Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Który kubek niekapek polecacie

Zgłoś nadużycie #11 14 listopada 2011, 19:34

Izazaa Świeżo upieczona
mam dylemat z kupnem kubka niekapka. jedne mają te dziubkiz twardej gumy, inne z miękkiej, różne sa ich kształty...jaki wybrać dla 8-miesiecznego niemowlęcia?

Zgłoś nadużycie #12 14 listopada 2011, 20:41

gosias Fajna mama
My zaczęliśmy od Aventa ale powiem Ci szczerze,że na początku mały nie chciał z niego pic(bo twardy ustnik)-miał wtedy niecały roczk...i znaleźliśmy niekapek treningowy, tz. ustnik jest taki jak w niekapkch ale silikonowy,miękki(zresztą można kupic jak się zużyje sam ustnik-jak smoczek) Canpola i to była rewelacja, kilka miesięcy pił własnie z tego treningowego i potem spokojnie jakoś ok.1,5 roku zaczął pic z tego Aventowego
http://www.kindermax.pl/karmienie/305-21-709-kubek-treningowy-balonik-150-ml-can...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #13 14 listopada 2011, 22:02

snoopy90 Fajna mama

gosias napisał(a)

My zaczęliśmy od Aventa ale powiem Ci szczerze,że na początku mały nie chciał z niego pic(bo twardy ustnik)-miał wtedy niecały roczk...i znaleźliśmy niekapek treningowy, tz. ustnik jest taki jak w niekapkch ale silikonowy,miękki(zresztą można kupic jak się zużyje sam ustnik-jak smoczek) Canpola i to była rewelacja, kilka miesięcy pił własnie z tego treningowego i potem spokojnie jakoś ok.1,5 roku zaczął pic z tego Aventowego
http://www.kindermax.pl/karmienie/305-21-709-kubek-treningowy-balonik-150-ml-canpol-babies.html

fajny

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #14 26 maja 2012, 13:36

kkaarrcciiaa18 Świeżo upieczona
Witam wszystkie mamusie. Ostatnio zakupiłam dwa produkty firmy NUK i chciałabym się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami na ich temat.
Jednym z nich jest Kubek Niekapek. Bardzo go polecam wszystkim mamusiom. Ma bardzo wiele zalet m.in. pojemny, ergonomiczny kształt, duża gama kolorów, antypoślizgowe uchwyty umożliwiają pewne trzymanie, picie zbliżone do picia z brzegu kubka, zawór umożliwiający łatwe picie bez rozlewania – szczelny, wytrzymały, solidnie zrobiony. Wad jak na razie nie dostrzegłam.
Natomiast drugi produkt to Zestaw sztućców plastikowych Easy Learning. Znalazłam kilka zalet tego produktu a m.in. uchwyty z antypoślizgowymi wypustkami, zaokrąglone krawędzie i zęby – bezpieczne dla dziecka, ciekawe wzornictwo, duża gama kolorów, wspiera naukę samodzielnego jedzenia, ergonomiczne ukształtowanie. Wad jak do tej pory na razie nie znalazłam. Firma NUK jest godna polecenia i zaufania

Zgłoś nadużycie #15 26 maja 2012, 18:38

edyta.s Fajna mama
Ja kupiłam mojej małej kupek niekapek z Avent z twardym ustnikiem jak miała ok 5 miesięcy, ale nie chciała i nie umiała z niego pić. Kupiłam do niego miękki ustnik i tez nie chciała, więc dałyśmy spokój na pewien czas z niekapkiem. Od tego tygodnia zaczęłam znów podawać małej picie w tym własnie kubku (miekki ustnik) i mała radzi sobie wprost rewelacyjnie :) ma teraz 7 miesiecy i prawie 2 tygodnie. Co prawda nie potrafi jeszcze sama wziąć go do rączek i przechylić ale z naszą pomocą jest OK. Nauczyła się go "ciągnąć" :) jest fajny - jeśli dobrze sie go złoży to nie przecieka. Mój M dziś stwierdził, że odpowietrzacze (jeden w ustniku, drugi w uszczelce) muszą być "na górze" i wtedy na bank nie będzie ciekło, bo wcześniej zdarzało mi się, ze kapało właśnie przez odpowietrzacz. mała rzuca nim i nic się nie wylewa więc jak dla mnie ten kubeczek jest OK. Twardszy ustnik załozymy jak wyjdą ząbki - ale jak narazie nic nie widać :)

Zgłoś nadużycie #16 27 maja 2012, 11:49

Konto usunięte
kkaarrcciiaa18 - ciekawe ile Ci płacą za reklamę. Jak mnie wkurza takie coś!
http://www.bangla.pl/opinia-nuk-duzy-kubek-niekapek-easy-learning-2-w-1-255-052-r50268.htm
1 post użytkownika - zastanawiające. treść można wpisać w wyszukiwarkę i znaleźć na innych stronach.

