Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

który wózek?

Zgłoś nadużycie #71 5 grudnia 2019, 20:34

sunya Początkująca
Wózek Easygo Optimo Air które posiada przepinane siedzisko, gondolę którą można złożyć na płasko oraz pompowane amortyzowane koła. Prowadnica ma regulowaną wysokość, koszyk jest pojemny a barierkę można odchylić na bok. Wózek jest łatwy w obsłudze, steruje się nim też prosto.

Zgłoś nadużycie #72 13 grudnia 2019, 16:31

Ania02 Zadomowiona
Pojazd dla maluszka to ważny wybór. Tym bardziej, że teraz tych wózków jest naprawdę dużo, przeróżne modele. Do takiego warto też zadbać o różnego rodzaju akcesoria. Największy wybór to chyba na https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_wozkow znajdziecie i od tego radziłabym zacząć poszukiwania. Są tam oferty wielu sklepów, a rzeczy naprawdę przydatne.

Zgłoś nadużycie #73 14 grudnia 2019, 18:50

Wika2312 Początkująca
Jeśli chodzi o spacerówkę to śmiało, z własnego doświadczenia mogę polecić anex air-x. Bardzo wygodny, solidny i zgrabny. Daje radę na każdym terenie.

Zgłoś nadużycie #74 16 marca 2020, 12:47

malwina098 Zadomowiona
A ja mam x-ander x-go i też mogę powiedzieć że nie ma lepszej spacerówki. z dużym siedziskiem. Rozkłada się ona prawie do leżenia ma dużą budkę i panel LED oraz wbudowaną moskitierę. Co bardzo wygodne jest w zestawie z Torbą.

Zgłoś nadużycie #75 17 marca 2020, 22:27

Aga2020 Świeżo upieczona
Chciałam podziękować forumowiczkom za doradzenie sklepu eurowozki.pl- faktycznie po negocjacji zrobili najlepszą cenę na rynku. Ja chciałam bebetto vulcano bo na tyle było mnie stać ale przemiły pan mi zrobił taką cenę że mogłam pozwolić sobie na bebetto luca. A najlepsze jest to że kupiłam bezpieczny testowany fotelik w cenie minimalnie drozszej niz zwykłego fotelika 3w1 i tak samo się wpina na ramę. Jeszcze raz dzięki😘

Zgłoś nadużycie #76 4 maja 2020, 14:05

AnitaT Początkująca
U mnie fajnie sprawdza się m/type z anexa. Mimo tego, że to model 3w1 jest poręczny, zgrabny i łatwy w obsłudze a przy tym fajnie się prezentuje ;)

Zgłoś nadużycie #77 5 lipca 2020, 12:42

misia85 Zadomowiona
my posiadamy wózek Anex e type Piękny wózek i bardzo funkcjonalny, lekko się prowadzi, łatwo się składa i rozkłada. Ma praktyczną torbę na różne rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tego modelu.

Zgłoś nadużycie #78 25 sierpnia 2020, 8:58

doriana Gotowa na wszystko
A ja mam zupełnie inny niż Wasze bo kupiłam x-landera x-move, to jest dopasowany dla mnie wózek wręcz idealnie, wszędzie się wcisnę bo łatwo się nim manewruje, nadaje się też na bezdroża i wyższe krawężniki, ma dużą budkę i gondolę więc teraz jak się chłodniej zrobi będzie idealny jak przyjdzie założyć dziecku grubsze ciuszki czy wsadzić śpiworek

Zgłoś nadużycie #79 1 września 2020, 17:51

Majka2312 Zadomowiona
Ja wybrałam m/type z anexa i nie żałuję. Wózek mega wygodny i poręczny. Wszędzie bez problemu się z nim zmieszczę a i w obsłudze bardzo łatwy co jest dużym plusem. Mimo ze mam model 3w1to całość zgrabna i zwrotna.

Zgłoś nadużycie #80 3 października 2020, 16:26

Strelka Zaprawiona w bojach
Ja mam wózek 3w1 bardzo fajnie się sprawdza. Wiadomo, że kosztował już trochę więcej, ale cieszę się że ten wybraliśmy. Teraz skupiamy się na wyborze zabawek. Na stronie https://haribi.pl znalazłam już kilka fajnych opcji prezentowych dla naszego maluszka.

