Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ktoś ma dystrybutor z wodą?

Zgłoś nadużycie #11 25 lutego 2017, 19:42

madame Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2016 Posty: 183 Podziękowania: 1
Na stronie https://getfresh.pl/firma/produkty-uslugi   znalazłam ciekawą usługę dostawy wody źródlanej do domu, czy firmy. Zastanawiam się, czy nie skorzystać, bo jest to z pewnością wygodniejsze niż woda butelkowana. Możecie podzielić się swoimi opiniami na ten temat?

Zgłoś nadużycie #12 26 lutego 2017, 20:01

fiolek Świeżo upieczona
Rejestracja: Gru, 2014 Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja piję kranówkę i w ogóle nie kupuję wody butelkowanej, u mnie w mieście woda jest zdrowa i właściwie nawet zachęcają nas do picia jej prosto z kranu. Jedyne co zrobiliśmy, to zainwestowaliśmy w filtr i to pozwoliło na pozbycie się osadu z czajnika i kubków po herbacie. Tutaj https://www.leroymerlin.pl/kuchnia/czysta-woda-w-kuchni-jak-poprawic-smak-i-jako... można przeczytać fajny poradnik dotyczący tematu filtrów i opisujących różne rodzaje występujące na rynku. My mamy podzlewowy filtr.

Zgłoś nadużycie #13 21 lipca 2018, 13:40

monikabert90 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 127 Podziękowania: 0
Ja mam w domu dystrybutor wody, ale taki wbudowany w lodówkę. Powiem Wam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie i żałuję, że nie zdecydowałam się na zakup takiej lodówki dużo wcześniej. Teraz nie muszę już kupować wody w butelkach, wystaczy tylko , że raz na jakiś czas zamówię filtry do lodówki na https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-lodowek.html Nie są one drogie, więc naprawdę sporo można na tym wszystkim zaoszczędzić :)

Zgłoś nadużycie #14 22 maja 2019, 0:00

beata333 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Mar, 2015 Posty: 548 Podziękowania: 2
Jak najbardziej warto zainteresować się dostawą wody z dystrybutora https://www.eden.pl/horeca Kosztuje niewiele a poprawi komfort i atmosferę pracy więc warto zainwestować pieniądze. W ofercie można znaleźć zarówno wodę źródlaną, jak i filtrowaną. W obu wersjach dostępna jest również woda gazowana. Wybór jest spory więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #15 27 maja 2019, 15:51

Kry_cha Świeżo upieczona
Rejestracja: Maj, 2019 Posty: 4 Podziękowania: 0
Po co komu dostawy wody do domu? Chyba że dom nie jest podłączony do sieci wodociągowej to wtedy tak.