Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kołdra idealna dla alergików

Zgłoś nadużycie #11 27 października 2017, 9:52

ikonka Gotowa na wszystko
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 294 Podziękowania: 2
Drogie mamy mam 2 pociechy - oboje są alergikami. Szukam dobrej jakości kołdry alergicznej na zimę - wiadomo musi być ciepła ale przy tym lekka. Czytałam ostatnio wiele pozytywnych opinii na temat kołder z puchem z gęsti tybetańskich. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?

Zgłoś nadużycie #12 12 listopada 2017, 11:23

donna Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 308 Podziękowania: 0
Ja ostatnio szukałam kołderki dla dziecka cierpiącego na zaburzenia czucia głebokiego i trafiłam na firmę SENSO-REX. Chyba skorzystam z ich oferty. Mają kołdry obciążeniowe stworzone przez lekarzy i terapeutów. Są idealne dla dzieci z wieloma chorobami i dorosłych cierpiących m.in na depresje.

Zgłoś nadużycie #13 20 listopada 2017, 11:52

TikTakPrzedszkole Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2017 Posty: 29 Podziękowania: 0
Szczerze mówiąc to ja nigdy nie miałam kołdry antyalergicznej puchem gęsi tybetańskich, więc ciężko mi powiedzieć czy jest to faktycznie skuteczne. Możesz z ciekawości napisać ile kosztuje taka kołdra?

Zgłoś nadużycie #14 7 marca 2019, 16:30

myszka2508 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 261 Podziękowania: 2
A co to w ogóle znaczy "kołdra antylalergiczna" czy kołdra z puchem lub pierzem naturalnym może uczulać? Co uczula wypełnienie, czy materiał z jakiego kołdra jest wykonana?

Zgłoś nadużycie #15 8 marca 2019, 14:42

only_us Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 83 Podziękowania: 0
Pierze może uczulać i jeśli jesteśmy alergikami to faktycznie puchowa kołdra czy poduszka odpada. Ale też warto zwrócić uwagę czym jest barwiony materiał. Bo barwiniki jeśli nie są naturalne też przyczynią się do alergii. Na https://yumenatsu.pl/ można kupić kołdry puchowe, szyte z bawełny japońskiej i barwione naturalnie. Ale oczywiście w przypadku alergii na puch i pierze one odpadają. Ale jeśli alergii nie ma to taka kołdra jest nalepsza.

Zgłoś nadużycie #16 14 marca 2019, 14:35

Maminka Gotowa na wszystko
Rejestracja: Wrz, 2011 Posty: 749 Podziękowania: 3
Jak wygląda kwestia prania?

Zgłoś nadużycie #17 5 maja 2019, 21:28

aleksi Świeżo upieczona
Rejestracja: Maj, 2019 Posty: 2 Podziękowania: 0
jeżeli piszemy o kołdrze dla alergika, to żeby być dosłownym to powinno się określić na co ma alergię. Najpopularniejsze alergie, które mogą dotyczyć kołder to oczywiście kołdry puchowe bo rozwija ją się w nich roztocza kurzu domowego. Ale jest na to rozwiązanie - firma Allerguard opracowała technologię, która pozwala cieszyć się kołdrą puchową przez alergików - są to kołdry Allerguard. Dokładnie chodzi o specjalną tkaninę, która nie przepuszcza roztoczy i one nie gnieżdżą się w kołdrze - ale oddycha. Kołdry Allerguard można zobaczyć tu https://www.calvado.com/sypialnia/koldry-i-poduszki/kolekcja/allerguard.html . Inne kołdry dla alergików to na pewno kołdry jedwabne - jedwab jest jednym z tych surowców, który raczej nie uczula. Znałam kiedyś kobietę, która była uczulona dosłownie na wszystko z wyjątkiem jedwabiu i kupowała właśnie kołdry jedwabne - https://www.calvado.com/sypialnia/koldry-i-poduszki/koldry/kolekcja/jedwabne.htm... polecam

Zgłoś nadużycie #18 12 września 2019, 19:06

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 694 Podziękowania: 2
Na pewno idealne kołdry dla alergików znajdziecie sobie na stronie https://senpo.pl/koldry/koldry-antyalergiczne/ Wydaje mi się, że są to bardzo dobre jakościowo kołdry i to w całkiem dobrych cenach. Bardzo często też strona oferuje bardzo fajne zniżki, z których dowolnie można sobie skorzystać. Myślę, że będziecie zadowoleni.