Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klub Marcowych Mamuś i Tatusia 2012r.

Zgłoś nadużycie #27131 14 sierpnia 2014, 15:48

dora27 Supermama
HEJ! Abi tak na receptę i wtedy dają ci za darmo w aptece a bez recepty musiałam zapłacić. Mimo wszystko wspomnij o tym lekarzowi na pewno tego jeszcze nie próbowałas :)
Karolciu znowu pech z ta szczepionką z drugiej strony jeszcze zdąży :)
Widzimisiu Toskania ? O rany ale wam zazdroszczę. Kocham Włochy!
A mi dziewczyny nie śpią. Imka rozwala mi salon.pogoda lipna ani wyjść bo pada ale rano zdążyliśmy 20 minut się dotlenic. Lila leży w wózku i macham noga wózek by choć przez chwilę dala mi odsapnac.

Zgłoś nadużycie #27132 14 sierpnia 2014, 16:02

widzimisie Supermama
AniaSz powodzenia w przedszkolu w takim razie. I dobrze,ze Krzys juz dal sobie spokoj z tym uderzaniem glowa.
Z mama coz... pewnie zmeczenie wylazi, a wraz z nim i zdenerwowanie. Gdybym mieszkala z mama pewnie czesto bysmy sie klocily, mimo ze normalnie stosunki mamy swietne. Anyway. Tak czy siak poprawy relacji zycze :)

Zgłoś nadużycie #27133 14 sierpnia 2014, 16:07

widzimisie Supermama

dora27 napisał(a)

hej dziewczyny!
Abi przywołałaś mnie ;) nie wchodziłam tu ostatnio, raczej na fejsa na szybko wchodzę. Powiem Wam że Lila mi nie bardzo daje, ona w ogóle drzemek w dzień nie ma, może jedną taką dłuższą do 2 godzin, muszę ją zabawiać albo pilnować bo ta mała się wycwania, kręci się w te i w te, pełza pomału, dupę podnosi i do siedzenia jej śpieszno. Nie wyrabiam, a tu druga wrzeszczy i domaga się uwagi. Jeszcze cały dom na mojej głowie, ale jakoś sobie radzimy. Ćwiczenia mi dużo dają, odpoczywam przy nic, pocąc się niemiłosiernie i zeszłam już do wagi 57,5kg (z 63,5kg) co jestem baaaardzo zadowolona :) walczymy ciągle z odpieluchowaniem u Imki ale słabo to widzę, nie poddajemy się! Mam książkę Język dwulatka i próbuję iść za radą tej autorki. Mąż pracuje całymi dniami a jak wraca to pomaga mi jak może.
..............
widzę że niektóre z was sie wakajcują ;) Asik Ewelka fajnie ze sie spotkałyscie, widziałam fotki w przelocie parę dni temu, fantastycznie widzieć forumowe dzieciaczki :)
Ewelka kiedy wracasz do szycia? czekam cierpliwie na zamóione moje -twoje cuda :)
Asik trzymam kcikiz a uszko jutro.
Paola zdrówka Idzie, mam nadzieję ze to jednorazowy skok gorączki spowodowany wyrzynaniem się ząbków. Mam nadzieje ze wakacje dojdą do skutku i odpoczniecie bez dzieci.
Abi współczuje nawrtou choroby, a może to nie to samo? może to tylko jednorazowe? wiesz co bym ci polecila? syrop 20ml na odrobaczenie. Moja znajoma sąsiadka miala podobny problem, mdlosci,wymioty, bole glowy, dreszcze, poty. Przywiozlam jej z Pl Zentel (zawiesinę doustną 20ml), myslalam ze to dla jej córki na odrobaczenie, ale ona to dla siebie. Powiem ci ze momentalnie jej wszystkie dolegliwosci przeszly! moze tez powinnas spróbowac oczyscic swoje "robactwo" w organizmie? to kosztuje 22.50 zl. Napewno nie zaszkodzi skoro tyle specyfikow juz sprobowalas.
..........
no i popisalam....Lila mnie woła:/postaram się częściej zaglądać :)

Dora chyle czola normalnie - nad Twoim samozaparciem, sila woli i hartem ducha. I oczywiscie gratuluje zrzuconych kg :)
I usciskaj swoje dziewuchy. Fajnie,ze wrocilas na fm :)

