Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kłopot z włosami

Zgłoś nadużycie #31 13 lipca 2017, 10:33

Aguchan Zaprawiona w bojach
Myślę, że warto poradzić się dobrego trychologa.

Zgłoś nadużycie #32 15 lipca 2017, 21:15

madzinek Zadomowiona
Lekarz zdecydowanie coś by poradził na to. Ewentualnie kup mężowi kosmetyki Radical. One nastawione są na porost włosów, szczególnie ten zestaw ampułek. Jako kosmetyk uzupełniający kurację może być szampon do włosów suchych Radical https://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/929-radical-szampon-odbudowujacy-330ml-5900117099407.html. Niestety, ale wysuszone włosy także sprzyjają wypadaniu.

Zgłoś nadużycie #33 18 lipca 2017, 9:59

emilia369 Świeżo upieczona
jak tu ktoś wczesniej wspomniał to faktycznie pomaga picie siemienia lnianego, chcociaż też z umiarem bo za duże ilości niektórym mogą podrażnić żołądek

Zgłoś nadużycie #34 18 lipca 2017, 10:17

Aguchan Zaprawiona w bojach
Ja mogę polecić tabletki biotebal.

Zgłoś nadużycie #35 21 lipca 2017, 11:49

basia0707 Zadomowiona
Na początku trzeba wyeliminować stres i złą śmieciową dietę zrobić kontrolne badania :) Jeśli wszystko jest w porządku możesz spróbować od pięlęgnacji typowo przeciw wypadaniu rózne wcierki , dobry szampon i koniecznie biotebal :) z szamponu to bardzo dobry jest bombar od inoaru

Zgłoś nadużycie #36 23 lipca 2017, 0:31

jestembetty Zaprawiona w bojach
Dobrze jest wprowadzić zmiany w diecie i postawić na odpowiednią pielęgnację. W moim przypadku- stawiam na kosmetyki z serii Bombar od Inoaru ;) Sa bardzo odżywcze, wzmacniają włosy, a odżywka dodatkowo je wygładza i regeneruje.

Zgłoś nadużycie #37 3 sierpnia 2017, 16:13

bronna Zadomowiona
u mnie gestosc wlosow to jakas tragedia... mam cienszy kucyk niz palec -.- Moja znajoma polecala mi na to www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/efekty/gestosc-wlosow - spotkal sie moze ktos z tym? stosowal? dziala? bo mam mieszane uczucia- probowalam juz tylu rzeczy..

Zgłoś nadużycie #38 6 sierpnia 2017, 12:37

sercowa Zaprawiona w bojach
Wspomaganie włosów, żeby nie wypadały lekami i odpowiednimi odżywkami to bardzo dobry pomysł. Jednak żeby zwiększyć swój komfort zanim włosy się nie wzmocnią może warto zastosować rozwiazanie doraźne - doczepiane włosy? Zerknij na https://cameron-hair.pl/pol_m_Wlosy-naturalne-_Tupety-159.html . Tupet pomógłby zasłonić łysienie na czubku głowy i dodał pewności siebie.

Zgłoś nadużycie #39 1 września 2017, 19:07

adzielka Zaprawiona w bojach
U mnie robiły się tu przy czole takie śmieszne zakola dlatego ratuje mnie doczepiana grzywka  akurat zakrywa to co trzeba a i sporo osób mówi, że mi z nią bardzo do twarzy. Jak włosy wypadają garściami to trzeba szukać ratunku, najgorsze co może być dla kobiety to chyba właśnie mieć prześwity na głowie. Najlepszy makijaż i ubrania nie odwrócą od tego uwagi.

Zgłoś nadużycie #40 1 października 2017, 13:56

rebeka09 Początkująca
Włosy pomimo tego co mogłoby nam się wydawać na pozor... - bardzo silnie reagują na nasz styl życia. Zła dieta, warunki atmosferyczne i stosowane przez nas kosmetyki mogą baaardzo zniszczyć kondycję włosa. ostatnio na blogu vichy http://www.vichy.pl/blog/co-koniecznie-powinno-sie-znalezc-w-twoim-kuferku-kosmetycznym/vmag64428.aspx czytałam że dobór odpowiedniej odżywki ma ogromne znaczenie i decyduje o niej struktura włosa. wrzuciłam link do tekstu - moze komus sie przyda :p

Zgłoś nadużycie #41 20 października 2017, 20:41

mamagabrysi Świeżo upieczona
Wypróbujcie to serum https://puderek.com.pl/serum-do-wlosow/3094-apteczka-agafii-aktywne-ziolowe-seru... Ono fajnie stymuluje włosy do wzrostu. Ja go używam i mogę polecić,

Zgłoś nadużycie #42 11 listopada 2017, 20:03

Nina85 Początkująca
Dziewczyny doradźcie mi - chciałabym przedłużyć włosy. Czytałam różne opinie na ten temat i już sama nie wiem co robić. Takie przedłużanie szkodzi? Widziałam ładne włosy naturalne w sklepie Best Hair https://besthair.pl/product-pol-122-Wlosy-naturalne-doczepiane-na-keratyne-60cm-... . Sama nie wiem ... Swoich nigdy nie zapuszczę, poza tym mam cienkie włosy więc i tak dobrze nie wyglądają... Chciałabym miec ładne włosy i czuć się zadbana, teraz to mam taką fryzurę, że wyglądam jak jakiś kocmołuch

Zgłoś nadużycie #43 14 listopada 2017, 22:59

justyskiper Świeżo upieczona
A próbowałaś może szamponów naturalnych www.natinati.pl z tego co się orientuję w zwykłych szamponach jest chemia która odpowiada właśnie za niszczenie włosów. Szampony z naturalnych składników są mniej szkodliwe dla włosów także może spróbuj w sumie nic nie tracisz