Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

który wózek?

Zgłoś nadużycie #31 23 maja 2017, 15:02

Tolka Zaprawiona w bojach
Oj kiedy ja kupowałam wózek, teraz to ostatnio widłowy taki https://www.sawimbis.pl/ do pracy męża, a przyznam szczerze, że bardzo lubiłam kupować wózki

Zgłoś nadużycie #32 23 maja 2017, 21:22

magda906 Zaprawiona w bojach
Zobaczcie sobie wózek champion alu Adamex, bardzo elegancki i praktyczny model. Ma dużą gondolę, która dodatkowo jest wentylowana, posiada amortyzator na ramie. Amortyzatory są miękkie, także można bez problemu wyjeżdżać nim nawet na wysokie krawężniki, jakość szycia jest wysoka. Warto wybrać wózek wielofunkcyjny, to praktyczne rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #33 25 maja 2017, 22:38

msiaczka85 Gotowa na wszystko
Najlepsze wg mnie sa po prostu wozki 3w1 - kupujemy raz, a dobrze. Wazne, aby byl w miare lekki i dobrze sie skladal. Duzy wybor takich wozkow mozna znalezc np w tym sklepie: https://www.ewozki.eu/pl/c/Wozki-3w1/13
(Swoja droga - super obsluge tam maja, naprawde widac, ze sprzedawcy znaja sie na tym co sprzedaja, a nie sa tam 'za kare') :)

Zgłoś nadużycie #34 25 maja 2017, 22:48

mily32 Świeżo upieczona
Ja wiernie jestem za wózkami firmy X-lander, funkcjonalne w pełni :) ew. Graco ;)

Zgłoś nadużycie #35 29 maja 2017, 9:20

aanna1234 Świeżo upieczona
My wybraliśmy Anexa Sporta, podobny wizualnie ale lepiej dopracowane szczegóły :) polecam zobaczyć powinien się spodobać. U nas sprawdza się super

Zgłoś nadużycie #36 19 czerwca 2017, 20:57

anastazja19 Świeżo upieczona
Ja miałam wózek firmy Kinderkraft, który znajduje się w tym rankingu https://milutkie.pl/jaki-wozek-dla-dziecka-ranking-opinie/ - 3w1 to najlepszy wybór jaki może być, nie trzeba kupować już kolejnych ;)

Zgłoś nadużycie #37 25 lipca 2017, 1:42

karolina86 Początkująca
Warto wziąć pod uwagę wózki marki adamex, bo oni co sezon wypuszczają nowości i ulepszają swoje produkty. Poza tym mają jedne z większych gondoli na rynku, takie opinie słyszałam.

Zgłoś nadużycie #38 7 sierpnia 2017, 19:09

doriana Zaprawiona w bojach
Ja akurat nie miałam przekonania do wózka 3w1, zresztą fotelik też dostałam od siostry bo ona go specjalnie nie używała, okazał się niepotrzebny. Za to wózki 2w1 są ok, bo z gondoli dzieciaczki nam szybko wyrastają i zaraz spacerówka potrzebna, ja kupiłam Amelisa, jestem bardzo z niego zadowolona, ma wszystko to czego potrzebowałam, czyli regulowaną rączkę, duże koła i podwójną amortyzację

Zgłoś nadużycie #39 13 sierpnia 2017, 12:24

Fifona Początkująca
Moim zdaniem wózek trójfunkcyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Możliwość korzystania z gondolii w pierwszych miesiącach życia oraz kompatybilność z fotelikiem samochodowym to duża wygoda. My musieliśmy znaleźć alternatywę dla dużego wózka podczas wyjazdu zagranicznego - linie lotnicze zezwalają na zabranie jedynie lekkiej spacerówki. Wyjeżdżaliśmy z 3,5 mies. dzieckiem dlatego zależało mi na całkowicie rozkładanym twardym oparciu, niewielkich wymiarach wózka oraz łatwym transportowaniu. Wybrałam Chicco Miinimo, ponieważ sztywne oparcie rozkłada się na płasko, rama fajnie się składa w walizkę, ma wygodną rączkę do przenoszenia i dodatkowo można spakować go w pokrowiec/torbę na suwak, że robi się z niego mały bagaż. Dzięki temu nie martwiłam sie, że w luku bagażowym będzie narażony na obratcia i zniszczenia, ba, nawet zostawiłam zabawki przywiązane do ramy i motylka, bo wiedziałam, że wszystko jest bezpiecznie spakowane w torbie. Z wózka korzysta mi się bardzo wygodnie, dziecko śpi podczas spacerów (wózek ma materiałowe wstawki z boków, które tworzą przytulną przestrzeń wewnątrz. Dlatego jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na 3w1 lub jeśli tak jak my potrzebuje sprytnego wózka na wyjazdy weekendowe do rodziny, do sklepu lub zagraniczne to Miinimo zapewni wygodę dla dziecka oraz zajmie bardo mało miejsca w bagażniku. Poglądowo załączam zdjęcia zapakowanego wózka w torbie i podczas spaceru.

