Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

KWIECIEŃ 2018

Zgłoś nadużycie #3331 10 lutego 2019, 20:09

kalina777 Zaprawiona w bojach
Hej. Brawo za 10 mcy. Jak zdrówko maluszków i jak nasza cięża róweczka? Czy Wasze maluchy same siadają? U nas jeszcze jakoś ruchowo u nas kiepsko. Niby jak ją posadzę siedzi sztywno, bawi się i przemieszcza na pupie, ale samej ciężko jej usiąść😕 Oj ta PAOLA... skąd ona ma czas tyle pisać i kto to czyta... podziwiam takich ludzi co upubliczniają aż do tego stopnia swoje życie prywatne w necie, albo piorą swoje brudy na fb to jakaś abstrakcja dla mnie. Ja przy dwójce dzieci mam co robić, a co mówić o czwórce...

Zgłoś nadużycie #3332 11 lutego 2019, 12:33

Anastazja Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny! Ale ten czas leci, jeszcze 2 miesiece i roczek! A pamietan ten dzien jakbym rodzila wczoraj... jakies mnie wspominki biora ostatnio 😂 Czuje sie dobrze, lekko mnie mdli czasami, podobnie jak w pierwszej nie mam poki co doleglowosci. Jedynie co to meeega ucisk na pecherz, tego nie mialam w pierwszej ciazy 🤔 9 tydzień i brzuszek juz lekko widac. Kalina kazde dziecko jest inne,moja siadala i raczkowala jak miala 6-7 miesiecy, teraz juz zaczyna chodzic ale to nie ma sie co sugerowac innymi, na wszystko przyjdzie odpowiedni czas.

Zgłoś nadużycie #3333 11 lutego 2019, 17:24

Wiem bo starsza była szybsza ;) Fajnie że dobrze się czujesz oby tak dalej

Zgłoś nadużycie #3334 13 lutego 2019, 19:25

Jagoo Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było. Zuzia jest z 22.03. Juz powoli planuje roczek 😊 księżniczka czuje się super. Niedawno skończyliśmy ospę, najpierw syn dwa tygodnie, później Zuzia kolejne dwa.
Zuzia 29.12 postawila pierwsze kroczki i teraz chodzi jak szalona 😊 je bardzo ładnie BLW, ciągle dopomina się o jedzenie. Ma 6zabkow i idą następne. Dużo mówi po swojemu, ale już robi się komunikatywna, oprócz Mama, Tata, Baba, mówi też da, czyli daj. Przeważnie ciągnie wtedy do kuchni😂 jak pokazuje pokazuje jej palcem czy to, to odpowiada albo tak, albo nie. Mówi też to i tu. Bardo ułatwia życie taka komunikatywność 😊 oprócz tego zaczynają się fochy, rzuty na podłogę i nagły płacz ze złości z wielkimi łzami.

Zgłoś nadużycie #3335 16 lutego 2019, 23:21

Jagoo super dziewczyna 👏 A ja właśnie miałam zapytać czym karmicie maluchy poza mlekiem oczywiście. Zupki to same gotujecie, kupujecie czy dajecie to co normalnie ugotujecie?

Zgłoś nadużycie #3336 17 lutego 2019, 10:57

Czesc Jagoo! Ale dziewczyna duza juz 😍 super !

kalina777 napisał(a)

Jagoo super dziewczyna 👏 A ja właśnie miałam zapytać czym karmicie maluchy poza mlekiem oczywiście. Zupki to same gotujecie, kupujecie czy dajecie to co normalnie ugotujecie?

Ja podaje słoiczki, czekam az beda sezonowe warzywa i owoce. BLW moja tez je, jajko na twardo kanapeczki z awokado i racuchy wcina.

Zgłoś nadużycie #3337 17 lutego 2019, 20:35

Jagoo Gotowa na wszystko
Z racji, że to moje już drugie dziecko 😂 a pierwsze to wiecie, takie książkowo chowane 😂 to Zuzia je to co my. Ładnie sobie radzi, zjada chlebek, warzywa, makaron mięsko itp w kawałkach. Ona to ogóle mogłaby cały dzień jeść. Ale nie wyobrażam sobie, żeby mój syn w jej wieku jadł to co ona . Tak to się wszystko zmienia. Dla dwójki dzieci mam mniej bagazy, niż jak Szymcio byl mały 😂

Zgłoś nadużycie #3338 19 lutego 2019, 22:01

Jagoo ja mam podobne podejście, ale moja królowa ma kłopoty brzuszkowe i jutro idę z nią na wizytę. Przez dwa dni wyła bo nie mogła sie załatwić. Kupiłam espumisan i rumianek do parzenia i jakoś poszło, ale nadal robi bardzo zbite kupy😟

Zgłoś nadużycie #3339 22 lutego 2019, 13:24

Dziewczyny ja dzisiaj miałam wizytę i wszystko ok 3.33 cm 10t1d 11 marca mam prenatalne 😋 Coś czuje ze chlopczyk bedzie.
Zdjecie niewyrazne bo bylam z małą,nie mialam jej z kim zostawic  😂,musiala mnie badac przez brzuch.

