Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kosmetyki profesjonalne do włosów

Zgłoś nadużycie #11 20 stycznia 2017, 21:18

marysia8383 Zaprawiona w bojach
Jakich kosmetyków używacie do pilęgnacji włosów? Będę otwierać własny biznes i bym chciała poszukać jakiś kosmetyków, godnych uwagi , których można samemu używać w domu, aby polecać klientkom, a także w salonie? A może któraś z was ma zakład fryzjerski?

Zgłoś nadużycie #12 21 stycznia 2017, 14:52

aniucha Zaprawiona w bojach
Moja fryzjerka używa kosmetyków firmy Kadus. Jestem zadowolona.

Zgłoś nadużycie #13 24 stycznia 2017, 9:32

magda906 Zaprawiona w bojach
U nas postawiliśmy na kosmetyki firmy INOAR , wydaje mi się to opcja bardzo fajna. Sprawdzają się rewelacyjnie u klientek. Każdy salon jednak stawia na inne produkty. Wszystko zależy czego oczekujesz od kosmetyków i ile chcesz za nie płacić.

Zgłoś nadużycie #14 24 stycznia 2017, 11:12

Koralinka Świeżo upieczona
Ja lubię syoss'a :D

Zgłoś nadużycie #15 25 stycznia 2017, 8:11

Cena nie gra dużej roli w kosmetykach, jednak zadowolenie klientów jest najważniejsze. Jednak też bym chciała wybrać coś w miarę cenowego, aby klient mógł też kupić sobie kosmetyk do użytku np. domowego. A te kosmetyki inoar mają jakąś hurtownie czy jak? Bo te inne znam z drogerii zwykłej.

Zgłoś nadużycie #16 26 stycznia 2017, 9:11

magda906 Zaprawiona w bojach
Kosmetyki te możesz zamówić i poczytać o nich na: https://inoar.com.pl/ . Moim zdaniem są one godne polecenia, bo u nas się sprawdzają. U nas często klient kupuje kuracje do włosów do domu, czy szampony, odżywki. Moim zdaniem jest to super połączenie z usługami.

Zgłoś nadużycie #17 27 stycznia 2017, 8:48

Super na pewno zerknę sobie na te kosmetyki. Wolę coś sprawdzonego i godnego uwagi, niż nie zadowolenie klientów. Też właśnie chciałabym polecać ich używanie i udostępnić ich zakup. Cena czasem nie gra roli.

Zgłoś nadużycie #18 27 stycznia 2017, 10:15

rudadagusia Początkująca
Moim zdaniem, jeśli chodzi o profesjonalne kosmetyki do włosów to obowiązkowo musisz wziać pod uwagę obowiązujące trendy i wysposażyć swój zakład w Olapex, zarówno w formie odżywki, jak i do farbowania. To teraz absolutny hit. No a oprócz tego to na pewno sprawdzą się produkty Bioelixire, Kerastase, Korres, Organix, Stapiz - moja znajoma fryzjerka ich używa i jeszcze nie słyszałam, żeby jakas jej klientka nie była zadowolona

Zgłoś nadużycie #19 27 stycznia 2017, 13:19

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja bardzo lubię szampon z baby dream. Ale do tego stosuję domowe płukanki, maski i wcierki.

Zgłoś nadużycie #20 23 lutego 2017, 16:13

Becia89 Zaprawiona w bojach
Próbowałam w sumie wiele kosmetyków do włosów ale kosmetyki azjatyckie okazały się najbardziej skuteczne. Przez przypadek trafiłam na tą stronę https://asianclub.pl/ , skusiłam sie by wypróbować kilka kosmetyków do włosów i moim zdaniem lepsze są niż te ogólnie dostępne na naszym rynku

Zgłoś nadużycie #21 24 lutego 2017, 13:54

monikacicha90 Świeżo upieczona
ten Olapex to na pewno profesjonalny, bo moja fryzjerka ma swojej ofercie nawet zabiegi z korzystaniem tego produktu

Zgłoś nadużycie #22 8 marca 2017, 14:31

basia0707 Zadomowiona
Mój fryzjer też używa kosmetyków Inoar i widać że ma bardzo dużo klientów i zawsze kupują pielęgnację , ja sama w domu mam te produkty. Miałam wykonywany zabieg keratynowy Inoar , taka wygoda przy dziecku włosy są piękne i nic nie trzeba z nimi robić , mega wygoda :) W domu mam serię vegan i używamy całą rodzinką nawet mój 3 letni synek używa :)

Zgłoś nadużycie #23 12 marca 2017, 19:52

jestembetty Zaprawiona w bojach
Też lubię INOAR, bo to nie dość że profesjonalne kosmetyki ( kupiłam z polecenia fryzjerki) to i naprawdę skuteczne. Zaczynałam od maski HELP tej marki, bo włosy mialam bardzo zniszczone i suche, a po regularnym stosowaniu nabrały swieżosci i blasku. Teraz co kilka dni wcieram we włosy ich olejek arganowy- polecam ;)

Zgłoś nadużycie #24 13 marca 2017, 11:19

basia0707 Zadomowiona
jestembetty - spróbuj ich nowego olejku vegan , cudo !!! :)

Zgłoś nadużycie #25 27 marca 2017, 7:56

Zarin Zaprawiona w bojach
Szczerze mówiąc to różnych używam. Uważam, że nie można przyzwyczajać włosów do tych samych kosmetyków. Zwykle kupuję na ekobieca.pl jakieś nowe preparaty, które testuję na włosach i sprawdzam, na co najlepiej reagują.

Zgłoś nadużycie #26 27 marca 2017, 13:15

GosiaTk Świeżo upieczona
Nie jestem fryzjerką ale jakbyś miała kosmetyki marki Bionigree w swoim salonie kosmetycznym to bym była zainteresowana ich kupnem :) Teraz kupuję je przez sklep internetowy producenta, ale to się wiąże z 2-3 dniowym terminem dostawy (zanim kurier do mnie dotrze to mija stanowczo duuuużo czasu). Więc jakbyś miała serum oczyszczające do skóry głowy albo coś w czym jestem zakochana czyli: odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów tej firmy to byś miała stałą klientkę :)

Zgłoś nadużycie #27 5 kwietnia 2017, 22:47

Martulen Świeżo upieczona
Prostowanie kosmetykami inoar polecam jak najbardziej :) później myję włosy szamponem BabyDream i co drugi dzien nakladam maskę keratynowa keratin - jest tania bo w promo około 13 zł i duże pudło wystarcza spokojnie na pół roku. Włosy proste i nie elektryzują się :D

Zgłoś nadużycie #28 6 kwietnia 2017, 20:50

wronkao Świeżo upieczona
Revlon, i Olaplex wśród moich znajomych najpopularniejsze.

Zgłoś nadużycie #29 11 kwietnia 2017, 11:21

olakrolik Zadomowiona
Moim faworytem wśród profesjonalnych kosmetyków też jest Inoar. Koleżanka wykorzystuje ich keratynę podczas keratynowego prostowania, ja z kolei testuję domowe produkty- obecnie bardzo lubię serię Photoshop. Włosy nabrały blasku i wyglądają zdrowo- właśnie tego szukałam na wiosnę ;)

Zgłoś nadużycie #30 14 kwietnia 2017, 13:48

basia0707 Zadomowiona
Moją nową miłością jest inoar Bombar tak mi włosy zaczęły rosnąć szok !! :)