Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Książki

Zgłoś nadużycie #1051 7 września 2019, 19:29

Paola_33 Supermama
4/5

Hit. News Dnia. Zdjęcia z pogrzebu i naczelna portalu Jastrząb Post, naczelna beza show biznesu bez wyczucia, ale z wyuczonym “super” i wiecznym doczepem pod kątem 45 stopni – Agnieszka Jastrzębska – przyklepuje tekst z komentarzami na temat kreacji z pogrzebu. “ (…)Agnieszka pojawiła się w klasycznej, żałobnej czerni, ewidentnie zeszczuplała, twarz przysłoniła okularami przeciwsłonecznymi (…) Anna Woźniak-Starak, ubrana w długą czarną kreację, piękny perłowy naszyjnik – pamiętajmy, że perły są symbolem łez, i czarne nakrycie głowy, wspierana była przez ojczyma Piotra, Jerzego Staraka, który przybył w czarnym garniturze. Zmęczoną twarz Anny Woźniak – Starak naznaczyły ból i rozpacz. Żadna matka nie bierze pod uwagę tego, że będzie zmuszona wziąć udział w pogrzebie własnego dziecka (…) Julia Starak przybyła ze Szwajcarii na pogrzeb brata, w długiej czarnej sukience. Miała też oryginalne nakrycie głowy. Wyglądem przypominała księżniczkę Beatrice. Wspierał ją jej mąż Frizrizio Fabs, o którym dowiedzieliśmy się z Instagramu Piotra. Wiadomo, że była bardzo związana ze starszym bratem. Żal po jego stracie ukryła pod przeciwsłonecznymi okularami”. Nie wypada, ale musze: KUR*A! Czy to nie jest chore?! W tym samym czasie Pudelek po raz pierwszy chyba w historii blokuje komentarze (Brawo Aga Rowicka i ekipa). Pod wszystkimi innymi newsami publika domaga się krwi: Czemu blokujecie komentarze o Staraku? I cały miąższ żółci i nienawiści. Od tego, że kurwiarz, po teksty, że narkoman i alkoholik.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1052 7 września 2019, 19:29

Paola_33 Supermama
5/5
Obrzydliwe odzieranie ludzi ze skory. Czekałem tylko na zdjęcia z trumny. I sam chciałem pozwać te wszystkie portale i tabloidy. Ja wiem, że śmierć może fascynować, ale jeśli fascynuje to proszę się udać na Instagram Pani z Domu Pogrzebowego, a ludziom mniej lub bardziej publicznym proszę dać spokój. Uczcić ich żałobę.

Czy za moment media obiegną zdjęcia wychudzonej Agnieszki, opłakującej miłość swojego życia? Pewnie tak, bo przecież cierpienie w Polsce jest totalnie pro-kato. Cierpiąca Agnieszka jak Matka Boska zostanie tabloidową ikoną. Królową żałoby. Królową łez. Czy to nie jest chore, że media nie dają rodzinie i bliskim czasu na opłakanie kogoś dla nich ważnego? Czy chcielibyście, aby w takich momentach towarzyszyły Wam kamery? Czy chcielibyście, aby opisywano Wasze ubranie i wyraz twarzy w trakcie marszu na mszę czy do kostnicy? I te wszelkie doniesienia, gdzie pochowa się ciało, co się z nim zrobi i jak wyglądało po śmierci. Proszę Państwa, nas kompletnie pojebało. Media zrobiły z nas hieny. Hieny medialne nauczyły Czytelników wampiryzmu. Jedni i drudzy na zapach krwi reagują nagłym podnieceniem, wzwodem, który bynajmniej nie jest oznaką zdrowia. To oznaka odczłowieczenia. Oznaka braku hamulców. Boje się przyszłości. Violettę Villas pokazywano w trumnie na okładkach szmatławców. Jak i Michaela Jacksona.

