Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

koszula nocna do szpitala

Zgłoś nadużycie #11 6 listopada 2012, 20:06

justyna.82 Zaprawiona w bojach
mam pytanie czy do szpitla musze brac specjalna koszule do karmienia? nie wiem czy kupowac specjalnie a mam z tym duzy problem bo wszystkie sa duze ja mam 152 wzrostu i s sa na mnie duze ale od biedy cos moge zalozyc,
czy bez tego sie obejde czy lepiej miec zeby nie zadzierac do karmienia bluzki.
i jeszcze jedno pytanie : mam cesarskie ciecie i nie wiem jakie ,, ciuchy '' zabrac do szpitala. jakos nie wyobrazam sobie lazenia w koszuli nocnej w dzien i planuje zabrac dresik t-sherta i bluze.  wiem ze koszule nocna tez musze miec tylko ile sztuk . Z poloznymi w szpitalu nie moge sie dogadac nie wiem co mam miec na czas zabiegu i po.

Zgłoś nadużycie #12 6 listopada 2012, 20:13

Konto usunięte
wiesz co.... kup najmniejsze :) ale kup. 3 szt wystarcza i w domu w nocy bedzie Ci wygodniej w nich... w szpitalu przy 'podstawowym' pobycie smigac bedziesz wlasnie w koszuli. bo w sumie smigac... bedziesz skakac na okolo dziecka :D wiec i rzadko pokoj opuscisz... przy obchodach bedzie latwiej Cie obejrzec i zbadac :P
ja jako ze mialam cc bez pardonu zakladalam po 1 dniu normalne majtki. bawelniane, ale normalne.
na obchodzie sie gosc obruszyl, ale go ofukalam ze jakie to ma znaczenie skoro rodzilam przez CC i ma tylko rane obejrzec. a majtki bawelniane, przewiewne, pieluche :P zmieniam czesto wiec jest ok :P i nie wchodzil w dyskusje...

koniecznie biustonosz do karmienia, z 2 szt, mi potrzebne byly 3 i jeszce jeden musialam prac :P bo mialam taki wyciek.

jak dla mnie, koszule - te do karmienia, kapciuszki, skarpetki w razie gdyby zimno bylo... bielizne:majtki i te siateczkowe i zwykle, biustonosz do karmienia.

i tyle.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #13 7 listopada 2012, 7:04

justyna.82 Zaprawiona w bojach
to dzis robie zakupy. myslalam ze bez stanika sie obejdzie ale chyba nie....tylko nie wiem jaki rozmiar kupic bo jak urosna po poprodzie :) moze zaczekam i kupie a w szpitalu jakos dam rade.

Zgłoś nadużycie #14 7 listopada 2012, 15:10

anecia876 Zaprawiona w bojach
przynajmniej 2 sztuki powinnaś mieć

Zgłoś nadużycie #15 7 listopada 2012, 16:37

kaskikk2112 Fajna mama
http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i2700405978.ht...
http://allegro.pl/nowosc-pizama-do-karmienia-koszulka-spodnie-l-xl-i2709274065.h... - tu masz spodnie z bluzką więc nie będziesz musiała brać dresika ;)
ja miałam 2 koszule i wystarczyło, w domu też się bardzo przydały. a biustonosz to ja miałam taki zwykły sportowy z gatty za ok 25 zł i sprawdził się lepiej niż te wszystkie specjalne do karmienia, nie było problemu z dostępem do cyca i bardzo wygodny w nocy nic nie gniecie ;)

Zgłoś nadużycie #16 7 listopada 2012, 17:27

Myszka86 Fajna mama

justyna.82 napisał(a)

mam pytanie czy do szpitla musze brac specjalna koszule do karmienia? nie wiem czy kupowac specjalnie a mam z tym duzy problem bo wszystkie sa duze ja mam 152 wzrostu i s sa na mnie duze ale od biedy cos moge zalozyc,
czy bez tego sie obejde czy lepiej miec zeby nie zadzierac do karmienia bluzki.
i jeszcze jedno pytanie : mam cesarskie ciecie i nie wiem jakie ,, ciuchy '' zabrac do szpitala. jakos nie wyobrazam sobie lazenia w koszuli nocnej w dzien i planuje zabrac dresik t-sherta i bluze.  wiem ze koszule nocna tez musze miec tylko ile sztuk . Z poloznymi w szpitalu nie moge sie dogadac nie wiem co mam miec na czas zabiegu i po.

