Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klub Marcowych Mamuś i Tatusia 2012r.

Zgłoś nadużycie #31191 24 marca 2015, 21:27

widzimisie Supermama

mis napisał(a)

Asik- wow co za efekty! gratki kochana i wytrwalosci zycze!! :) :)
Abi- Majeczka w tych gumeczkach wyglada przeeeeeeeeslodko :) :) :) cudna niunia :) Konradek sle jej duuuuzo buziaczko ;) ;) :) :)
Malinka- Tomus slodziaczek :) :) i jaki juz duzy chlopczyk :) :) prosimy o czesciej na forum :) :)
Widzimisie- a co u Was?jak urodzinki Szy? wrzuc jakies fotki pleeese ;) :)

A dziekuje za pamięć Misiu :) u nas, ze u nas ok. U rodzeństwa troche sie pochrzanilo, co wiadomo - wplyw na nastrój ma. i urlopu sie chce!!!!! Ale nie bede smecic. Urodzinki Szy super. W sumie mieliśmy trzy nieduze imprezki i co za tym idzie trzy dmuchania świeczek: raz w torcie właściwym, raz w muffinkach i raz w ciescie z galaretka :D z tej galaretki tak sie smialam, ze nie moglam tego doniesc do jubilata - bo swieczki skakaly razem z galaretka :) zdjecia wrzuce jak dorwe sie do laptopa.

Zgłoś nadużycie #31192 24 marca 2015, 21:32

widzimisie Supermama

basia09 napisał(a)

Dora i jak tam imprezka Irminki ?? ? na pewno wszystko się udało i solenizantka zadowolona :)
Widzimisie super quad my sobie dla T. podarowaliśmy takie zabaweczki F. miał skuter i szybko go sprzedaliśmy niestety :( wiem ze każde dziecko inne i zapewne nasz T. z chęcią by na takim pojeździł ale jednak mimo wszystko nie kupiliśmy a jak u was sprawdza się bo chyba nie doczytałam :)
Mis mam nadzieje że wojenne ścieżki z mężem już skończone :)

A u nas ciąg dalszy chorób to znaczy starszak zdrowieje w zadowalającym tempie ( odpukać ....) za to z T. już nie wytrzymuje katar leci litrami tony chusteczek schodzi w ciągu dnia kaszle nadal się utrzymuje i dziś znów pokazała się gorączka 38,5 normalnie mam już tego serdecznie dość Jutro idziemy po raz setny do kontroli mam nadzieje że chociaż z uchem już jest dobrze.
Zdjęć z urodzin nadal nie mam bo nie mam kiedy iść do cioteczki T. która zdjęcia robiła więc nadal wam nic nie pokaże
PS Paola mimo że znikłaś z forum chciałam życzyć wszystkiego najlepszego dla Melissy dużo radości zdrowia i wspaniałych chwil spędzonych z siostrą i rodzicami :)

Basiu ten quad spoko. Szy sie ppdoba w kazdym badz razie. Sluzy mu on za woz strazacki, za woz policyjny, za samolot, za samochod dostarczajacy zappatrzenie do sklepu, za łódź ratunkowa... ma jeszcze wiele innych zastosowan w zaleznosci od potrzeb zabawy :D w kazdym badz razie bawi sie tym bardzo chetnie. Tylko tarabani to to okrutnie :/

Zgłoś nadużycie #31193 24 marca 2015, 21:42

widzimisie Supermama
Paola dla Mel wszystkiego naj.

Dla Tymusia zdrowka zycze!

Misiu mam nadzieje, ze z mezem juz wszystko wyjaśnione o atmpsfera oczyszczona. Ale na milpsc boska, wy juz rozppczeliscie sezon grilpwy?

Abi Maja dorosla juz do rowerka biegowego? A z zapalenia pęcherza to sie usmialam :) ))

Zgłoś nadużycie #31194 24 marca 2015, 21:46

widzimisie Supermama

dora27 napisał(a)