Zgłoś nadużycie #27134 14 sierpnia 2014, 19:53

Paola_33 Supermama
My nie wyjeżdżamy, raczej stawiamy na bierno-czynny odpoczynek ;-) Kultura, spacery, ja wzmożone ćwiczenia :-) Grunt, że da się wyspać :-) Połowa sukcesu !!
Widzimiesie, wspaniałego wypoczynku i opaleznizny włoskiej !!!
Ewelinko, gratuluje Córeczce Mani raczkowania !! Krok milowy ku niezależności !! 
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #27135 14 sierpnia 2014, 20:19

karlla Fajna mama
Witam Kochane ;-) wchodze tak na szybko, bo teskno mi do Was... a tu czytam, o sobie w Abi poscie, nie no Ty to jestes mega kochana, dzieki za pamiec, bo to jest mega mile i wzruszajace... nawet moja rodzina czasem mniej o mnie pamieta... dlatego dzieki za kciuki Dziewczyny i za to ze jestescie, Tobie Dora takze za esy i Wam Wszystkim za wsparcie...
jestem poki co w przerwie z potem na czole po cwiczeniach, bo mam tyle do zrzucenia ze szok, mam czas do pazdziernika, wakacjowo sie porobilo na forum, przepraszam ze tak ogolnie, ale nie chce Nikogo pominac a zaleglosci mam ze cho cho, zdrowka Wam zycze z calego serca, owocnego odpieluchowania i cudownych wakacji i oczywiscie efektow cw. takich jak Dorcia osiagnela ;-)
hmm u nas szybko wszystko leci, szalone dni, Szymek lobuzuje na ma maxa, bez pampersa ale z roznym efektem sam srednio chce wolac(tak, tak juz wolal robil, ale mu sie odwidzialo) juz nie mam pomyslow jak to uczynic, jak sie Go pilnuje to spoko, a tak roznie bywa, Chlopaki mniej wiecej zdrowe, czekam na badanie Szymka serduszka juz 3-ci miesiac ....Nikos jest mega ciagle sie smieje, gada i jest spora kluska 7kg ;-) ja biore leki i przezywam katusze w zwiazku z tym czy mam karmic piersia czy nie... nadal nie zwiekszylam dawki leki bo nie wiem czy powinnam przejsc na butle, tyle sie o tym naczytalam ze mleko matki takie super a butla jest beee...i nie wiem co lepsze karmienie z przenikaniem leku z mlekiem matki czy butla ... ehhhhh spac po nocy nie moge przez to myslalam ze to bedzie latwiejsze ale jak patrze na mojego glodomora jak "dziekuje" mi za cyca.. a moze przesadzam...
sorki za moj wywod ale kto lepiej mnie zrozumie jak nie Matka....
calujemy bardzo mocno i jeszcze raz dziekuje...

Zgłoś nadużycie #27136 14 sierpnia 2014, 21:00

Paola_33 Supermama
Karrlla, oby się udało do końca z odpieluchowaniem Szymka, i by badanie było pozytywne, że serce w 100 % zdrowe !!!
Nikoś ma już niezłą wagę, pięknie Ci przyrasta :-)

Pozdrawiam, i już weekendowo Wam wszystkim życzę odpoczynku !!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #27137 14 sierpnia 2014, 21:32

