Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klub Marcowych Mamuś i Tatusia 2012r.

Zgłoś nadużycie #31211 26 marca 2015, 8:15

asik234 Supermama
Witam się :)
Dora Imka śliczna włoski obłędne ma ;)
Ewelinko śliczna trójeczka i księżniczka błyszczy przy braciach hmmm już taka śliczna dziewczęca fryzurka.
Karanga Ewelinka Kuba wszystkim maluchom i mamusiom zdrówka życzę :)
Abi Widziałam Maji fryzurkę tez piękna hehehe :) a nie wiem czy komentowałam bo chwilkę mnie nie było a biedna nie sięga do tego rowerku a ona biedna już tak długo czeka. My kupiliśmy młodemu rowerek 12 bo mówili mi żeby mniejszy był to łatwiej się nauczy jeździć i powiem Wam że zapierdziela na nim szok a był zaledwie pare razy na spacerze na nim ale za rok będzie zmiana już na 16 bo wyrośnięte te moje dziecko heheheh :)
Dora brzuszek nam pokaż nie? widać już?
Basiu dzięki za info wiesz Rafał mi właśnie pisał że w gazecie miejskiej pisze że od jutra zaczyna się rekrutacja więc czekamy na jutro :) do jakiego przedszkola zapisujesz Młodego?
Co u nas? na szybko ;)
młody raczej zdrowy troche pokasłuje dostaje syropki żyje chodzi do dzieci szczęśliwy i zadowolony :)
Tata hmmm chorobowe i kręgosłup go męczy znowu przeciążył go znowu i go boli więc walczy z lekami :)
Ja hmmmm walczę w pracy sezon mi się zaczyna to i brak czasu na neta w pracy :) ale zdrowa dietę trzymam równe 2 miesiące dzisiaj mam i jakieś 15 kg mniej więc jest dobrze zobaczymy co będzie dalej :)
Moni hmmmm przytrzasnęła sobie palca drzwiami z auta :) ale żyje pracuje i widzimy się w sobotę w bawilandi na urodzinkach Lenki ;)
Lenka hmmmm słodkości rozrabiają z Wiktorem :) jak się spotkają to taka radość że aż miło posłuchać te śmiechy chichy hehehe :)

Zgłoś nadużycie #31212 26 marca 2015, 8:18

asik234 Supermama
Mój rowerzysta

Zgłoś nadużycie #31213 26 marca 2015, 8:45

dora27 Supermama

miminka napisał(a)

Podobno teraz jest moda wśród gwiazd na nie mycie włosów. Widocznie coś w tym jest.

ja bym jej myła co 2-3 dzień, ale Imka od jakiegoś czasu nienawidzi mycia włosów i zawsze jak idzie się wieczorem myć to mówi"Mamusia ale dzisiaj włosów nie myj" :) więc dałam sobie spokój i myję raz w tyg, wydaje mi się że na dobre jej to wyszło bo wlosy ma jakies inne bardziej mocniejsze i w ogóle nie są tłuste :)

Zgłoś nadużycie #31214 26 marca 2015, 8:57

dora27 Supermama
witajcie dziewczyny!
ja na chwilke bo niedługo jade do Kościoła do spowiedzi, potem czeka mnie sprzątanie mimo okropnej pogodya le postanowiłam w szafkach co nieco pouporządkować, no i pewnie teraz nie będę miała czasu na neta, ale zajrzę by was poczytać ;)
Abi mąż był tylko w przychodni ze mną, potem zaraz pojechał do pracy, więc w ogóle z nim nie spędziłam czasu, ale u nas ostatnio nie za dobrze, kilka dni już mamy ciche dni. Nie będę Wam gadac o co poszło, ale napewno tym razem sie nie ugnę i będę czekać na szczere przeprosiny i mocne postanowienie z jego strony.
...
Andzi do czerwca to zleci i tak rekordowo się wyrabiacie ;) jestem pod wrażeniem. A co z tymi tapetami?
...
Asik mam gdzieś tu fotkę brzuszka z przed tygodnia tzn z 15 marca chyba, zaraz wyskrobię bo nie robiłam dawno więc narazie ta wystarczy. Jak na ten okres to nawet spory, ja licze że będzie mniejszym, bo mi już Lilę przy 3640 g było ciężko wyprzeć. Eh...zaraz zrzucę z komórki ale tylko na chwilę potem usuwam.
Wiktor jaki ma fajny reowerek! :) Imka poczeka na niego rok, bo narazie ma hulajnogę ;)
...
dobra ja zmykam!
...
p.s. sunday co u was? Werka już chodzi? wszystkiego najjj dla kochanej pszczółki z okazji roczku :) wybacz ale nie pamiętam którego dwudziestego dnia się urodziła, niemniej jednak pamiętałam o tej cycusiowej pszczółce ;) rosnij zdrowa i duzia Werciu:* cmok od Lili :)