hej dziewczyny!
Basiu cieszę się że uszko już wyleczone i teraz trzymam kciuki za wyniki, sama aż ciekawa jestem czemu ta gorączka wciąż nawraca u T, pewnie jakaś bakteria siedzi w organizmie. Zdrówka!
Abi każdemu się zdarza wpadka, Maja jest jeszcze dzieckiem normalne że trzeba się pytać czy chce siku, nawet moją się pytam w gościach bo ja to panikara ze zasika a nigdy nie biorę ubrań na zmianę ;) stawiam na wszystko :) a twoja teściowa jest naprawdę wkurzająca...już nic nie piszę bo się gotuję.
Malinko widziałam wcześniej fotki na fejsie, Tomek duży mężczyzna, fajna imprezka, fajny torcik ;) bezowy jak myślę? :)
Misiu o co poszło że ślubnym? już jest zgoda?ja z moim też się nie odzywam, szkoda gadać....
Paola wszystkiego najj dla Melisski! zdrówka dla Was!
...
a u nas w niedzielę było party urodzinowe, Imka już od rana czekała na dzieci, dzieci wpadły po 14 a ostatni gość wyszedł o 23. Ale było fajnie, bałam się że trochę sztywno, nudno będzie. No ale dzieciaki od razu same wymyśliły sobie zabawę więc wesoło było :)
wklejam kilka fotek i zmykam do miasta na pocztę, oraz załatwić kilka spraw. Jutro Lila ma szczepienie i się stresuję trochę.

Widac, że impreza udanA. A Imka jaka sie blondyneczka zrobila! Dawno jej nie widziałam :)

Zgłoś nadużycie #31195 24 marca 2015, 21:54

widzimisie Supermama
Karanga i AniaSz zdrowka!
Aaa Miminka i dla Was tez. Fajnie, ze sie odezwalas :) cp u Was?

Zgłoś nadużycie #31196 24 marca 2015, 21:57

widzimisie Supermama

ewelinakb1 napisał(a)

W sobotę byliśmy na chrzcinach Zuzanki, siostrzenicy Bartka. Fajnie było, miło jkest wystroić dzieci, siebie i poczuć się atrakcyjną babką w oczach męża, a nie tylko mamuśką i kurą domową :)

Ochhhhhh, pieknie. Cudne dzieciaczki :)

Zgłoś nadużycie #31197 25 marca 2015, 9:14

karanga Supermama

ewelinakb1 napisał(a)

W sobotę byliśmy na chrzcinach Zuzanki, siostrzenicy Bartka. Fajnie było, miło jkest wystroić dzieci, siebie i poczuć się atrakcyjną babką w oczach męża, a nie tylko mamuśką i kurą domową :)

Słodkie te Twoje dzieciaki :) bardzo podobne do siebie, teraz już widać że rodzeństwo :) a co do kciuka współczuję :( mam nadzieje, że się szybko zagoi.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #31198 25 marca 2015, 13:56

dora27 Supermama
hej dziewczyny!
Ewela oj jak nie nawracające się choróbska to jeszcze kciuk, masakra! zdrówka dzieciom, a Tobie szybkiego gojenia się! dzieciaki przesłodkie :) Franko duży męzczyzna ;) :) Marysia i Jaś jak bliźniacy :) cudowni są ;)
....
Malinko powodzenia w poszukiwaniu materiałów do trudnego tematu, a np materiały ze szpitala? opinie psychologów, na pewno książki psychologiczne mają sporo na ten temat. W każdym bądź razie owocnych poszukiwań!
...
Widzimisiu wyobraziłam sobie świeczki trzęsące się w galaretce, hahaha :) musiało kosmicznie wyglądać ;) fajnie że imprezki udane. W pracy ci popalić dają że do urlopu ci się śpiszy?a kiedy wyjazd w te wymarzone wakacje za granicę? we wrześniu?
...
Asik co tam u Was i u Moni? widziałam że Moni palce ma zabandażowane, wypadek przy aucie ?? o rajuuu
...
a co u nas?
kurcze my właśnie (z mężem też) i Lilą byliśmy w przychodni na tym szczepieniu ale szczepienia nie było bo...pomyliłam daty! zamiast 25 marca, to ma 25 kwietnia!babka w recepcji zdziwiona że my tak wcześnie przyjechaliśmy :) rany ja niewiem jakim cudem tego miesiąca nie doczytałam, tak więc dopiero za miesiąc Lilę czeka kłucie. eh...
Imka w tym czasie była na playgrupie z babcią, pogoda cudowna, słonecznie i ciepło. Teraz Lila śpi, Imka szaleje z puzzlami a babcia polazła się przejść. Ja siedzę i bąki zbijam.

Zgłoś nadużycie #31199 25 marca 2015, 14:00

dora27 Supermama
a i Lila w końcu zaczęła samodzielnie chodzić, co prawda jeszcze leci na dupę ale się podnosi i chodzi! :) nareszcie :)

Zgłoś nadużycie #31200 25 marca 2015, 14:37

karanga Supermama

dora27 napisał(a)

a i Lila w końcu zaczęła samodzielnie chodzić, co prawda jeszcze leci na dupę ale się podnosi i chodzi! :) nareszcie :)

Brawo!! :) a z tą datą to lepiej być za wcześnie niż za późno ;) każdemu się zdarza :)
Robert chodzi trzymany za rączki i przy chodziku i przy meblach się przemieszcza, pershing :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #31201 25 marca 2015, 16:06

miminka Fajna mama
Dzięki w pracy ok. Lubię to :) Tylko nie mamy na nic czasu na tygodniu... Odbijamy to sobie w weekendy. Gdyby te choróbska Kubie odpuściły byłoby ok.

