Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Konkurs: Zdrowa kuchnia, zdrowe dziecko

Zgłoś nadużycie #111 13 maja 2019, 11:27

MarkowskaJul Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sie, 2014 Posty: 1336 Podziękowania: 7
Myślę, że zdrowa żywność i zbilansowana dieta to podstawa, by nasza rodzina była zdrowa i szczęśliwa. Dziś nie ma problemu z dostępem do ekologicznych, dobrych produktów. Nawet markety oferują działy ze zdrową żywnością. I choć nie jest to może zbyt szeroka oferta, to zawsze można się wspomóc taką ofertą. Ja staram się oferować moim dzieciom pyszne i zdrowe posiłki. Nawet bulion w kostkach może byc ekologiczny i pozbawiony ulepszaczy. Ja swój zamawiam w moim ulubionym sklepie https://zakreconysloik.com.pl/przyprawy-ekologiczny-bulion

Zgłoś nadużycie #112 10 czerwca 2019, 21:00

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 1036 Podziękowania: 3
Tak, tak. Zdrowa żywność jest bardzo ważna w diecie dziecka. Trzeba tylko wiedzieć, jakich produktów używać, aby wszystko było smaczne dla dziecka. Możecie wejść na stronę https://bonovita.pl/ aby sprawdzić, jakie są interesujące produkty.

Zgłoś nadużycie #113 20 maja 2020, 13:09

sercowa Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sie, 2016 Posty: 723 Podziękowania: 2
Dzieciaki mają często problemy z apetytem i grymaszą przy stole. Dlatego warto też pomyśleć o nutridrinkach. Nutridrinki Frebini można podawać już od pierwszego roku życia, a więcej poczytacie o nich na stronie https://zywieniemaznaczenie.pl/frebini-dla-dzieci/. Ja kupuję je w aptece DOZ i nie ma problemu z dostępnością.