anka2424 Fajna mama
Hej hej :)
I mnie Abi myslami przywołała :)
Jak mam chwilke to zaglądam tutaj ale jedyne na co starcza mi czasu to oglądanie fotek i przeczytanie w przelocie co u Was.
Napisze wiec też tak ogólnie żebym o nikim nie zapomniała...widze że urlopy w pełni także wszystkim urlopującym sie życze udanego wypoczynku :)
Zdjecia oglądam i naprawde wszystkie dzieciaczki sa przesliczne."Nasi"chłopcy już tacy prawdziwi kawalerowie a dziewczynki duże pannice.Nie moge sie napatrzec i zawsze zastanawiam sie kiedy to zleciało że mamy już takie duze pociechy.
Wszystkim lekko chorujacym(czyt.że Idalia miała gorączke i Jas Karolci czerwone gardełko)życze zdrówka.
Ewelinka podziwiam też Twoje szyte cuda i jestem pod wrażeniem Twoich zdolności :) Mania ma śliczne ząbki i gratuluje raczkowania :)
A u nas hmmm...mieszkami sami jakiś czas temu rozstałam sie z P. nie bede pisac tu na forum dlaczego ale naprawde zawiodłam sie strasznie i nie myślałam że przeżyłam już wszystko a tu prosze niespodzianka...no ale coż teraz też nie narzekam.Pracuje nadal ostatnio czesto po 14h bo dużo pracy jest a dodatkowa kasa też si przyda tym bardziej że zima idzie i najwyższy czas myśle o kupnie opału.
Mam tez problemy przez Mariusza..nie płacił alimentów wiec zaczłam pobierac z funduszu alimentacyjnego i teraz ciągle wzywają mnie z policji jako świadka-pokrzywdzonego bo prokuratura sie wzieła za Mariusza i wszczeli wobec niego postepowanie.Wkurzam sie tylko ze ja jako samotna matka mam ciagle jezdzic na policje i nikt nie rozumnie że dla mnie taka podroz to duzy koszt.A Mariusz no coz ostatni raz u Filipa byl 3 miesiace temu,poszedl z nim na spacer i wrocil kompletnie pijany...nigdy w zyciu nie dostanie pod opieke mojego dziecka bo jak sobie pomysle co mogło sie stac F.to az mnie krew zalewa.Masakra jak to człowiek potrafi byc nieodpowiedzialny i naraza własne dziecko na niebezpieczenstwo.Głupia byłam że pozwoliłam iśc im samym na spacer,ale myslałam że jak przyjeżdza raz na dwa miesiace do syna to potrafi sie opanowac i nie pic przez te 2-3 godziny.
Filip zdrowy(ale ostatnio był przeziebiony)rozgadany i wszedzie go pełno.Z nocnikowaniem też nam średnio idzie..ogólnie biega bez pampersa w dzień ale nie zawsze woła że chce siku i robi w majtki.Są dni że woła ładnie,są dni że woła co drugie siku a są dni że nie woła wcale.Nie mam pojecia jak to nam pójdzie a przecież jeszcze troche i jesien.
Ja jestem sama i nie szukam miłości.Nawet zreszta nie mam czasu ha ha ciągle praca jak wracam to spedzam czas z Filipem a o 22 Filip idzie spac a ja do 24 sprzatam w domu i o 4 rano wstaje do pracy(jesli mam pierwsza zmiane)Ostatnio też choruje tzn.od półtora miesiaca jestem przeziebiona.Zaczelo sie od gardła a później już katar,kaszel,gorączka itd.Po tygodniu mi przeszło a potem nawrót miałam silniejszy i dopiero teraz mi troche przeszło.Jestem jeszcze na antybiotyku ale kaszel już przeszedł został tylko katar i chrypka :)
To tyle u nas.Ściskam Was mocno kochane :)

Zgłoś nadużycie #27138 14 sierpnia 2014, 21:55

dora27 Supermama
witam jeszcze wieczorowo..
karlla ty sie nie zastanawiaj tylko od razu mm i bierz leki, Nikoś może pięknie ci dziękuje za cycusie ale na bank by wolał zdrowszą mamusię, kochana ty masz dwoje dzieci pomyśl o sobie proszę nie bagatelizuj tego bo twoja choroba to nie są żarty. mm nie takie straszne, ma wszystko co trzeba, cycuś ma tylko przeciwciała ktre żadne mm tego nie ma i to wszystko. A serduszko Szymka napewno jest ok :)
Aniu ale się u Ciebie porobiło, wyjątkowego pecha masz do facetów. Co za nieodpowiedzialny gówniarz z tego Twojego M! zeby schlać się przy dzieku, no nie mogę! Ale powiem ci że mój M wziął raz Imkę do sąsiada zeby sie poznac, mial byc tylko 10 minut wrócil po 4 godzinach kompletnie zalany, i to Imka go ciągneła za rękę. Taką awanturę mu zrobiłam że mnie tydzien przepraszał, tyle dobrego ze to było tylko 4 domy dalej od nas, po sąsiedzku. Od tamtej pory uważa...Faceci są jednak bezmyślni czasem. eh.. Mam nadzieję że wszystko si eu Ws ułozy.
Moje dziewczyny nareszcie śpią a my odpoczywamy. Tzn mąż tv a ja szukam jakiś fajnych filmów na necie bo nie chcę wiecznie chodzić spać zanim dziewczynki usną, chcę trochę wyluzować ;) noi mam problem. Prawdopodobnie przepuklina mi się robi pod prawymi zebrami. Mąz mnie opieprzył i zabronił ćwiczyć, tylko bieganie mi zostało. Niewiem co robić bo jużtak fajnei zeszłam z wagi 63.5kg do 57.5kg. Jeszcze 2.5 kg do celu mi zostało, ale chyba zdecyduję się na codziennie turbo wyzwanie, tu nie obciąza sie tak brzucha. Fakt przepuklina czy nie, bo sama niewiem co to jest...nie boli mnie to ale czuje mały guzek. Kurcze...
:(
uciekam filma szukać, dobranoc

