Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kompletowanie wyprawki dla malucha

Zgłoś nadużycie #1871 3 kwietnia 2020, 14:09

sercowa Gotowa na wszystko
Myślę, że dobrym pomysłem będzie także zakup probiotyków dla malucha. Na przykład Estabiom Baby - to produkt, który zawiera probiotyk i prebiotyk, a także witaminę D3. Możesz podawać go maluchowi jużod pierwszego miesiąca życia.

Zgłoś nadużycie #1872 17 kwietnia 2020, 19:13

glendy Zadomowiona
Widziałam, że na stronie https://mamabezrecepty.pl/ jest dostępna taka lista produktów, które są niezbędne w wyprawce dla noworodka. Skorzystaj sobie z niej, a dzięki temu unikniesz niepotrzebnych wydatków

Zgłoś nadużycie #1873 24 kwietnia 2020, 12:35

ofelia33 Zaprawiona w bojach
Warto się też zaopatrzyć w mleko początkowe bo nie każda mama może karmić piersią. W aptekach DOZ znajdziecie mleko Bebilon Prosyneo HA.

Zgłoś nadużycie #1874 28 kwietnia 2020, 7:44

Mama_loovee Początkująca
Według mnie kupowanie mleka można odwlec, jeżeli komuś zależy na karmieniu piersią :) Ja osobiście poza podstawowymi rzeczami kupiłam też inhalator, pikko z haxe, mały, kompaktowy i jest do niego dołączona torba :)

Zgłoś nadużycie #1875 30 kwietnia 2020, 13:49

Doris99 Zadomowiona
Ja kupiłam odrazu i nie żałuje n=bardzo się przydało jeszcez położna nas pochwaliła za Bebilon

Zgłoś nadużycie #1876 1 maja 2020, 20:14

Regalis Zaprawiona w bojach
U mnie w szpitalu dawali Bebilon na start dla mam które wychodzą ze szpitala.

Zgłoś nadużycie #1877 14 maja 2020, 15:47

O_budzik Początkująca
Jeśli chodzi o kosmetyki to postawiłam na Mustelę przed narodzinami córci i przyznaję, że te kosmetyki są dla mnie niezastąpione :) Polecam wszystkim koleżankom, które oczekują na dzidziusia. Na początek fajnie się sprawdza zestaw wyprawkowy - ja dostałam taki na moje baby shower ;)

Zgłoś nadużycie #1878 16 maja 2020, 23:11

Magda.r Początkująca
Hej dziewczyny! Ja polecam dla maluszka świetne minky z tego sklepu. Mają naprawdę świetną jakość i przystępną cenę, tym bardziej jak na taki skład. Ja dla swojej niuni zamawiałam u nich minky i bardzo zadowolona jestem, bo używamy do dzisiaj, mimo że nogi troche już wystają :D

Zgłoś nadużycie #1879 23 maja 2020, 18:01

beata333 Gotowa na wszystko
Ja niedawno urodziłam i bede zamawiać na stronie http://simed.pl laktator lakta zoe jest to urządzenie dwu fazowe które dzięki pracy zbliżonej do ssania dziecka pobudzi moje brodawki do laktacji z którą u mnie ciezko, dziecko się nie najada a nie chce karmić go mlekiem modyfikowanym