Zgłoś nadużycie #40 3 grudnia 2017, 11:07

Marlenka33 Zaprawiona w bojach

mily32 napisał(a)

Ja wiernie jestem za wózkami firmy X-lander, funkcjonalne w pełni :)   ;)

To podobnie jak ja, też chyba wszystkie obejrzałam ale x-lander mi najbardziej pasuje pod każdym względem, i jest przede wszystkim lekki, jestem niewysoka i drobna, będę musiała wchodzić z nim na pierwsze piętro, składać, zapakować do bagażnika więc na jego niską wagę od razu zwróciłam uwagę

Zgłoś nadużycie #41 29 grudnia 2017, 14:36

kalinka331 Świeżo upieczona
Widzę, że na tym forum dublują się tematy. Cóż powiem to samo, co w innym temacie. Po prostu trzeba zwrócić uwagę na wszystko i w żadnym wypadku nie wolno zapominać o odpowiedniej pościeli (co sądzicie o propozycjach pod tym linkiem https://www.gluck.pl/posciel-do-wozka-279/). Trzeba powiedzieć wprost - jestem bardzo ciekawy Waszych opinii.

Zgłoś nadużycie #42 9 lutego 2018, 14:56

adelapadela Początkująca
My mamy wózek 2 w 1 i uważam, że to świetna opcja. Fotelik lepiej dokupić osobno. Nasz wózek to emmaljung nxt90 jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Teraz mieszkamy na 4 piętrze i bez problemu da się go wnieść do domu.

Zgłoś nadużycie #43 10 kwietnia 2018, 13:50

bronna Zaprawiona w bojach
A ma może któraś Baby jogger City Tour LUX ? :) bardzo fajny tez wózek jest, zwłaszcza jak ktoś gdzieś jeździ czesto to super jest ta opcja składania go już z zamontowaną gondolą, wygodne i proste

Zgłoś nadużycie #44 18 kwietnia 2018, 15:35

hannam Początkująca
Od trzech miesiecy mamy wozek RIKO naturo ecco ;) jestesmy zadowoleni, dlugo czailismy sie na odpowiedni model i ten jest idealny. Gabarytowo wyglada jak wiekszosc wozeczkow 3 w 1, jakosc bardzo dobra, co najwazniejsze gondola jest duza, kola mocne pompowane, razem ze stelazem tworza stabilna calosc, zwlaszcza podczas spacerow po wertepach.

Zgłoś nadużycie #45 11 maja 2018, 17:12

kamilla Zaprawiona w bojach
Zerknij sobie na wózki Adamexu. Dostępne w wielu miejscach, w świetnej jakości i w cenach, które wydaje mi się, że są przyzwoite w stosunku do oferowanej jakości. Ja sama jeżdże Vicco, stosunkowo nowym modelem i bardzo mi odpowiada. Plus jest kompatybilny z niektórymi innymi sprzętami z MaxiCosi!

Zgłoś nadużycie #46 16 maja 2018, 10:36

Camicco.pl Świeżo upieczona
Skoro mowa o wózkach czy akcesoriach dla dzieci to polecam Camicco.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór orz rozsądne ceny, właśnie tym zajmujemy się na co dzień :)

Zgłoś nadużycie #47 17 maja 2018, 13:57

GabGab Początkująca
U nas spisał się coneco! :D

Zgłoś nadużycie #48 8 czerwca 2018, 21:22

Majka2312 Początkująca
Ja mam anex discovery i bardzo sobie go chwalę. Dobrze się prowadzi po każdej powierzchni, Wygodny i bezpieczny dla maluszka a dla mnie łatwy w obsłudze. Dodatkowo fajnie się prezentuje ;)

Zgłoś nadużycie #49 28 czerwca 2018, 18:47

szelka Zaprawiona w bojach
Teraz jest tyle firm, modeli tych wózków, że wcale się nie dziwię, że wybór jest tak trudny. Też miałam z tym kłopot, ale ostatecznie zdecydowałam się na wózek EasyGo, model Optimo i szczerze mówiąc, to nie mogłam lepiej trafić. Łatwo i swobodnie się go prowadzi, przez co naprawdę jest świetny w użytku. Wygląda też bardzo ładnie no i nie kosztował majątku jak te niektóre wózki.

Zgłoś nadużycie #50 29 czerwca 2018, 22:56

claudia Gotowa na wszystko
Oczywiście, że wybór trudny. Ja bym się zastanawiała nad Exlanderem.