Zgłoś nadużycie #27139 15 sierpnia 2014, 15:03

Malinka Supermama
Cześć!
Jesteśmy dziś, pomni ostrzeżeń o jutrzejszych burzach, w parku rozrywki w górach opawskich. Dosyć tandetne wykonanie, ale T.się bawi. Początkowo był okropnie nie posłuszny i uparty, ale teraz szaleje drugą godzinę na skakalni. Ja sacze rozcienczone lane piwo. Widziałam kuchnię tego przybytku. Dramat. Dobrze, że przygotowałam bułki, a do domu niecała godzina drogi. Atrakcji trochę jednak jest i może wybierzemy się w ostatni weekend sierpnia na tutejsze domki. Są nowe. Jesta. jest nadzieja na dobre warunki. Jutro plac zabaw - smocza jama. Ja zrobię pizzę. A w niedzielę- może Krasiejów? Zobaczymy.
Przed nami też historyczny moment- oddanie T.do żłobka. Zaczynam się bać :(
Pozdrawiam i dziękuję za życzenia. Abm- jesteś fenomenalna. Dyżury- choć ciężkie- wyszły dobrze. Wróciła koordynująca i odnotowalam jakieś zgrzyty. Czy to ona działa tak na mnie? Hmm, nie wiem. :*)
Koty rządzą światem! 

Zgłoś nadużycie #27140 16 sierpnia 2014, 14:41

kaskikk2112 Fajna mama
Hej :-) Daaaaaaawno mnie tu nie było, ale wciąż pamiętam :-)
U mnie jakby nie patrzeć wszystko po staremu, nie będę się rozpisywać bo dnia by mi nie starczyło.
Z A było dobrze ale się popsuło, dowiedziałam się, że mnie kłamie dość często, wychodzi sobie z kolegami i nie tylko itp.
A dzieciaki mi rosną na okropne łobuzy, Kuba ma opóźnioną mowę czynną, nie usiądzie, nie poćwiczy, ciężki jest, ale mówimy do niego dużo. A Julka jest gorszy łobuz od Kuby, rośnie mi jędzunia ( tak mówi mój tata na nią ) :-)
Wklejam zdjęcia moich łobuzów i uciekam ogarniać bo mi zaraz wstaną i nie zrobię nic :-)