Zgłoś nadużycie #31215 26 marca 2015, 9:04

dora27 Supermama
My ;)

Zgłoś nadużycie #31216 26 marca 2015, 9:48

asik234 Supermama
Dora hehehehe śliczny brzusio może synek w nim siedzi :) hmmmm super wyglądacie ;)
a mężem się nie martw dogadacie się napewno zobaczysz jak zawsze zresztą :)

Zgłoś nadużycie #31217 26 marca 2015, 11:33

abmsam Fajna mama
asik234 - No faktycznie Maja długo czeka na ten rowerek, bo dostała go rok temu. Kupiliśmy taki dwufunkcyjny w atrakcyjnej cenie z myślą, że dłużej jej posłuży. Większość rowerków w sprzedaży jakie sprawdzaliśmy miała (nie pamiętam teraz dokładnie) minimalną wysokość siodełka od ziemi około 30cm albo 33cm. No a ten który kupiliśmy mieści sie w tym zakresie. Wszystkie były dla Mai wtedy za duże. Można było wziąć rowerek z siodełkiem 27cm nad ziemią i pewnie ten byłby dla niej dobry, ale kosztował około 400 złotych! Na tyle nas nie stać... Kupiliśmy dwufunkcyjny za połowę tej kwoty. Mamy w zestawie pedały, więc jeszcze kilka lat jej ten rower posłuży. Poza tym Wiktor jest wysoki. Maja ma zaledwie 92cm wzrostu i waży około 13 kilo. Twój rowerzysta widzę zadowolony :D I o to chodzi :D Pozdrów proszę Moni i Lenkę od nas.

dora27 - O! Jaki śliczny brzusio!!! Jejku jak ja bym taki chciała :D :D :D Mam nadzieję, że z mężem dojdziecie szybko do porozumienia i znowu będziecie sobie gruchać jak zakochane gołąbeczki.

U nas sprzątania ciąg dalszy. W szafie Mai aż pojaśniało jak odłożyłam za małe rzeczy :D Ona ma zdecydowanie za dużo ubrań. A i tak najchętniej chodzi w jednej sukience :D :D :D Dzisiaj może okna umyję, bo pogoda ładna.

Zgłoś nadużycie #31218 26 marca 2015, 12:43

miminka Fajna mama
HEJ

Dora brzuszek śliczny. Wyglądasz kwitnąco, służy Ci ciąża. Imka już rozumie, że będzie miała rodzeńtwo? Ja Kubie myję co 2 dni, ale też zawsze jest lament. Cały czas powtarza "Włosy nie, mam czyściutkie" :) Imka idze do przedszkola od września? Jak to wygląda w UK? Jak nie będziesz miała wesoło z 3 :)

Asik Wiktor jaki rowerzysta :) Umie pedałować? Ja myślałam, że nasze dzieci są jeszcze za małe na pedałowanie. My mamy biegowy, Kuba uwielbia. Jak jedzie "z ogórki" :) to podnosi nóżki i świetnie trzyma równowagę, ale nie wiem jak by było z pedałowniem... Pozdrów Rafała. No i gratuluję sukcesów w odchudzaniu.

Paola współczuję chorób, mam nadzieję, że szybko się wykurujecie.

Abi poślij mi troszkę tej weny do sprzątania. Za nic w świecie się nie mogę zebrać. W szafie zimowe rzeczy, okna ostatnio rok temu myte... Kiedyś myłam co 2-3 miesiące bo na parterze mieszkamy... no ale nie mogę się zmobilizować.

