurat idealnie załapiemy sie na Papp-a).

Olga ja się smarowałam bardzo nieregularnie Mustelą taką na juz istniejące rozstępy (chociaż ich nie mialam) I nie popękałam, więc polecam! Chwilę smarowałam się też Biooilem, ale nie pasowało mi to, że zostawiał tłustą warstwę.

Motylek działaj z tabelą :) Ja tez niedługo ze Szczecina ;)

Werka, Madziulka, Gosieq, Oliwia witamy :)

O prosze :) u kogo bylas? Ja tez jestem ze Szczecina :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #102 10 sierpnia 2017, 10:28

motylek1909 napisał(a)

O prosze :) u kogo bylas? Ja tez jestem ze Szczecina :)

Właśnie widziałam na wynikach ;) Bylam u Węgrzynowskiego

Zgłoś nadużycie #103 10 sierpnia 2017, 12:30

Werka_25 Zaprawiona w bojach
Ja jeszcze przed zrobieniem testu palilam. Dwa razy lecialam do wc :/ ale od kad dowiedzialam się o ciazy to nie pale i czuje sie dobrze. ;)

Zgłoś nadużycie #104 10 sierpnia 2017, 12:44

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny :)
Wizyta odbyta, o ile można coś powiedzieć na tym etapie - to wszystko jest okej :)
Ciąża jest zaskoczeniem ( pewnie wspomniałam o tym kilka razy) i dowiedziałam się o niej w 6 tygodniu.Miałam plamienie ( z perspektywy czasu tak je oceniam bo był to wyczekiwany okres jeszcze dwa tygodnie temu ). Piłam,paliłam papierosy, brałam lekarstwa - jestem załamana :(
Wizyta za 2 tygodnie - podsumowanie wyników laboratoryjnych na które idę.
Położna powiedziała,że mdłości są bo spada cukier - a wiec często coś przegryzać :) Tak się staram robić i jakoś funkcjonuje, wchodzą mi jak nigdy jogurty :)
Piszecie o kosmetykach - nie mogę używać takich swoich?
Matko, jaka jestem zielona :(
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #105 10 sierpnia 2017, 12:55

motylek1909 Supermama

kaska.b1985 napisał(a)

Właśnie widziałam na wynikach ;) Bylam u Węgrzynowskiego

Ach. Ja zawsze chodze do poradni na Pomorzany, tam mi prowadzili pierwsza ciaze. To rozumiem, ze porod tez w Szczecinie? :)

Zgłoś nadużycie #106 10 sierpnia 2017, 12:56

motylek1909 Supermama

Madziulka8 napisał(a)

Hej dziewczyny :)
Wizyta odbyta, o ile można coś powiedzieć na tym etapie - to wszystko jest okej :)
Ciąża jest zaskoczeniem ( pewnie wspomniałam o tym kilka razy) i dowiedziałam się o niej w 6 tygodniu.Miałam plamienie ( z perspektywy czasu tak je oceniam bo był to wyczekiwany okres jeszcze dwa tygodnie temu ). Piłam,paliłam papierosy, brałam lekarstwa - jestem załamana :(
Wizyta za 2 tygodnie - podsumowanie wyników laboratoryjnych na które idę.
Położna powiedziała,że mdłości są bo spada cukier - a wiec często coś przegryzać :) Tak się staram robić i jakoś funkcjonuje, wchodzą mi jak nigdy jogurty :)
Piszecie o kosmetykach - nie mogę używać takich swoich?
Matko, jaka jestem zielona :(

Widzialas na.usg swoja fasolke? :)
A kosmetykow.mozna uzywac normalnych, ciaza to nie choroba. :)

Zgłoś nadużycie #107 10 sierpnia 2017, 13:15

Dziewczyny a co z farbowaniem wlosow w ciazy? Farbujecie czy na razie wstrzymujecie sie. Mozna jakimis kremami typu Casting?

Zgłoś nadużycie #108 10 sierpnia 2017, 13:22

motylek1909 Supermama

Anastazja napisał(a)

Dziewczyny a co z farbowaniem wlosow w ciazy? Farbujecie czy na razie wstrzymujecie sie. Mozna jakimis kremami typu Casting?

Ja w poprzedniej rozjasnialam, farbowalam i nic sie nie.dzialo ;)

Zgłoś nadużycie #109 10 sierpnia 2017, 13:36

Juz myslalam ze nic nie wolno i z kosmetykami tez uwazac :D motylek1909 powiem Ci ze troche sie martwie bo w ogole nie jest mi niedobrze dzisiaj, wizyte mam na 24 sierpnia...

Zgłoś nadużycie #110 10 sierpnia 2017, 13:50

Werka_25 Zaprawiona w bojach
Ginekolog przepisała mi kwas foliowy, duphaston i magnez i zastanawiam sie nad witaminami które brałam w pierwszej ciąży które są również z kwasem foliowym. Bierzecie jakieś witaminki? ;)