Zgłoś nadużycie #27141 16 sierpnia 2014, 16:44

Paola_33 Supermama
Malinko, mam nadzieję, że burze Was jednak ominą szerokim łukiem, i spędzicie czas wyłączenie na beztroskiej zabawie, relaksie, rozrywce oraz wypoczynku :-)
"Przed nami też historyczny moment- oddanie T.do żłobka. Zaczynam się bać."  NIE BÓJ SIĘ, to naturalny etap, kolejny schodek w edukacji i wszechstronnym rozwoju Twojego Syneczka, Tomcia :-)
I trzymam kciuki, głównie za Ciebie, bo ufam, ze T. popruje i wskoczy w nowe środowisko niczym rozchichotana katapultka ;-*
Witam nową (dla mnie) śliczną koleżankę Kaskikk2112 - podziwiam piękne foty, a 3 i 2 od końca (przedostatnia) wprost muśnięte MAGIĄ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakiś zdolny fotograf je robił.. No i dzieci bardzo, b., b. fotogeniczne, a w oczach nawet już nie psotne chochliki dostrzegam, a kurwiki !!!!!!!!!!!!!! Istne Aniołko-diabełki masz w chacie !!!!!!!!
( Człowieku, który nie posiadasz dzieci.. weź dynamit, nitroglicerynę, względnie koktajl Mołotowa..) zmieszaj, zmieszaj, no potrząchnij porządnie !!!!!!!!!!!!!!!! I już masz wyobrażenie, co znaczy miec blisko dwoje pomysłowych, eksperymentujących dzieci..
Skąd ja to znam.. ?? Moje dziewczynki osobno są całkiem uroczymi, w miarę spokojnymi, grzecznymi, rozumnymi Istotkami.. ale dodaj jedną do 2,... Aaaaaa..!!!!!!!!!!!!! PORAŻKA !!!!!!!!!! UCIEKAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EWAKUACJA KAMIENICY !!!!!!! EXPRESEM !!!!!!!!!!!!!!! POMYSŁOWE POTWORY ATAKUJĄ.. Np. sprawdzają ile produktów (gł. spożywczych) da się z powodzeniem, umiarkowanym powodzeniem, bez powodzenia WSMAROWAĆ W PODŁOGĘ, ŚCIANĘ, MEBLE, WŁASNE I CUDZE (miłych pochylonych, nieświadomych ZAGROŻENIA wujków) CZOŁA.. Długo by wymieniać.. Ich pomysły.. A mają tylko kilkanaście miesięcy..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #27142 16 sierpnia 2014, 23:17

abmsam Fajna mama
dora27 - Jak mi teraz nie przejdzie to porozmawiam na temat odrobaczenia z panią doktor. Zobaczymy co powie. A Tobie gratuluję efektów odchudzania, bo są naprawdę imponujące! Jestem pod ogromnym wrażeniem :D Super! Ja też bym chętnie poćwiczyła, ale za każdym razem jak się zmęczę to wymiotuję, więc w moim przypadku jedynie dieta pozostaje. Może powolutku, stopniowo zacznę ćwiczyć.

Paola_33 - No i jak tam spędzacie czas? Wysypiacie się? :D :D :D

karlla - Nikoś z pewnością będzie równie zdrowym, fantastycznym i kochanym chłopcem jak będziesz go karmić mm. Świat się nie kończy na naturalnym karmieniu, a zdrowie mamy jest dla dziecka bardzo ważne. Wiem, że jest Ci przykro, ale musisz brać leki, to jest teraz najważniejsze. Zobaczysz, że będzie dobrze! Lepiej odstawić Nikosia, żeby go nie szprycować niepotrzebnie lekami. Nosek do góry! Będzie dobrze :D

anka2424 - No to się porobiło! A już myślałam, że P będzie odpowiedni... No cóż, nie ma rady. Życzę Ci, abyś znalazła w końcu idealnego partnera, na którego zawsze będziesz mogła liczyć! Zasługujesz na szczęście i tego Ci życzę :D

Malinka - O, rodzinny weekend poza domem :D Jak miło :D Mam nadzieje, że dobrze się bawicie a wyjazdy i wyjścia pozwolą wam oderwać się od codzienności :D

kaskikk2112 - Fajnie, że wpadłaś do nas :D Prześlicznie wyglądacie z Julcią na fotce :D :D :D Podobna do Ciebie :D A Kubuś na ostatnim zdjęciu przesłodki!

Udało nam się dzisiaj wybrać na randkę :D Pojechaliśmy rowerami na Rynek, na jedzonko i kawusię :D Było bardzo fajnie. Uwielbiam wspólne spędzanie czasu z najbliższymi :D Bloker chyba działa, bo czuję się trochę lepiej. Właśnie popijam karmi i oglądam jednym okiem denną komedię. Chyba lepiej było książkę poczytać niż marnować czas na to filmidło...

Zgłoś nadużycie #27143 17 sierpnia 2014, 13:19

Paola_33 Supermama
Oj tak.. wysypiamy się; ja sporo ćwiczę, wreszcie mogę się skupić na odchudzaniu :-) Dzięki :-)

Abmsam, i wszystkim życzę udanego weekendu, i może jakichś miłych niespodzianek, fartów :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #27144 17 sierpnia 2014, 15:37

Malinka Supermama
Hej, wszystkich zafesowanych proszę o głosy. https://www.facebook.com/WWFpl?sk=app_247688755430094&app_data=831886583490072 Temat bałtycki. Moja fiksacja na tym punkcie jest Wam ogólnie znana. ;) Trzeba polubić aplikację. Tylko jej uczestnicy mogą głosować. Dzięki :P
Koty rządzą światem! 

