Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kupki dzieci na cycu - czyli to co niektórym spędza sen z powiek ;)

Zgłoś nadużycie #11 1 października 2014, 8:53

thirty_1 Gotowa na wszystko
Haj :)
Mam do Was pytanko: co ile Wasze szkraby robią kupkę będąc karmione piersią?
U nas z tym problem i stad moje pytanie.

Zgłoś nadużycie #12 1 października 2014, 15:22

Konto usunięte
Thirty, to zależy w jakim wieku.

Przez pierwszy około miesiąc kupa po każdym karmieniu.

Potem między 4 a 6 tygodniem może być nawet 14 dni bez kupy i to jest nadal OK. Tak przynajmniej mówili nam w szkole rodzenia, bo u nas odkąd mała skończyła miesiąc, przestawiła się na 1 kupę dziennie, zawsze o jednej porze - po porannym przebudzeniu ;) Tak było długo, długo...

Teraz ma 4 miesiące i mamy 1 kupę na 2-3 dni. I też jest OK.
O dziecięcych zakupach, wyprzedażach i promocjach.

Zgłoś nadużycie #13 1 października 2014, 15:43

Mój Leon tak od skonczenia dwóch miesięcy robi właśnie raz na dwa tygodnie i to po czopku... Nic nie pomaga :(

Zgłoś nadużycie #14 1 października 2014, 18:44

Konto usunięte
A widać po nim, że go to męczy? Jeśli nie, to moim zdaniem nie ma powodów do niepokoju.

Zgłoś nadużycie #15 1 października 2014, 20:07

No właśnie nie. Dziecko jest wesołe, nawet po 14 dniach brzuszek miękki, a jak dam czopka to wcale tej kupy dużo nie wychodzi. Dziwne, że daję dicoflor, debridat i nic to nie pomaga...

Zgłoś nadużycie #16 1 października 2014, 20:08

No i nie wiem co z tym moim Leonem...

Zgłoś nadużycie #17 1 października 2014, 20:57

Konto usunięte
Moim zdaniem powinnaś wyluzować :) Jeśli dziecko jest wesołe,a brzuszek miękki, to raczej wszystko jest w porządku. Słyszałam nawet o czymś takim jak "trawienie bezresztkowe", ponoć rzadki przypadek, ale może u Ciebie ma miejsce? Co mówiła pediatra?

Zgłoś nadużycie #18 2 października 2014, 9:08

Na kontroli w patologii noworodka (Leon urodził się malutki i stąd ta kontrola) pani powiedziała,że mam dawać lactulozę. Kupiłam ten syrop,ale on jest na zaparcia, a mój synek zaparć nie ma na pewno. Mówiła, że jak nie przejdzie to mam iść do swojego pediatry. No to poszłam i pani doktor powiedziała, że to za długo bez kupy i przepisała debridat. Stosujemy go ok. 3 tygodni i nic :( Podaję też dicoflor.

Zgłoś nadużycie #19 2 października 2014, 20:35

Konto usunięte
A on je tylko pierś? Nie rozszerzasz mu już diety np?

Zgłoś nadużycie #20 2 października 2014, 20:42

No dzisiaj pierwszy raz dostał marchewkę,ale tylko skubnął,bo jeszcze nie wie jak się za to zabrać. Nie otwiera jeszcze buźki a jak mu troszkę na język dałam to sobie memlał,trochę wypluł. Myślę,że niecałą łyżeczkę zjadł