Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Klinika w Warszawie

Zgłoś nadużycie #11 12 października 2011, 12:26

Aparatka Świeżo upieczona
Bardzo duzo dobrego słyszałam o klinice Vimed w Warszawie i stąd moje pytanie , czy ktos korzystał może z ich usług i leczył sie i nic, bo dużo też czytałam, że maja jakieś innowacyjne metody

Zgłoś nadużycie #12 14 października 2011, 10:00

Ona_123 Supermama
O TEJ KILNICE NIC NIE SŁYSZAŁAM ALE ZA TO O KLINICE W KRAKOWIE WIELE DOBREGO SŁYSZAŁAM.
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #13 3 marca 2012, 11:21

gora1986 Gotowa na wszystko
:)

Zgłoś nadużycie #14 3 marca 2012, 22:03

kruszyna Gotowa na wszystko
raczej o klinice InVimed
owszem korzystałam
czy polecam?
6 razy tam podchodziłam do in vitro
bezskutecznie
bo mi powiedziano, ze naturalnie mój mąż nie jest w stanie mnie zapłodnic
i tak się składa, że jestem w ciąży....po naturalnym poczęciu
no ale człowiek wierzy i w tyc staraniach nie patrzy na koszty
nam to zabrało 80 tysięcy domowego budżetu
No ale niektórzy mają prawo byc zadowoleni bo jednak kobietom udaje się tam zajśc w ciąże

Zgłoś nadużycie #15 7 października 2014, 22:27

kiss_angel Świeżo upieczona
Hej Dziewczyny ! :) podzielę się z Wami moim doświadczeniem, może się komuś przyda :) otóż staraliśmy się z mężem o dziecko od 6 lat, w końcu przeprowadziliśmy się do Warszawy i postanowiliśmy poszukać "cudotwórcy" dla nas i trafiliśmy do Invimedu, niestety tam po analizie naszych wyników zaproponowano nam in-vitro (refundowane) ale dr R... do którego poszliśmy powiedział, że się naszym przypadkiem nie zajmie. Trochę byliśmy zrezygnowani po tej wizycie, klinika i doktor cieszyli się naprawdę super opiniami, ale postanowiliśmy nie poddać się, i kolejna klinika Novum, która naprawdę okazała się eremem dla nas! Leczenie trwało niecałe 6 miesięcy, zakończyło się sukcesem, zostałam wystymulowana lekami, zaszliśmy w ciążę naturalnie, dzieciątko rośnie zdrowo i za 2 miesiące będzie z nami! Naprawdę polecam, wizyty nie są drogie, solidnie, i przede wszystkim lekarz dał nam coś bardzo cennego WIARĘ i NADZIEJĘ, której często nam brakowało. Jesteśmy szczęśliwi, życzę Wam powodzenia i nie poddawajcie się, pamiętajcie "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" :) jeśli zechcecie więcej info, piszcie :)

Zgłoś nadużycie #16 7 maja 2015, 20:45

tutula Gotowa na wszystko
Moja siostra kilka miesięcy leczyła się w Invimedzie i wygląda na to, że się udało :) Co prawda jest jeszcze wcześnie, to dopiero 7 tydzień, ale zaciskamy wszyscy kciuki, żeby już nic złego się nie stało, bo sporo stresu za nimi. Zakwalifikowali się do refundowanego in vitro, udało się przy drugim podejściu.

Zgłoś nadużycie #17 29 sierpnia 2017, 11:16

anitaa Świeżo upieczona
Moja koleżanka długo nie mogła zajść w ciąże, leczyła się, wykonywała badania i nic nie pomagało. W końcu ginekolog zaproponował jej zabieg in vitro w Warszawie http://www.warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro/ i w końcu ta metoda zadziałała i teraz koleżanka ma pięknego synka. Wiadomo, że każda kobieta chciałaby zajść w ciąże naturalną metodą, ale najważniejsze jest szczęście rodziców i uśmiech dziecka.

Zgłoś nadużycie #18 29 marca 2018, 16:03

natek87 Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny, odkopuję wątek bo jestem tu nowa i szukam jakichś informacji o dobrych klinikach leczenia niepłodności w Gdańsku. Słyszałam dużo dobrego o Invikcie, wiem że jest też Invimed..myślę coraz poważniej nad udaniem się do kliniki dlatego jeśli macie jakieś doświadczenia czy informacje to każda byłaby na wagę złota :)

Zgłoś nadużycie #19 11 kwietnia 2018, 21:48

weralewandowska3 Świeżo upieczona
hej! Ja się podlączam, przekopuje wszystkie fora, bo podobna sytuacja jest u mojej siostry. Ona sama bardzo emocjonalnie podchodzi i cięzej się jej czyta historie dziewczyn mimo że moglyby ją czasem podnieść na duchu. Poki co zbieramy info i u nas wygrywa invicta, rowniez z racji dofinansowań jakie maja w gdańsku np. jeszcze na nic sie nie decydujemy, bo chcemy mieć 100% pewności

Zgłoś nadużycie #20 19 kwietnia 2018, 20:44

natek87 Świeżo upieczona
Hej,
dzięki za odpowiedź! A kierujecie się tylko info z neta czy macie jakieś
opinie z pierwszej ręki ??

Zgłoś nadużycie #21 27 kwietnia 2018, 22:25

weralewandowska3 Świeżo upieczona
wlasnie tylko info z neta, dlatego moja siostra za namową mojej mamy zdecydowała sie na pierwszą wizytę. Jednak kto udzieli lepszych informacji niż lekarz?

Zgłoś nadużycie #22 9 maja 2018, 19:53

natek87 Świeżo upieczona
No tak, w sumie racja. A była już na tej wizycie?

Zgłoś nadużycie #23 20 sierpnia 2018, 9:48

marika25 Zaprawiona w bojach
Profesjonalnych klinik, zajmujących się zapłodnieniem in vitro jest coraz więcej na rynku. Wiem, że np. Polmedis ma w tym spore doświadczenie. Osobiście popieram rozwój takich placówek, bo każda osoba pragnąca dziecka powinna mieć możliwość jego posiadania. I jeśli zapłodnienie in vitro to jedyna opcja, to dobrze, gdy jest do niej dostęp.

Zgłoś nadużycie #24 24 lipca 2019, 16:13

daynerystargeryan Zaprawiona w bojach
Jeżeli jesteście z okolic Saskiej Kępy, to polecam wam zapoznać się z oferta tego salonu : https://www.facebook.com/SaskaLados/ Znajdziecie tam zarówno zabiegi na ciało, jak i na twarz. Słyszałam, że zabieg CoolTech, obiecuje trwałą redukcję obwodu ciała, dzięki zjawisku kriolipolizy - wymrażania komórek tłuszczowych.

Zgłoś nadużycie #25 12 września 2019, 14:27

pieknyolek Zaprawiona w bojach
Bardzo serdecznie polecam klinikę https://www.och-beauty.pl/oferta/zabiegi-klapp/