Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kredyt123 - wasze opinie

Zgłoś nadużycie #11 26 czerwca 2016, 14:01

renate Świeżo upieczona
Hej, szukam jakiejś sensownej pożyczki gotówkowej. Zależy mi na tym,
żeby było jak najmniej formalności, jak najszybszy czas oczekiwania na
decyzję i wypłate gotówki. No i oczywiście jak najniższe koszty. Banki
niby reklamują się, że będzie szybko i tanio a jak przychodzi do
konkretów, to nagle pojawiają sie różne przeszkody. Koleżanka poleciła
mi, żebym skorzystała z opcji kredyt123 porady. Ktoś coś słyszał, potrafi udzielić bliższych info?

Zgłoś nadużycie #12 16 listopada 2016, 12:48

Emi88 Zadomowiona
Nie radzę brać takich kredytów, lepiej zwrócić się o pożyczkę do banku

Zgłoś nadużycie #13 2 grudnia 2016, 15:26

ankusia Świeżo upieczona
Lepiej sobie poczytać fora o kredytach:
www.forum-kredyty.pl
www.kredyt-forum.pl

Zgłoś nadużycie #14 17 sierpnia 2017, 7:48

Ingrid Gotowa na wszystko
Jest to firma prywatna , tak wiec nie wiem czy jets to dobry pomysł.... Oprocentowanie w takich firmach jest bardzo wysokie, tak wiec mozna wpadkować sie w niezłe tarapaty. Szczególnie jeśli będziesz miała problemy ze spłatą....
Najlepiej porównaj sobie oferty kredytów bankowych:
https://www.ekredytgotowkowy.pl/
O na tej stronie na przykład. Oprocentowanie ich jest o wiele, wiele niższe niż w prywatnych firmach

Zgłoś nadużycie #15 22 sierpnia 2017, 15:18

Annebell Świeżo upieczona
A nie lepiej zapytać o to profesjonalistów? To jest najlepsze możliwe źródło wiedzy w tego typu tematach :)
Przyjaźń jest bardziej zadawalająca niż miłość.

Zgłoś nadużycie #16 30 grudnia 2017, 9:31

Monik87 Świeżo upieczona
A czy znajdą się tutaj jakieś osoby, które mają już swoje doświadczenia właśnie z kredyt123 i własne opinie? Jestem ciekawa, bo poświęciłam chwilę, żeby sprawdzić ich stronę i faktycznie jeśli chodzi o ofertę kredytową taką, jakie mnie interesuje, to jest ona naprawdę korzystna. Poza tym moje wątpliwości rozwiał jeszcze doradca z czatu na ich stronie, ale wiadomo, że chętnie poznam jeszcze Wasze opinie.

Zgłoś nadużycie #17 10 sierpnia 2018, 13:31

Matylda91 Zaprawiona w bojach
Jeżeli chodzi o kredyt to sama niespełna dwa miesiące temu potrzebowałam szybkiego zastrzyku gotówki na zakup nowego samochodu. Po przeanalizowaniu i porównaniu licznych ofert zdecydowałam się sięgnąć po ofertę dostępną na stronie https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/. Kredyt ten jest dość nisko oprocentowany. Do tego warunki spłaty są bardzo wygodne i dość elastyczne.

Zgłoś nadużycie #18 4 listopada 2018, 15:59

Gonerena Zadomowiona
Nie wiem czy warto być przeciwnikiem kredytów, bo faktycznie na tych forach ludzie się wypowiadają, że popadli w jeszcze większe długi przez kredyty. Ale są one umówmy się dla tych co umieją z nich korzystać. Nic nie jest za darmo więc warto się zapoznać dokładnie jakie są rzeczywiste oprocentowania i przede wszystkim poczytać o kredytach. Tutaj macie kredyty gotówkowe RRSO 14,50% założę się, że niektórym to nic nie mówi. A jest to przecież jeden z ważniejszych czynników przy wyborze kredytu.

Zgłoś nadużycie #19 14 listopada 2018, 20:01

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Ja mam w planach skorzystać z tej pożyczki https://kokos.pl/ ponieważ na stronie internetowej widziałam, że można pożyczyć do 5 tysięcy, które będą rozłożone w ratach na 6 miesięcy, więc dla mnie to idealna opcja, ponieważ zależało mi na pożyczce ratalnej, ale nie na czasie dłuższym niż rok. Sprawdziłam sobie radę i bez problemu będę mogła spłacać.

Zgłoś nadużycie #20 17 listopada 2018, 15:45

malwina098 Początkująca
W banku Raiffeisen od ręki można załatwić pożyczkę na dowód. Spłacać można przez 2 lata, jest nieoprocentowana i płaci się tylko prowizję w wysokości 2,99%

Zgłoś nadużycie #21 18 listopada 2018, 14:20

klarysaa Zaprawiona w bojach
Nie zaglądam raczej do porównywarek kredytowych, moim zdaniem ich cel to w dużej mierze reklama a nie realne informacje o danej ofercie.

Zgłoś nadużycie #22 19 listopada 2018, 0:02

selepke Zadomowiona
Odnośnie pożyczek, to nauczysz się wszystkie go ze strony http://www.cigg.pl/kredyt-hipoteczny-zakup-dzialki/