Proszę Państwa – śmierć może i nie jest końcem wędrówki duszy, ale jest końcem żywota ziemskiego, który pozostali opłakują. Miłość Piotra i Agnieszki od zawsze była dla wszystkich jakaś taka niewygodna, była żartem do pośmiania się, nikt w nią nie wierzył. I oni musieli w tej miłości być przeciwko całemu światu. Trwała zdecydowanie za krótko. Rozpadła się, jak i zaczęła, na oczach całej Polski. Czy teraz ta cała Polska może dać wsparcie Agnieszce i jej rodzinie? Na Boga, przecież odszedł ich najbliższy człowiek. Syn. Mąż. Przyjaciel. Miłość czyjegoś życia. Czy tak trudno zrozumieć, że te wszystkie newsy, domniemania to jak nacinanie krwawiących ran? Czy dzisiaj publika chce wciąż oglądać cierpienie i stygmaty? Życie to nie film, a wydaje mi się, że od jakiegoś czasu publiczność we wszystkim widzi nowy epizod kręconego na żywo Nietflixa i czeka na nowy sezon.

Agnieszka, przyjmij wyrazy mojego współczucia. Bądź silna. Mam nadzieję, że bliscy dadzą Ci siłę, aby przez to wszystko przejść. Drogie media, odpierdolcie się od cudzej tragedii. I zmieńcie naczelnych. Bo mediami w kraju rządzą jakieś półgłówki. Pół-bezy, pół-ludzie. Ino nie je się ich łyżeczką czy widelcem. Tylko rękami i na chama upycha się w ryj. I ma się zajady.

Ps. A Zawierucha chyba pomylił pogrzeb z planem u Tarantino. Wstyd. I kropka.

Ps2. Zapomniałem dodać, że media już dzielą majątek i obstawiają, ile dostanie wdowa."
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1053 7 września 2019, 19:30

Paola_33 Supermama
5/5
Obrzydliwe odzieranie ludzi ze skory. Czekałem tylko na zdjęcia z trumny. I sam chciałem pozwać te wszystkie portale i tabloidy. Ja wiem, że śmierć może fascynować, ale jeśli fascynuje to proszę się udać na Instagram Pani z Domu Pogrzebowego, a ludziom mniej lub bardziej publicznym proszę dać spokój. Uczcić ich żałobę.

Czy za moment media obiegną zdjęcia wychudzonej Agnieszki, opłakującej miłość swojego życia? Pewnie tak, bo przecież cierpienie w Polsce jest totalnie pro-kato. Cierpiąca Agnieszka jak Matka Boska zostanie tabloidową ikoną. Królową żałoby. Królową łez. Czy to nie jest chore, że media nie dają rodzinie i bliskim czasu na opłakanie kogoś dla nich ważnego? Czy chcielibyście, aby w takich momentach towarzyszyły Wam kamery? Czy chcielibyście, aby opisywano Wasze ubranie i wyraz twarzy w trakcie marszu na mszę czy do kostnicy? I te wszelkie doniesienia, gdzie pochowa się ciało, co się z nim zrobi i jak wyglądało po śmierci. Proszę Państwa, nas kompletnie pojebało. Media zrobiły z nas hieny. Hieny medialne nauczyły Czytelników wampiryzmu. Jedni i drudzy na zapach krwi reagują nagłym podnieceniem, wzwodem, który bynajmniej nie jest oznaką zdrowia. To oznaka odczłowieczenia. Oznaka braku hamulców. Boje się przyszłości. Violettę Villas pokazywano w trumnie na okładkach szmatławców. Jak i Michaela Jacksona.