Mnie kazali wziąść do szpitala koszule rozpinaną do połowy, bo raz, ze wygodniej do karmienia a dwa, że chyba wygodniej. Nie wiem jak jest przy CC ale ja jak rodziłam SN to kategorycznie zabronili zakładać spodnie(jakiekolwiek!) i wszystko musiało być ze 100% bawełny - chodziło chyba o to aby były przewiewne :) Myśle, ze z racji tego, że jak i przy porodzie SN jak i przy cesarce jest rana i też raczej warto aby miała "przewiew", bo się szybciej będzie goić :)

Zgłoś nadużycie #17 7 listopada 2012, 18:20

credible Supermama
ja miałam koszule nocna taką specjalną rozpinaną do karmienia piersią i polecam bo w takiej zwyklej może być Ci ciężko i niewygodnie karmić no bo którędy wyjmiesz... Co do staników to polecam te rozpinane specjalne do karmienia piersią. Tylko cyk odpinasz i już, a w zwykłym to chyba było by bardzo nie wygodnie, jeszcze jak masz push up to w ogóle chyba nei da rady. A co do rozmiaru to ja mam rozmiar większe niż zawsze bo nie raz jak za dużo melka się zbierze to się nie mieszczą piersi w staniku

Zgłoś nadużycie #18 7 listopada 2012, 19:12

Konto usunięte
Kasik dobrze prawi o tym z gatty. sa super ale mi tak sie rozrozly mleczarnie w ciazy ze rozmiar byl nie dla mnie...
ale fakt, plusem jest to ze sa wygodne i nawet spac w nich mozna :D

Zgłoś nadużycie #19 7 listopada 2012, 22:24

yellowsun Fajna mama
Ja miałam koszule do karmienia i dobrze, bo po cc nie od razu był pokarm i co chwila przychodziła jakaś położna "proszę pokazać piersi" i co chwila z cycem na wierzchu siedziałam ;] Nie wyobrażam sobie jak bym tak miała za każdym razem się rozbierać... No i ja miałam dwie i było ok, na początku nie miałam stanika, ale potem jak pojawił się pokarm to miałam taki do karmienia jeden, bo na następny dzień jak się pokarm pojawił to wyszłam :)

dresika bym nie założyła, tak samo majtek zwykłych, bo one mi się na ranie kończyły i chyba bym umarła z bólu, a tak to miałam te siateczkowe chirurgiczne i ładnie na pół brzucha były :)

Zgłoś nadużycie #20 7 listopada 2012, 22:27

Konto usunięte
no racja Yellow, toz i na obchodzie piersi sprawdzaja, czy guzkow nie ma itp... czy bola, czy nie ... i takietam
u mnie gatki sie sprawdzily zwykle, ale one byly doslownie cm pod rana :D
a skora przy ranie nie bolala... i nie boli do dzis.
cm nad i pod blizna czucia nie mam :) ale ponoc to normalka :) moge sie szczypac, i inne i nic. dziwne uczucie :)

