Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

KWIECIEŃ 2018

Zgłoś nadużycie #3131 17 października 2018, 21:37

Anastazja Gotowa na wszystko
My sie zabieramy za kupowanie prezentow w listopadzie, przed swietami jest mega mlyn, szkoda kupowac na szybko nieprzemyslane prezenty. A tak na spokojnie 😊

Zgłoś nadużycie #3132 17 października 2018, 21:59

Paola_33 Supermama
Anastazja💚, ja nawet dzieci w planach nie miałam... do 30-tki... zmieniło mi się 😁
Lepiej, że nie znamy przyszłości...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3133 18 października 2018, 22:12

Ja nagle poczulam ze chce miec dziecko, w sumie to sie prawie rok takie uczucie ciagnelo :p w tym czasie sobie zazywalam femibion 1 nawet sobie kupilam balsam z nivea dla bobasowi sie smarowalam 🤣 ale w ciaze nie zaszlam bo sie okazalo przy rutynowych badaniach ze mam za malo hormonow tarczycy o i to bylo przez ten prawie rok taka"antykoncepcja". Przez miesiac bralam hormon tarczycy (nie ze specjalnie zeby w ciaze zajsc) o i po tym czasie sie okazalo ze jestem w ciazy. Takie planowane/nieplanowane ale wyczekane 😊 jestem mega szczesliwa. Teraz czekamy na synka, moze w przyszlym roku sie uda 😋

Sa tu w ogole jeszcze nasze kwietnioweczki?😔

Dziewczyny co podajecie dzieciaczkom na obiadek, gotujecie (jesli tak to co) czy jedziecie na sloiczkach?

Zgłoś nadużycie #3134 18 października 2018, 22:45

Paola_33 Supermama
U nas obiadki przedszkolne a Gaja jest wielką przeciwniczką absolutnie wszystkiego poza mleczkiem. Pluje nawet kaszką.

Ja z kolei jestem ciekawa, ile macie lat. Na pewno będę najstarsza - 41.
Z zaciążeniem nie mam problemow, raczej na odwròt. Za każdym razem zachodzę za 1.razem.
Dlatego po 10 latach wracam do pigułek... mąż miał iść na wazektomię ale koszt... musimy odlożyć kasę... ostatnim razem, uzywalismy prezerwatyw. Wyszla Gajka, skubana... gumka nie pękła... dodam 😜
Sprawdzałam ostatnio tsh, mam w normie. Moze szkoda, nie ma na co zrzucić winy za lakomstwo 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3135 20 października 2018, 13:07

Moja dzisiaj nic nie jadla jeszcze od rana bo nie chce, dwie butelki wylalam. W nocy jadla , ostatni raz o po 5.

Zgłoś nadużycie #3136 20 października 2018, 17:18

Paola_33 Supermama
Anastazja, może ząbki startują ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3137 20 października 2018, 17:18

Paola_33 Supermama
Anastazja, może ząbki startują ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3138 20 października 2018, 18:46

Paola_33 Supermama
U nas otwarcie nowej cukierni... Z obiadu chyba rezygnujemy 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3139 20 października 2018, 18:47

Paola_33 Supermama
U nas otwarcie nowej cukierni... Z obiadu chyba rezygnujemy 😁
Ida po kwadransie odpadła, jak Sterana zyciem matka szesciorga dzieci, zaległa na kanapie i już ani gryza 😂😂
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3140 20 października 2018, 22:11

Paola_33 Supermama
Jutro idziemy na wystawę makiet kolejowych, potem na Cmentarz Powązkowski. Zrobić porządek przed 1. XI, na grobie Synka 🙁 ❤
Niestety Melissa, Róża oraz Idalia jeszcze trochę chore... kaszlą... Ale prawie bez różnicy, czy chorują w domu, czy poza 🙁
Szczepienie Gajki znów przeniesione w niewiadomą datę...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3141 21 października 2018, 17:13

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Antoś je z nami ( jak coś gotuje to mu też ) albo słoiczki, podostawałam od koleżanek i tak mu daje. Z tym że ten mały słoik to mamy na 2/3 razy :( Wczoraj mu dałam kaszkę bobovite i wciągał ze smakiem, ale nie chce go tym zbytnio faszerować, mało zdrowe to się wydaje (choć jakie to ma znaczenie biorąc pod uwagę kurczaki z biedronki?)
Częstuje go wieloma rzeczami,po trochu :) Póki co chętnie próbuje
Ja brałam po połogu tabletki, ale częstotliwość naszych zbliżeń jest opłakana więc przestałam brać. Używamy prezerwatyw - mam nadzieję że nie będzie z tego żadnej Gaji :)
Mały ma katarek i się męczy.Pytanie czy za lekko był ubrany czy to na zęby?Ślini się, marudzi, ręce ciągle w buzi ale nic nie widzę.
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #3142 21 października 2018, 19:53