Proszę Państwa – śmierć może i nie jest końcem wędrówki duszy, ale jest końcem żywota ziemskiego, który pozostali opłakują. Miłość Piotra i Agnieszki od zawsze była dla wszystkich jakaś taka niewygodna, była żartem do pośmiania się, nikt w nią nie wierzył. I oni musieli w tej miłości być przeciwko całemu światu. Trwała zdecydowanie za krótko. Rozpadła się, jak i zaczęła, na oczach całej Polski. Czy teraz ta cała Polska może dać wsparcie Agnieszce i jej rodzinie? Na Boga, przecież odszedł ich najbliższy człowiek. Syn. Mąż. Przyjaciel. Miłość czyjegoś życia. Czy tak trudno zrozumieć, że te wszystkie newsy, domniemania to jak nacinanie krwawiących ran? Czy dzisiaj publika chce wciąż oglądać cierpienie i stygmaty? Życie to nie film, a wydaje mi się, że od jakiegoś czasu publiczność we wszystkim widzi nowy epizod kręconego na żywo Nietflixa i czeka na nowy sezon.

Agnieszka, przyjmij wyrazy mojego współczucia. Bądź silna. Mam nadzieję, że bliscy dadzą Ci siłę, aby przez to wszystko przejść. Drogie media, odpierdolcie się od cudzej tragedii. I zmieńcie naczelnych. Bo mediami w kraju rządzą jakieś półgłówki. Pół-bezy, pół-ludzie. Ino nie je się ich łyżeczką czy widelcem. Tylko rękami i na chama upycha się w ryj. I ma się zajady.

Ps. A Zawierucha chyba pomylił pogrzeb z planem u Tarantino. Wstyd. I kropka.

Ps2. Zapomniałem dodać, że media już dzielą majątek i obstawiają, ile dostanie wdowa."
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1054 7 września 2019, 19:30

Paola_33 Supermama
Wiem, wiem, baaardzo długo artykuł, ale wart przeczytania w całości.
Jeszcze są, i piszą ludzie mądrzy, dziennikarze, nie hieny...

Straszna tragedia...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1055 7 września 2019, 19:30

Paola_33 Supermama
Wiem, wiem, baaardzo długo artykuł, ale wart przeczytania w całości.
Jeszcze są, i piszą ludzie mądrzy, dziennikarze, nie hieny...

Straszna tragedia...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1056 10 września 2019, 19:09

daynerystargeryan Zaprawiona w bojach
Będąc w temacie książek, ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą księgarnie, na której znalazłam tę książkę : https://www.taniaksiazka.pl/boska-ziemia-stanislaw-jaromi-p-1280144.html Przyznam, ze zaciekawił mi jej tytuł i krótki opis. A wy co niej uważacie?

Zgłoś nadużycie #1057 11 września 2019, 19:25

Paola_33 Supermama
Tania książka jest super, też lubię.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1058 11 września 2019, 19:25

Paola_33 Supermama
Tania książka jest super, też lubię.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1059 11 września 2019, 19:30

Paola_33 Supermama
Niestety, nadal męczę "Pilot ci tego nie powie". Niby książka zrobiła się mniej nudna ale jakoś mi nie idzie wybitnie. Nie jest na tyle zła, żeby zostawiła, ani na tyle ciekawa, bym przeczytała w klika g.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1060 11 września 2019, 19:30

Paola_33 Supermama
Niestety, nadal męczę "Pilot ci tego nie powie". Niby książka zrobiła się mniej nudna ale jakoś mi nie idzie wybitnie. Nie jest na tyle zła, żeby zostawiła, ani na tyle ciekawa, bym przeczytała w klika g.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1061 11 września 2019, 19:31

Paola_33 Supermama
😞
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1062 11 września 2019, 19:34

Paola_33 Supermama
W nagrodę, za zmęczenie gniota, czeka już kolejna, 7 część sagi Puzyńskiej, bodajże "Czwarty dom". 😊😊😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1063 11 września 2019, 19:34

Paola_33 Supermama
W nagrodę, za zmęczenie gniota, czeka już kolejna, 7 część sagi Puzyńskiej, bodajże "Czwarty dom". 😊😊😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1064 Wczoraj, 22:51

Paola_33 Supermama
Koniec książki pana PS równie nudny jak początek, pfff.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #1065 Wczoraj, 22:52

Paola_33 Supermama
Koniec książki pana PS równie nudny jak początek, pfff.
Melissa    
Idalia