Dziś byliśmy na kontroli u lekarza, a wieczorem mamy ostatnią dawkę antybiotyku. Po świętach musimy jeszcze zrobić bdanie krwi i moczu. No i czeka nas bilans 3 latka.

Zgłoś nadużycie #31219 26 marca 2015, 13:28

dora27 Supermama
miminko Imka wie że noszę dzidziusia pod sercem, dziś się jej pytałam czy wie że mama ma dzidziusia, mówi że tak, a jak się zapytałam co noszę w brzuszku czy chłopca czy dziewczynkę, to odpowiada "Pawełka" ;) jeszcze decyzji w sprawie przedszkola nie dostaliśmy ale raczej powinna się dostać bo mam pod nosem a dzieci mieszkające najbliżej mają pierwszeństwo. Niewiem jak to będzie ale że mam blisko to dzidziuś będzie w chuście, Lila na rowerku a Imka na nogach i tak w trójkę będziemy szli odprowadzać starszą do przedszkola. Może babcia zdąży z Holandii przyjechać to nam pomoże. Od 9 -12 Imka by była w przedszkolu a od przyszłego roku 6 godzin dziennie.

Zgłoś nadużycie #31220 26 marca 2015, 13:35

dora27 Supermama
to idę sprzątać a tak mi się nie chce... :(

Zgłoś nadużycie #31221 26 marca 2015, 14:27

basia09 Fajna mama
Witam dopiero teraz mam chwile na poczytanie i tak poczytałam piąte przez dziesiąte dlatego przepraszam ale nie wszystko skomentuje
Abi pisałaś o czapkach ja T. zakładam jak na razie czapkę codziennie ale już teraz taką wiosenną strszak tez jeszcze nosi ale nie zawsze :)
Miminka o to się wam porobiło dużo zdrówka życze
Ewelina dla was także woerk zdrowia śle przeważnie tak jest że jak ktoś zachoruje to inne dzieciaki łapią a ból palca sobie wyobrażam bo sama dopiero co miałam poparzony w lutym :(
Widzimisie super że quad spełnie swoją ( i nie tylko swoją) role :)
Dora śliczny torcika ale Irminka ślicznie wystrojona była no i najważniejsze Brawo dla Lilki teraz to już z górki za niedługo biegac zacznie :)
AniaSz trzymam kciuki za przedszkole i zdrowia życzę
Karanga o i was dorwało porządne choróbski a kysz coś niemożliwego się w tym roku z tymi chorobami dzieje zdrowia dla was wszystkich :)
Asik super z W. rowerzysta o przedszkolu napisze ci na priv :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

A my dzis po kolejnej kontroli antybiotyki mamy nadal ale to już końcówka T.był na badaniu krwi który nic nie wykazał jedynie tyle że ma jakiś stan zapalny w organizmie ale dostał już wszystkie możliwe antybiotyki gorączka ostatni raz był wczoraj po południu teraz na razie odpukać cisza i mamy skierowanie na badanie kału bo lekarka już nie wie czego się złapać jednym słowem leczymy się dalej :/
Ok uciekam bo właśnie jestem w trakcie pakowania jedziemy w góry może świeże powietrze pomoże chłopcom i szybciej dojdą do siebie wracamy dopiero po świętach a że tam będę miała kiepski dostęp do neta już dziś życze wam zdrowych i radosnych świąt Wielkiej Nocy smacznego jaja oraz mokrego dyngusa :)
PS. Dla wszystkich przyszłych solenizantów Lenki Oliwki Krzysia i Konradka wszystkiego najlepszego dużo zdrowia uśmiechu na twarzy wspaniałych wymarzonych prezentów i udanych imprezek urodzinowych :)
Pozdrawiam i do usłyszenia :)