Zgłoś nadużycie #27145 18 sierpnia 2014, 11:12

Karolcia Supermama

anka2424 napisał(a)

Hej hej :)
I mnie Abi myslami przywołała :)
Jak mam chwilke to zaglądam tutaj ale jedyne na co starcza mi czasu to oglądanie fotek i przeczytanie w przelocie co u Was.
Napisze wiec też tak ogólnie żebym o nikim nie zapomniała...widze że urlopy w pełni także wszystkim urlopującym sie życze udanego wypoczynku :)
Zdjecia oglądam i naprawde wszystkie dzieciaczki sa przesliczne."Nasi"chłopcy już tacy prawdziwi kawalerowie a dziewczynki duże pannice.Nie moge sie napatrzec i zawsze zastanawiam sie kiedy to zleciało że mamy już takie duze pociechy.
Wszystkim lekko chorujacym(czyt.że Idalia miała gorączke i Jas Karolci czerwone gardełko)życze zdrówka.
Ewelinka podziwiam też Twoje szyte cuda i jestem pod wrażeniem Twoich zdolności :) Mania ma śliczne ząbki i gratuluje raczkowania :)
A u nas hmmm...mieszkami sami jakiś czas temu rozstałam sie z P. nie bede pisac tu na forum dlaczego ale naprawde zawiodłam sie strasznie i nie myślałam że przeżyłam już wszystko a tu prosze niespodzianka...no ale coż teraz też nie narzekam.Pracuje nadal ostatnio czesto po 14h bo dużo pracy jest a dodatkowa kasa też si przyda tym bardziej że zima idzie i najwyższy czas myśle o kupnie opału.
Mam tez problemy przez Mariusza..nie płacił alimentów wiec zaczłam pobierac z funduszu alimentacyjnego i teraz ciągle wzywają mnie z policji jako świadka-pokrzywdzonego bo prokuratura sie wzieła za Mariusza i wszczeli wobec niego postepowanie.Wkurzam sie tylko ze ja jako samotna matka mam ciagle jezdzic na policje i nikt nie rozumnie że dla mnie taka podroz to duzy koszt.A Mariusz no coz ostatni raz u Filipa byl 3 miesiace temu,poszedl z nim na spacer i wrocil kompletnie pijany...nigdy w zyciu nie dostanie pod opieke mojego dziecka bo jak sobie pomysle co mogło sie stac F.to az mnie krew zalewa.Masakra jak to człowiek potrafi byc nieodpowiedzialny i naraza własne dziecko na niebezpieczenstwo.Głupia byłam że pozwoliłam iśc im samym na spacer,ale myslałam że jak przyjeżdza raz na dwa miesiace do syna to potrafi sie opanowac i nie pic przez te 2-3 godziny.
Filip zdrowy(ale ostatnio był przeziebiony)rozgadany i wszedzie go pełno.Z nocnikowaniem też nam średnio idzie..ogólnie biega bez pampersa w dzień ale nie zawsze woła że chce siku i robi w majtki.Są dni że woła ładnie,są dni że woła co drugie siku a są dni że nie woła wcale.Nie mam pojecia jak to nam pójdzie a przecież jeszcze troche i jesien.
Ja jestem sama i nie szukam miłości.Nawet zreszta nie mam czasu ha ha ciągle praca jak wracam to spedzam czas z Filipem a o 22 Filip idzie spac a ja do 24 sprzatam w domu i o 4 rano wstaje do pracy(jesli mam pierwsza zmiane)Ostatnio też choruje tzn.od półtora miesiaca jestem przeziebiona.Zaczelo sie od gardła a później już katar,kaszel,gorączka itd.Po tygodniu mi przeszło a potem nawrót miałam silniejszy i dopiero teraz mi troche przeszło.Jestem jeszcze na antybiotyku ale kaszel już przeszedł został tylko katar i chrypka :)
To tyle u nas.Ściskam Was mocno kochane :)

hej hej Ania!!!
super że dałaś znak życia!!! pamiętaj że jak Ci smutno i źle zawsze możesz na forum skrobnąć :) każda z nas już się chyba przekonałam o"jego terapeutycznym wpływie" . Dzielna jesteś że sama wszystko ogarniasz :p race, dom ,Filipka...Dbaj też o siebie bo chyba jesteś przemęczona pracując po 14 h ...stąd pewnie te przeziębienia. Trzymaj się !!!