Zgłoś nadużycie #31202 25 marca 2015, 16:07

miminka Fajna mama

dora27 napisał(a)

Ewuska nic tylko raz w tygodniu jej myje ;) Imka juz raz miała ścięte ;)

Podobno teraz jest moda wśród gwiazd na nie mycie włosów. Widocznie coś w tym jest.

Zgłoś nadużycie #31203 25 marca 2015, 16:09

miminka Fajna mama

ewelinakb1 napisał(a)

Jacy oni są do siebie podobni :) Fajnie tak czasem wyjść :)

Zdrówka i dużo siły. Podziwiam :) Jasiek chodzi do przedszkola?

Zgłoś nadużycie #31204 25 marca 2015, 16:14

miminka Fajna mama

widzimisie napisał(a)

Basiu ten quad spoko. Szy sie ppdoba w kazdym badz razie. Sluzy mu on za woz strazacki, za woz policyjny, za samolot, za samochod dostarczajacy zappatrzenie do sklepu, za łódź ratunkowa... ma jeszcze wiele innych zastosowan w zaleznosci od potrzeb zabawy :D w kazdym badz razie bawi sie tym bardzo chetnie. Tylko tarabani to to okrutnie :/

Kuba dostał auto z takim napędem. Kilka dni był zachwycony, a teraz od czasu do czasu zrobi rundę :)
Ale często sobie tam siedzi i tak jak Szymek mówi, że jest policjantem, tatem, strażakiem ... :)

Zgłoś nadużycie #31205 25 marca 2015, 16:15

miminka Fajna mama
Dora pielęgniarka musiała mieć niezłą minę :)
Teściowa będzie aż do porodu?

Zgłoś nadużycie #31206 25 marca 2015, 17:14

dora27 Supermama
Nie. Za miesiąc chce wracać bo w czerwcu wyjeżdża do Holandii jak co roku i we wrześniu do nas dojedzie z Holandii ;)
Andzi mieszkacie juz na swoim? ;)

Zgłoś nadużycie #31207 25 marca 2015, 18:44

basia09 Fajna mama
Cierpie na brak czasu jutro nadrobię fm dziś tylko info dla Asik
Nie wiem czy czytałas ale na stronie rekrutacji do przedszkola jest napisane że zapisy rozpoczną się w pierwszej połowie kwietnia a do mnie doszły pogłoski że może już od 1 kwietnia :)
Do usłyszenia

Zgłoś nadużycie #31208 25 marca 2015, 19:29

andzi Supermama
Dorka nie mialam duzo spraw firmowych ,troche domowych ,na bud za duzo sie nie dzieje czekam na ekipe od wykonczen ,kuchnie na maj przełozyłam ,moze w czerwcu sie uda przeprowadzic ,a moze nawet w lipcu ,L tez czasu nie ma na nic .

Zgłoś nadużycie #31209 25 marca 2015, 21:57

Paola_33 Supermama
Dora, bardzo fajny torcik, i prze śliczne dziewczynki. Impreza się faktycznie udała :-)
Irminka ma niesaamowicie długie włosy, szok ! Wygląda prze uroczo z kucykami !!
Gratulacje dla Lili za chodzenie ! Super nowina !
Lilianka na pewno dzielnie zniesie szczepienie :-) Roztargnienie to jeden z objawów ciąży :-)

Abi podziękowałam Ci szczerze, absolutnie bez minimalnej złośliwości :-(
Faktycznie z przedszkolami mam doświadczenie bardzo niewielkie, nie znam się, napisałam za ostro o owsikach. Pewnie mnie los pokaże ;-)
Kar fiz. nigdy nie uznam, i reaguję, gdy widzę przemoc. Wielokrotnie też pisałam, jak mi wstyd, ze się zapędziłam przy mamie. To, że ona mnie czasami biła, nie znaczy, że ją chciałam uderzyć (zareagowałam instynktownie, bo ucierpiała corka..), w przyszłości to się nie może powtórzyć, nie podniosę na nią ręki, i wciąż źle się czuje z tamtym zdarzeniem ;-( Bardziej głupio mi nie może być ;-(
Zupełnie bez kar nie wychowuję, nie potrafię, upominam, zabraniam, zakazuję jakiejś przyjemności. I zawsze reaguję, gdy dziewczynki się kłócą, staram się rozwiązać konflikt, jak umiem.
Jeśli się wywyższam, przepraszam, to raczej moje kompleksy, nie zarozumiałość :-(
Rodzicielstwo jest WIELKIM wyzwaniem..
Często się nie wyrabiam, nie zaglądam przez kilka dni na forum, i nie nadążam już dawno za aktualnościami w klubie, galopująca sklerozza nie pomaga. Cóż stara jestem ;-/