Zgłoś nadużycie #31222 26 marca 2015, 20:14

widzimisie Supermama

dora27 napisał(a)

hej dziewczyny!
Ewela oj jak nie nawracające się choróbska to jeszcze kciuk, masakra! zdrówka dzieciom, a Tobie szybkiego gojenia się! dzieciaki przesłodkie :) Franko duży męzczyzna ;) :) Marysia i Jaś jak bliźniacy :) cudowni są ;)
....
Malinko powodzenia w poszukiwaniu materiałów do trudnego tematu, a np materiały ze szpitala? opinie psychologów, na pewno książki psychologiczne mają sporo na ten temat. W każdym bądź razie owocnych poszukiwań!
...
Widzimisiu wyobraziłam sobie świeczki trzęsące się w galaretce, hahaha :) musiało kosmicznie wyglądać ;) fajnie że imprezki udane. W pracy ci popalić dają że do urlopu ci się śpiszy?a kiedy wyjazd w te wymarzone wakacje za granicę? we wrześniu?
...
Asik co tam u Was i u Moni? widziałam że Moni palce ma zabandażowane, wypadek przy aucie ?? o rajuuu
...
a co u nas?
kurcze my właśnie (z mężem też) i Lilą byliśmy w przychodni na tym szczepieniu ale szczepienia nie było bo...pomyliłam daty! zamiast 25 marca, to ma 25 kwietnia!babka w recepcji zdziwiona że my tak wcześnie przyjechaliśmy :) rany ja niewiem jakim cudem tego miesiąca nie doczytałam, tak więc dopiero za miesiąc Lilę czeka kłucie. eh...
Imka w tym czasie była na playgrupie z babcią, pogoda cudowna, słonecznie i ciepło. Teraz Lila śpi, Imka szaleje z puzzlami a babcia polazła się przejść. Ja siedzę i bąki zbijam.

Lepiej wcześniej noz za późno :)

Dora z tym urlopem to na taki dluzszy 2-tygodniowy wyboeramy sie w lipcu, ale dzisiaj stwierdziłam, ze ja do lopca nie dozyje bez urlopu. :(
I to nie chodzi o to, ze teraz w pracy mi jakos szczególnie daja popalic. Tzn.mam stresujaca prace, ale ostatnio nie byla jakos bardziej stresujaca. Ot, chyba zmęczenie materialu - praca, szkola, ogolne zmęczenie i perspektywa, ze maz w najbliższym czasie nie może wziąć wolnego.
A może to po prostu ja jestem miękka faja? Wy tak nie smecicie jak ja ;)

Zgłoś nadużycie #31223 26 marca 2015, 20:15

widzimisie Supermama

dora27 napisał(a)

a i Lila w końcu zaczęła samodzielnie chodzić, co prawda jeszcze leci na dupę ale się podnosi i chodzi! :) nareszcie :)

Suuper! Gratki dla L :)

Zgłoś nadużycie #31224 26 marca 2015, 20:17

widzimisie Supermama

karanga napisał(a)

Brawo!! :) a z tą datą to lepiej być za wcześnie niż za późno ;) każdemu się zdarza :)
Robert chodzi trzymany za rączki i przy chodziku i przy meblach się przemieszcza, pershing :)

O losie! Strasznie szybko przerzucil sie na dwie konczyny :)

Zgłoś nadużycie #31225 26 marca 2015, 20:26

dora27 Supermama

widzimisie napisał(a)

Lepiej wcześniej noz za późno :)

Dora z tym urlopem to na taki dluzszy 2-tygodniowy wyboeramy sie w lipcu, ale dzisiaj stwierdziłam, ze ja do lopca nie dozyje bez urlopu. :(
I to nie chodzi o to, ze teraz w pracy mi jakos szczególnie daja popalic. Tzn.mam stresujaca prace, ale ostatnio nie byla jakos bardziej stresujaca. Ot, chyba zmęczenie materialu - praca, szkola, ogolne zmęczenie i perspektywa, ze maz w najbliższym czasie nie może wziąć wolnego.
A może to po prostu ja jestem miękka faja? Wy tak nie smecicie jak ja ;)

widzimisiu to może jakiś relaks na weekendzie? masaż, kino, czy inne atrakcje? przynajmniej na chwilę mogłabyś zregenerować siły :)
....
ja dziś w końcu wypucowałam spiżarnię, w kuchni w szafkach poukładałam, jutro czeka mnie mycie okien (będę uważać!), wcześniej jadę z Imką do bawilandii. A potem małe zakupy. Kupiłam kilka kolorowych lakierów i zamierzam się odpicować, zadbać o siebie, kilka kosmetyków planuję kupić, miałam włosy zrobić ale odpuszczę, a co najwazniejsze jutro w końcu kupie se torebkę w New Looku, bo mi strasznie się podoba i od kilku dni chodzi nie mogę o niej przestać myśleć. Pokażę Wam jak znajdę na necie ;) byłam obejrzeć też na żywo, no rewelka!