Zgłoś nadużycie #81 5 października 2020, 16:56

Kritong Świeżo upieczona

Fifona napisał(a)

Moim zdaniem wózek trójfunkcyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Możliwość korzystania z gondolii w pierwszych miesiącach życia oraz kompatybilność z fotelikiem samochodowym to duża wygoda. My musieliśmy znaleźć alternatywę dla dużego wózka podczas wyjazdu zagranicznego - linie lotnicze zezwalają na zabranie jedynie lekkiej spacerówki. Wyjeżdżaliśmy z 3,5 mies. dzieckiem dlatego zależało mi na całkowicie rozkładanym twardym oparciu, niewielkich wymiarach wózka oraz łatwym transportowaniu. Wybrałam Chicco Miinimo, ponieważ sztywne oparcie rozkłada się na płasko, rama fajnie się składa w walizkę, ma wygodną rączkę do przenoszenia i dodatkowo można spakować go w pokrowiec/torbę na suwak, że robi się z niego mały bagaż. Dzięki temu nie martwiłam sie, że w luku bagażowym będzie narażony na obratcia i zniszczenia, ba, nawet zostawiłam zabawki przywiązane do ramy i motylka, bo wiedziałam, że wszystko jest bezpiecznie spakowane w torbie. Z wózka korzysta mi się bardzo wygodnie, dziecko śpi podczas spacerów (wózek ma materiałowe wstawki z boków, które tworzą przytulną przestrzeń wewnątrz. Dlatego jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na 3w1 lub jeśli tak jak my potrzebuje sprytnego wózka na wyjazdy weekendowe do rodziny, do sklepu lub zagraniczne to Miinimo zapewni wygodę dla dziecka oraz zajmie bardo mało miejsca w bagażniku. Poglądowo załączam zdjęcia zapakowanego wózka w torbie i podczas spaceru.

Zgadzam się z Tobą, że wózek powinien być praktyczny i kompaktowy. Jeśli wózek się złoży, to bardzo dobrze. Na przykład mogliśmy odprawić nasz wózek w przechowalni w Krakowie iluggage.pl i część naszego bagażu. Dało nam to możliwość wypożyczenia rowerów i udania się na wycieczkę po Krakowie, aż do przyjazdu następnego pociągu.

Zgłoś nadużycie #82 7 października 2020, 9:11

april13 Gotowa na wszystko
Euro Cart - Volt Pro :) my kupiliśmy ten wózek i nie zamieniłabym go na żaden inny :) spacerówka dla dzieci aż do 22 kg. po złożeniu zajmuje niewiele miejsca natomiast rozłożony jest całkiem duży ( taka magia ;p ). składanie mozna ogrnąć spokojnie jedną ręką, bez większego wysiłku.

Zgłoś nadużycie #83 12 października 2020, 20:28

mamuska91 Zaprawiona w bojach
Riko Basic Pastel! Mamy ten wózek i szczerze go uwielbiam! Świetnie się prowadzi, ma dużą, wygodną gondolę i świetnie wygląda. Bardzo łatwo się go składa i jest leciutki. Na pewno nie wymienię go na nic innego. Synek będzie nim jeździł aż z niego nie wyrośnie.

Zgłoś nadużycie #84 21 października 2020, 11:43

eliss Zaprawiona w bojach
A ja mam x-landera, a ten wózek nie tylko ślicznie wygląda ale jest też niezwykle praktyczny, łatwo się składa i rozkłada i zabiera niewiele miejsca, nawet do mojego małego bagażnika się mieści bez problemu

Zgłoś nadużycie #85 19 stycznia 2021, 0:15

lusesitka774 Fajna mama
Kilka miesięcy temu stałam przed podobnym dylematem i wybrałam Riko Basic Sport. Wygodny, zwrotny i z dobrą amortyzacją. Nawet malutkie sklepy z nim nie są mi straszne, a do tego nawet po wyboistych drogach płynie. Wózek - marzenie, polecam - na pewno sprawdzi się i u Ciebie.

Zgłoś nadużycie #86 25 stycznia 2021, 16:24

Paulinka88 Świeżo upieczona
My zdecydowaliśmy się na m/type od anexa. Wózek świetnie sobie radzi na każdym terenie, ma duże,zwrotne koła i dobrą amortyzację. Jest solidny i wygodny, dużo go używamy i nigdy nas nie zawiódł ;)