Podziwiam tak wiele z Was, za cierpliwość, siły, doswiadczenie, podejście do życia, oddanie dla dzieci - najbardziej Ewelinkę, z trójką dzieci, Dorę, Metodkę. Abi ma niesamowitą pamięć, obłędną !!! Wszystkie jesteście fajne, niepowtarzalne !!

Aniasz, dziękuję za życzenia zdrowia.. Ciągle pokasłujemy, ale niby jest lepiej. I wciąż dziewczynki zdrowe, więc kamień z serca.

Miminka - zdrowia dla dzielnego Kuby !! I brawo za odpieluchowanie !! Wielki sukces !!
My wciąż walczymy..

Karanga, szkoda mi Robertka, niech zdrowieje, maluch, niech już zapomni o katarach na zawsze !! Okropnie, gdy dzieci chorują. Wcześnie zaczął chodzić, zdolniacha !!

Malinka - powodzenia na finiszu, byś jednak znalazła konieczne materiały !

Widzimisie - spóźnione, ale serdeczne życzenia pełni szczęścia dla Szymka !!

Ewelina - zdrowia dla Twojej super dzieciowej trójeczki, i szybkiego zagojenia kciuka !! Biedna jesteś, ręce - podstawa funkcjonowania, jednak. Na focie widać najlepiej, jak szczęśliwi są Twoi chłopcy i Mania !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #31210 25 marca 2015, 23:40

abmsam Fajna mama
karanga - Jak się czujecie z Robertem? Mam nadzieję, że jest jakaś poprawa? Pogoda będzie coraz ładniejsza a areszt też nidługo się skończy to sobie pobrykacie :D

aniasz - Jak Krzyś jest w pieluszce to nie wiesz czy ją zapełnia posikując co 20 minut po troszeczku, czy siknie raz na 2 godziny tak porządnie. Jak już zacznie chodzić bez pieluchy to będziesz mogła to zaobserwować. Spróbuj mu w ciągu dnia jak siedzicie w domu zdjąć pieluchę. I co 15 minut proponuj nocnik. Możesz go tak cały dzień przetrzymać albo na przykład do pierwszego zmoczenia majtek. Może się okazać, że bardzo szybko mu się spodoba chodzenie bez pieluchy :D

miminka - Przede wszystkim duużo zdrówka! Jak sie Kubuś czuje? A jak o zaskakiwanie chodzi to masz rację :D Dzieci są w tym mistrzami :D Wpadaj częściej w miarę możliwości. No i nie obraziłabym sie za fotki Kubusia :D

dora27 - Oj kusisz tą marcepanową masą... Chyba faktycznie spróbuję we wrześniu. Na razie znam tylko opinie a jeszcze jej nie próbowałam. Liliance gratulujemy nowej umiejętności! To bardzo poważne wydarzenie w życiu takie malucha :D Super! A z tym szczepieniem to fajnie wyszło :D Przynajmniej dzień z mężem spędziłaś :D :D :D

ewelinakb1 - Jak nie urok to...! Szybkiego powrotu do zdrowia dla całej rodzinki! No i niech ten Twój kciuk przestanie boleć. Dzieciaczki masz przesłodkie - wystrojone czy nie i tak są śliczne :D A Ty też jesteś bardzo atrakcyjna i nawet powyciągany dres tego nie zmieni :D B z pewnością myśli podobnie :D A kiedy wraca do domu?

widzimisie - Maja już dorosła do rowerka biegowego na tyle, że potrafi go prowadzić. Niestety usiąść wygodnie nie może, bo wtedy za mała część stópki dotyka ziemi. Poza tym rower jest dosyć ciężki dla takiej drobnej księżniczki. Podejrzewam, że w tym roku to będzie tylko takie oswajanie się z nim, ale nauczy się dopiero w przyszłym roku. A może zaliczy jakiś skok wzrostowy? Się okaże :D

U nas bez zmian. Odliczam dni do świąt, bo wtedy wyjeżdżamy do moich rodziców :D