Zgłoś nadużycie #31226 26 marca 2015, 20:27

widzimisie Supermama

asik234 napisał(a)

Mój rowerzysta

No! Rowerzysta pierwsza klasa! :)

Zgłoś nadużycie #31227 26 marca 2015, 20:28

dora27 Supermama
to ta torba ale ona na żywo lepiej wygląda, taka wyluzowana :) idealna dla mnie! http://www.newlook.com/shop/womens/bags-and-purses/tan-croc-textured-shoulder-ba...

Zgłoś nadużycie #31228 26 marca 2015, 20:30

widzimisie Supermama
OTE=dora27;2783465]My ;) [/QUOTE]
Juz usunelas? O nieeee, tez chcialam zobaczyć :)

Zgłoś nadużycie #31229 26 marca 2015, 20:38

widzimisie Supermama

miminka napisał(a)

HEJ

Dora brzuszek śliczny. Wyglądasz kwitnąco, służy Ci ciąża. Imka już rozumie, że będzie miała rodzeńtwo? Ja Kubie myję co 2 dni, ale też zawsze jest lament. Cały czas powtarza "Włosy nie, mam czyściutkie" :) Imka idze do przedszkola od września? Jak to wygląda w UK? Jak nie będziesz miała wesoło z 3 :)

Asik Wiktor jaki rowerzysta :) Umie pedałować? Ja myślałam, że nasze dzieci są jeszcze za małe na pedałowanie. My mamy biegowy, Kuba uwielbia. Jak jedzie "z ogórki" :) to podnosi nóżki i świetnie trzyma równowagę, ale nie wiem jak by było z pedałowniem... Pozdrów Rafała. No i gratuluję sukcesów w odchudzaniu.

Paola współczuję chorób, mam nadzieję, że szybko się wykurujecie.

Abi poślij mi troszkę tej weny do sprzątania. Za nic w świecie się nie mogę zebrać. W szafie zimowe rzeczy, okna ostatnio rok temu myte... Kiedyś myłam co 2-3 miesiące bo na parterze mieszkamy... no ale nie mogę się zmobilizować.

Dziś byliśmy na kontroli u lekarza, a wieczorem mamy ostatnią dawkę antybiotyku. Po świętach musimy jeszcze zrobić bdanie krwi i moczu. No i czeka nas bilans 3 latka.

A Szy ma generalnie w nosie mycie wlosow. Komplwtnie mi nie przeszkadza woda splywajaca pp twarzy etc. Zupełnie nie reaguje :)

Zdrowka dla Kuby. Ale na milosc boska, bardzo ważną mysl mi podsunelas. Kompletnie nie zarejestrowalam , ze trzeba sie udac na bilans 3 latka! Bo w Pl on tez funkcjonuje? Dziewczyny, Wy bylyscie?

Zgłoś nadużycie #31230 26 marca 2015, 22:26

Paola_33 Supermama
Asik, ale szybko Twój Wiktor załapał jazdę na rowerze z pedałami, jestem pełna podziwu !! Tata - tez dobry nauczyciel :-)

Widzimisie - twardy Szymek z myciem włosów ! U nas w miarę ok. mycie, ale 2 razy w tyg. wystarcza.

Przestraszyłam się, bo po piątej rano Ida bardzo kaszlała przez godzinę, nie zasnęłam przez to zmartwienie,a w ciągu dnia ani razu nie kaszlnęła.. Dzieci są zdumiewające.

Miminka, trzymam kciuki za bilans 3 l., i za koniec wszelakich choróbsk !!

Wszystkim dzieciom i rodzicom zdrowia !! (mąż wyzdrowiał, a ja ciągle kaszlę.. Czekam na cud końca).
Melissa    
Idalia