Zgłoś nadużycie #27146 18 sierpnia 2014, 12:36

littleme Fajna mama

abmsam napisał(a)

Littleme - Za Oliwcią też się stęskniłam :D Pokaż nam ją :D I napisz co u Ciebie. Zaczęliście już starania o rodzeństwo dla niej?

Abi Ty to o wszystkich pamiętasz :) Bardzo to miłe :)
Czytam o tej Twojej przypadłości i powiem Ci, że wiem jak to jest jak jakaś dolegliwość odbiera chęć do życia :(  Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że w końcu przejdzie, że będzie jakiś lek, cokolwiek. Czasem coś się przyplącze nie wiadomo skąd i równie nagle znika po jakimś czasie.
Oliwka rośnie, jest super kochana i grzeczna. Dla nie facebookowych mam daje fotki. 
Odnośnie starań o rodzeństwo to być może bardzo wkrótce coś Wam obwieszczę ;)

Zgłoś nadużycie #27147 18 sierpnia 2014, 12:44

littleme Fajna mama
A i chciałam napisać jeszcze, że jestem pod wielkim wrażeniem figury Dory - odnośnie tych zdjęć co ostatnio pokazywałaś na fb. U mnie w pracy jedna koleżanka też ćwiczy z Chodakowską - tylko, że ona osobiście, tzn. chodzi do niej na treningi codziennie rano i też niezle schudła, widać efekty. W swoim czasie też się za siebie wezmę.

Zgłoś nadużycie #27148 18 sierpnia 2014, 13:33

Paola_33 Supermama
Littleme, trzymam kciuki za starania o dzieciaczka !!!!! Śliczna ta Twoja Oliwcia :-) Częściej wrzucaj foty !!!

Abmsam ma faktycznie niesamowitą pamięć, też podziwiam :-) i życzę lepszego zdrowia i samopoczucia !!!!!!

Kaskikk2112 - SUPER sesja, super dzieci, super figura mamy ;-)

Anka, a Ty jak się postarałaś, taki fajny, długi post :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #27149 18 sierpnia 2014, 13:47

Karolcia Supermama

littleme napisał(a)

Abi Ty to o wszystkich pamiętasz :) Bardzo to miłe :)
Czytam o tej Twojej przypadłości i powiem Ci, że wiem jak to jest jak jakaś dolegliwość odbiera chęć do życia :(  Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że w końcu przejdzie, że będzie jakiś lek, cokolwiek. Czasem coś się przyplącze nie wiadomo skąd i równie nagle znika po jakimś czasie.
Oliwka rośnie, jest super kochana i grzeczna. Dla nie facebookowych mam daje fotki. 
Odnośnie starań o rodzeństwo to być może bardzo wkrótce coś Wam obwieszczę ;)

wow !! jaka Oliwcia już duża panna! prześliczna!!!
no i czekamy z niecierpliwością na newsy odnośnie Oliwkowego rodzeństwa ;) )) Liti a jak tam w ogóle wszystko ok?

Zgłoś nadużycie #27150 18 sierpnia 2014, 13:48

Karolcia Supermama

kaskikk2112 napisał(a)

Hej :-) Daaaaaaawno mnie tu nie było, ale wciąż pamiętam :-)
U mnie jakby nie patrzeć wszystko po staremu, nie będę się rozpisywać bo dnia by mi nie starczyło.
Z A było dobrze ale się popsuło, dowiedziałam się, że mnie kłamie dość często, wychodzi sobie z kolegami i nie tylko itp.
A dzieciaki mi rosną na okropne łobuzy, Kuba ma opóźnioną mowę czynną, nie usiądzie, nie poćwiczy, ciężki jest, ale mówimy do niego dużo. A Julka jest gorszy łobuz od Kuby, rośnie mi jędzunia ( tak mówi mój tata na nią ) :-)
Wklejam zdjęcia moich łobuzów i uciekam ogarniać bo mi zaraz wstaną i nie zrobię nic :-)

Kasia przeurocze te Twoje Łobuzy :) ) słodziaki na maksa :) ale pewnie masz urwanie głowy z takimi maluchami :) podziwiam i cierpliwości życzę ;)