Zgłoś nadużycie #21 8 listopada 2012, 13:53

Shiadhall Gotowa na wszystko
ja tak , na porod podwedzilam mężowi zwykly t-shirt
potem mialam dwie koszule , jedna do karmienia a druga zwykla , ta zwykla to porazka , bo w polaczeniu z brakiem umiejetnosci przystawiania dziecka konczylo sie to wiecznym spoceniem , stanika do karmienia nie bralam , bo stwierdzilam ze nie ma takiego rozmiaru jak na moje male piersi , i to bl bład bo potem jak musialam smignąć do poloznych to przez korytarz szlam trzymajac sie za cycki bo nagle sie okazalo ze sa duze i jak ide to .. hmmm... dyndają i to nie bylo fajne , co do majtek , ja mialam siateczkowe - okazalo sie ze nie potrzebnie , nie mialam zadnego pękniecia ani nacinania i moglabym ubrac zwykle a po prostu nie mialam

teraz nie mam nadal stanika do kramienia tylko sportowe i jest ok

Zgłoś nadużycie #22 17 maja 2016, 12:43

arendelka Zaprawiona w bojach
Ja do tej pory zabierałam swoja wiekową piżamę z żabką :D W tym roku jednak zamierzam kupić coś nowego i bardziej gustownego :) Znalazłam na https://missisleepy.pl/pizamy-damskie piękne koszule nocne w dobrych cenach. Co o nich sądzicie? Myślę, że nadają sie do szpitala i do domu.

Zgłoś nadużycie #23 4 lipca 2016, 22:12

PaulaFm Świeżo upieczona
no cóż ale ja do szpitala bym wzięła specjalną koszulę nocną do karmienia To jest po prostu wygoda dla Ciebie. Co z tego, że masz mały wzrost. Coś znajdziesz dla siebie. Tobie i maluchowi będziel lżej kiedy będziesz musiała przystawić go do piersi. Nie będziesz musiała robić jakiś wygibasów z koszulą tradycyjną czy coś takiego. Zastanów się. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #24 6 lipca 2016, 9:07

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Ja do szpitala zamowilam sobie ta rozowa z misiem

Zgłoś nadużycie #25 27 lipca 2016, 19:32

jalla Świeżo upieczona
Ja kupowałam sobie rozpinane zwykłe koszule :) nie trzeba cudów

Zgłoś nadużycie #26 2 sierpnia 2016, 9:43

mamaela Supermama

Motocyklistka napisał(a)

Ja do szpitala zamowilam sobie ta rozowa z misiem

Też takie mialam- te guziki były jednak średnio praktyczne. Jak tylko dziurki się wyrobiły (po 1 dniu) to guziki się same odpinały.... I nie wiem czy teraz robią je z lepszej jakości bawełny, w tych co ja miałam było jednak sporo dodatku syntentycznego choć oczywiście na metce 100% bawełny i ja się pociłam . Jednak taka tkanina ma też  swoją zaletę- bardzo szybko schła po praniu koszula  i w ogóle się nie gniotła.

Zgłoś nadużycie #27 20 października 2017, 8:46

oleska23 Zaprawiona w bojach
Też miałam taką zwykłą rozpinaną tu brałam https://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska razem z innymi rzeczami bieliźnianymi. W tym okresie kiedy rodzimy nie w głowie nam moda przynajmniej mi :)

Zgłoś nadużycie #28 18 stycznia 2018, 15:04

Mlodamama18765 Świeżo upieczona
Jesli poszukujecie ciekawych koszul nocnych lub odziezy ciazowej zobaczcie hurtownia-olenka.pl

Zgłoś nadużycie #29 7 sierpnia 2018, 8:49

Lilia Zaprawiona w bojach
Tak się zastanawiam nad koszulą do karmienia, ale wiecie taką elegancką. Znalazłam w internecie jedną fajną https://www.mytummy.pl/koszule-do-karmienia.html , przewiewna, nadaje się do wyjścia np na konferencje i na powrót do domu, gdzie czeka spragnione mleka dziecko. Bez żadnych przebieranek w koszule domowe, mogę maluszka nakarmić. Macie takie koszule?

Zgłoś nadużycie #30 10 sierpnia 2018, 23:05

maluki Zadomowiona
miałam taką zwykła , bawełnianią. i cieszę się, że taką, bo po porodzie gdy była mocno zabrudzona to mogłam bez wyrzutów , wywalić ja do kosza ;D