Zgłoś nadużycie #17 27 maja 2012, 15:39

mamaela Supermama
My mamy i jest super canpola z serii balonik, najpierw ustnik treningowy, potem miękki niekapka a dopiero na końcu twardy ustnik nikapka. Nie trzeba 3 kubków, tylko 3 ustniki :) a cena ustnika ok 4 zł a butelki ok. 10 zł

Zgłoś nadużycie #18 27 maja 2012, 20:26

edyta.s Fajna mama
coś się mojemu M pomieszało bo w kubku z Avent jest tylko jeden odpowietrzacz... :)

Zgłoś nadużycie #19 27 maja 2012, 20:31

Niespodziewanka Gotowa na wszystko
Co prawda moje dzieci są już duże, ale u nas zawsze sprawdzał się Avent, żaden inny.
Avent ma miękki ustnik i wszystkie części można kupić osobno, a nawet górę od niekapka nakręcić na zwykłą butelkę avent.
Próbowaliśmy różnych niekapków i japoelcam avent :)
http://fajnamama.pl/blog/niespodziewanka/

Zgłoś nadużycie #20 27 maja 2012, 20:50

marzena8888 Supermama

sacharoza napisał(a)

kkaarrcciiaa18 - ciekawe ile Ci płacą za reklamę. Jak mnie wkurza takie coś!
http://www.bangla.pl/opinia-nuk-duzy-kubek-niekapek-easy-learning-2-w-1-255-052-r50268.htm
1 post użytkownika - zastanawiające. treść można wpisać w wyszukiwarkę i znaleźć na innych stronach.

zgadzam się w 100% tez mnie doprowadza o do szału!! Jacyś " przedstawiciele handlowi"
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #21 28 maja 2012, 15:35

Karolinia Supermama
Też mnie kwurzają te reklamy :|
My mamy z Canpola taki zwykły(ale mocno z niego leci), z Aventu z miękkim ustnikiem i z Disneya z twadrym, ale faktyczny niekapek- dopóki nie zassie się to nie leci :) Zuza z żadnego nie korzysta, jakis czas cos tam ciamkała z Aventowskiego, a teraz wszytsko z butli ;p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #22 28 maja 2012, 16:07

Kasiula260 Fajna mama
My mamy taki http://allegro.pl/kubek-niekapek-150-ml-21-871-lovi-i2335586311.html i Marcel świetnie sobie radzi, sam bierze i pije :)
Czasem tylko go gryzie swoimi dwoma ząbkami, ale generalnie to był udany zakup ;)
Nasz Okruszek urodził się 04.11.2011r. :)

Zgłoś nadużycie #23 30 maja 2012, 22:51

Konto usunięte
polecam Avent, początki były ciężkie - twardy ustnik - ale zastąpiłam go smoczkiem (też avent) i mała się w końcu przyzwyczaiła, teraz ma 16 miesięcy i już od 3 miesięcy pije z ustnikiem :) :)

Zgłoś nadużycie #24 30 maja 2012, 23:06

Konto usunięte
my juz przerobilismy dwa 'niekapki' jeden z tommee tippee drugi z canpola, taki zwyklaczek, obydwa kapia.
zamowilam na necie z canpola seria balonik z dziurka :) sa 12+ ze wzgl. na twardy ustnik. a jako ze te pijące ząbki juz mamy, nie bede czekac bo wiem ze kubek jest swietny, nic nie kapie, Mlody moze sobie rzucac nawet przez okno tym kubkiem i nic sie nie stanie :P
mam nadzieje ze do piatku przyjdzie :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #25 30 maja 2012, 23:06

Konto usunięte
a co do tych 'reklamowych' to tez mnie az trzesie na nich :P PHI na przekor nic nie kupie. ani lego duplo ani nic z nuka! o!

Zgłoś nadużycie #26 31 maja 2012, 9:40

edyta.s Fajna mama

Aga.W napisał(a)

a co do tych 'reklamowych' to tez mnie az trzesie na nich :P PHI na przekor nic nie kupie. ani lego duplo ani nic z nuka! o!

JA TEŻ!  a co ! :D

Zgłoś nadużycie #27 2 czerwca 2012, 10:07

Konto usunięte
polecam z lovi
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #28 13 czerwca 2012, 13:40

Konto usunięte
niekapki są niezdrowe dzieci nie potrafią z nich pić dopiero po 1,5 roku się im udaje

Zgłoś nadużycie #29 13 czerwca 2012, 13:58

Konto usunięte
ewelka puknij sie w czolo. bzdury wygadujesz. tak tak, reszta jest na twoim hiperextra blogu. dziekuje, nie zajrze.

Zgłoś nadużycie #30 13 czerwca 2012, 14:02

Konto usunięte
ewelka tylko wszedzie swojego bloga reklamuje wiec jej to lata czy bzdury pisze czy nie :P

moj tez jakos sobie z niekapkiem radzi... i to calkiem niezle. ale Edit, moze nasze dzieci sa jakies NIETAKIe :P