Zgłoś nadużycie #3340 22 lutego 2019, 21:23

Jagoo Gotowa na wszystko
Kalinaa jak problemy brzuszkowe to faktycznie trzeba uważać. U nas naszczescie nie ma żadnych problemów ani alergii. Ale jak Zuzia widzi, że ktoś coś je to jest wielki ryk.

Anastazja Gratuluję 😊 na kiedyś masz termin? Mi się jakiś czas temu spóźniał okres, najpierw byłam załamana... A jak już się nastawiłam i zrobiłam test to trochę było mi smutno.

Zgłoś nadużycie #3341 22 lutego 2019, 22:23

Jagoo napisał(a)

Anastazja Gratuluję 😊 na kiedyś masz termin? Mi się jakiś czas temu spóźniał okres, najpierw byłam załamana... A jak już się nastawiłam i zrobiłam test to trochę było mi smutno.

Z OM na 14 wrzesnia ale z pierwszego usg na 21 wrzesnia. Dzis z usg 10t1d a w karcie wpisany 10t6d wiec nie wiem na kiedy mam ten termin 😂 14 20 albo 21

Zgłoś nadużycie #3342 23 lutego 2019, 21:52

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Hello :)
Miałam podejście do BLW jak młody miał 6 miesięcy, ale szło nam kiepsko, ciągle się krztusił i za dużo nerwów mnie to kosztowało. Teraz je prawie to co my, czasem coś mu uszykuje specjalnie ale czesto wyręczam się słoiczkami :) W nocy i na noc - kp
Co do motoryki - mały ładnie siedzi i stoi. od kilku dni się puszcza i pozwala prowadzić na kilka kroczków.
Co do "mowy" - mama tata ( raczej mało świadome) da - daj i chodzi za naszym kotem i krzyczy ot :)
Też już myśle o roczku na 14,04 mamy zaplanowaną imprezkę a że lubię się bawić to wymyśliłam sobie motyw woodland :) i kleje zaproszenia żeby miesiąc wcześniej je rozdawać

Gratuluje 10 tygodnia :) U mnie okres nie regularnie ale jeszcze ani razu nie martwiłam się o ciążę :)
Pozdrawiam Was
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #3343 12 marca 2019, 8:33

A ja po prenatalnych, miałam wczoraj i wszystko jest ok ufff 😊 Bedzie druga dziewczynka 😍😍 jestesmy przeszczesliwi ze zdrowa i ze dziewczynka! Maarzylismy odrugiej z mezem. No i wszystko bedzie miala po Blance.

Zgłoś nadużycie #3344 20 marca 2019, 20:00

Hej dziewczyny. Jak dawno mnie tu nie było. Super, że dzidziuś zdrowo rośnie. U nas jeszcze ząbków brak, ale dolne jednki już na wykluciu. Mam nadzieję jak najszybciej bo dwa tygodnie katar a od poniedziałku ślina znowu, że jak leży to aż się krztusi. Chodzenie też nie, ale pnie się powoli na nóżki. A jak Wasze maleństwa? Matko ja na nic nie mam czasu to jest jakaś masakra mała ciągle na rękach, starsza przedszkole zawieź, przywieź. W międzyczasie obiad robię, piorę, sprzątam i wszystko z małą na ręku. Jak kiedyś dawali radę z czwórką nie mając pralek, zmywarek itp? Ja się pytam jak? Znacie odp na to pytanie...? Pozdrawiam Was i Wasze maluszki

Zgłoś nadużycie #3345 8 kwietnia 2019, 21:41

Za dwa dni mija rok !
Niesamowite jak ten czas leci !!!!

Zgłoś nadużycie #3346 11 kwietnia 2019, 9:43

U nas już minelo ale imprezke robimy 20 kwietnia dopiero bo maz za granica 😂 czekamy na niego. Porod pamietam jakby to bylo wczoraj. Strasznie szybko leci ten czas...

Zgłoś nadużycie #3347 16 kwietnia 2019, 22:00

Za szybko !
Może czas rozglądać się za alba do komuni ? ;)

Zgłoś nadużycie #3348 13 sierpnia 2019, 9:08

Hop hop
Co tam słychać ?

Zgłoś nadużycie #3349 15 sierpnia 2019, 13:50

Hej hej,my sie turlamy jeszcze, byle do 22 września 😊 Wyszla mi cukrzyca ciazowa i mam diete. Ale czuje sie dobrze, brzuch mam mniejszy niz z Blanką.
Mloda juz tak biega, wszedzie jej pelno. Zaczyna mowic coraz wiecej i laczyc slowa,duzo po swojemu mowi. Ostatnio ma jakis problem z zasypianiem,zlosci sie placze, macha nogami, sama nie wie czego chce, a juz coraz blizej porodu i martwic sie zaczynam jak ogarniemy dwojke takich maluchow 🙈😂