Paola_33 Supermama
My kompletnie zmieniliśmy plany weekendowe - po głosowaniu zdązylismy tylko zjeść obiad i zaliczyć kilka ciastek u Bliklego. Średnie te słodycze a ceny horrendalne. Zgorszyłam się, że za makaronik - takie mini ciastko wyglądające jak beza, 'smakujące' jak nieudane coś wykosztowałam się aż 4 zł. 5 makaronikow w opak. a płać za każde osobno 😒 U Olszy 1/4 ceny. I tak tłumy u B. 🙁
Zawsze omijam ich w Tłusty czwartek, bo mają najb. gniotowate i wstrętne pączki 😁
Ale blisko są.
Ani na cmentarz ani do Muzeum Kolejnictwa nie zdązylismy, zresztą wszystkie kaszlą, to co się będziemy szlajać 😣 Ja już podłapałam katar 🙁
Ale za 9 tyg. święta, miło pomyśleć. W tym roku wreszcie nauczę Melisskę jeździć na łyżwach; już nie będę musiała sama pomykać😏
No i sanki mamy spore ale max. 3 osobowe 😁😃 Dzieci głównie sie cieszą na lepienie bałwanów 😏
Melissa podyktowała 2 list do św. Mikołaja. Skromnie poprosiła o... większe mieszkanie 😂😂😂
Chyba się rozczarujeeee. Ech...
Niestety od niemądrej Babci wrocily po 2 dniach jeszcze bardziej chore... wg. Babci "już prawie zdrowe" 😮😮😮
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3143 21 października 2018, 21:57

Madziulka8 napisał(a)

Antoś je z nami ( jak coś gotuje to mu też ) albo słoiczki, podostawałam od koleżanek i tak mu daje. Z tym że ten mały słoik to mamy na 2/3 razy :( Wczoraj mu dałam kaszkę bobovite i wciągał ze smakiem, ale nie chce go tym zbytnio faszerować, mało zdrowe to się wydaje (choć jakie to ma znaczenie biorąc pod uwagę kurczaki z biedronki?)
Częstuje go wieloma rzeczami,po trochu :) Póki co chętnie próbuje
Ja brałam po połogu tabletki, ale częstotliwość naszych zbliżeń jest opłakana więc przestałam brać. Używamy prezerwatyw - mam nadzieję że nie będzie z tego żadnej Gaji :)
Mały ma katarek i się męczy.Pytanie czy za lekko był ubrany czy to na zęby?Ślini się, marudzi, ręce ciągle w buzi ale nic nie widzę.

Moja miala katar przez 2 tygodnie ale nic poza tym,nie bylo to chyba przeziebienie,nie miala goraczki i nie wygladala na chora wiec stawiam na zeby,tez palce non stop w buzi, wszystko co wpadnie w raczki zaraz wedruje do ust 🤣
Dzisiaj nadrobila wczorajszy dzien i baardzo duzo jadla, rano mleko pozniej kaszke,na obiadek duzy sloik i znowu mleko i znow mleko.
Madziulka powoli i Twoj bedzie wcinal, widicznie nie jest jeszcze gotowy do nowych posilkow innych niz mlecznych.
A co do kaszek uwazam ze sa ok, my kupujemy z bobovity bezmleczne.

Zgłoś nadużycie #3144 15 listopada 2018, 13:27

Paola_33 Supermama
Anastazja - twoja gwiazda ma juz prawie 8 mies.
Nasza dobija do 6. Ciągle odkładam za male ciuszki. Rośnie najszybciej z naszej czworeczki 😁
Musze ją zwazyc. Od 2 dni ledwo moge ruszać szyją... nie ma to jak nosić codz. klocuszka...
Gaja nie lubi nowosci. Trzyma sie wiernie mleczka i pluje kaszką lub musem jabłkowym z wyraźnym zarzutem w oczach 😜
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3145 15 listopada 2018, 13:27

Paola_33 Supermama
Anastazja - twoja gwiazda ma juz prawie 8 mies.
Nasza dobija do 6. Ciągle odkładam za male ciuszki. Rośnie najszybciej z naszej czworeczki 😁
Musze ją zwazyc. Od 2 dni ledwo moge ruszać szyją... nie ma to jak nosić codz. klocuszka...
Gaja nie lubi nowosci. Trzyma sie wiernie mleczka i pluje kaszką lub musem jabłkowym z wyraźnym zarzutem w oczach 😜
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3146 16 listopada 2018, 4:26

Paola_33 Supermama
Wrzucam najświeższe fot. moich Skarbków. Może któraś wrzuci swoje, choć na kilka g. ?
Krówka do masowania i żucia. XI '18
Siostry gotowe na gorącą czekoladę.
Czapkowe show.
U Dziadków praculki...
Potrójny atak na zjeżdżalnię. XI. 2018.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3147 16 listopada 2018, 10:04

Paola_33 Supermama
Teraz czytam przesmieszną książkę - wspomnienia lekarza Anglika z pracy. Trudno sie nie poplakac ze smiechu... ci pacjenci to potrafią... kosmos... polecam gorąco.
Adam Kay "Będzie bolało". Rewelacja.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #3148 Wczoraj, 22:19

Joanna23 Świeżo upieczona
Drogie mamy z Trójmiasta,

Obecnie na Uniwersytecie Gdańskim w ramach WCZESNEJ PROFILAKTYKI pani psycholog wykonuje darmowe badania aktualnego rozwoju maluszka są one kierowane do dzieci, które pojawiły się w rodzinie jako pierwsze i mają od 6-9 MIESIĘCY.

Przy okazji nich realizuje swoją pracę magisterską.

Serecznie zapraszam do kontaktu e-mailem : joanny.szczepanik@wp.pl

Pozdrawiam :)