Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kto jest ojcem

Zgłoś nadużycie #11 1 marca 2016, 18:06

Patunka96 Świeżo upieczona
Witam .  Mam taki problem roztalam sie z chlopakiem 15 grudnia kochalam sie z nim na poczatku grudnia .  Rozstalismy sie bo nie moglismy sie dotrzec ciagle cos mu nie pasowalo.  Pod koniec grudnia byla o mnie w domu impreza wiadomo alkohol zrobil swoje wyladowalam w lozku z brata przyjacielem ale nie doszedl we mnie .  1. 02 dowiedzialam sie ze jestem w 6 tygoniu ciazy kto bedzie ojcem blagam pomozcie. :-(

Zgłoś nadużycie #12 1 marca 2016, 21:56

angel Fajna mama
A kiedy mialas okres? Wydaje mi sie ze ten chlopak z poczatku grudnia bo jesli kochalas sie z chlopakiem na poczatku grudnia i mialabys wtedy dni plodne no to czas implantacji wychodzilo by nawet liczny do polowy grudnia wiec zgadzalo by sie ze 1.02 moglby byc 6tydz.

Zgłoś nadużycie #13 2 marca 2016, 6:42

lorelei_l Fajna mama
Patunka96 sprawdź sobie na kalkulatorze typu http://www.mjakmama24.pl/kalkulatory/dni-plodne/ tylko trzeba pamiętać, że to są szacunkowe dane, a w przypadku nieregularnych cykli pewność jest mniejsza. Skoro lekarz określił wiek ciąży na 6 tygodni, to zapłodnienie najczęściej ma miejsce ok 3 tygodnia, bo wiek ciąży liczy się od 1 dnia miesiączki, nie od 1 dnia zapłodnienia. Czyli gdy zachodzisz w ciąże, to jest to od razu 3 tydzień ciąży :D