Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

kiedy do lekarza?

Zgłoś nadużycie #111 21 września 2016, 21:36

helga Świeżo upieczona
natki – nie ukrywajmy…2 lata to bardzo dużo! Poszperaj w necie, wybierz sobie klinikę i naprawdę zgłos się do niej, ja tak zrobiłam. Miałam wiele dylematów jaką wybrać, na co patrzeć przy wyborze, ale przyznam się ze dobrze wybrałam :) a gadanie typu: „trzeba czasu” – to niestety ale już chyba nie w tym momencie. Teraz trzeba działac i szukac pomcy u specjalistów!

Zgłoś nadużycie #112 20 października 2016, 21:07

antoska Świeżo upieczona

helga napisał(a)

natki – nie ukrywajmy…2 lata to bardzo dużo! Poszperaj w necie, wybierz sobie klinikę i naprawdę zgłos się do niej, ja tak zrobiłam. Miałam wiele dylematów jaką wybrać, na co patrzeć przy wyborze, ale przyznam się ze dobrze wybrałam :) a gadanie typu: „trzeba czasu” – to niestety ale już chyba nie w tym momencie. Teraz trzeba działac i szukac pomcy u specjalistów!

Helga – dobrze mówisz, po to jest net żeby poszperac i poszukac opinii o klinikach , lekarzach. A myslisz ja co? Inna? Tak samo, znalazłam klinike w necie i lecze Si u nich bo 3 lata staran nic nie daly. Zebym chociaż zaczela rok wczesniej, mysle teraz miałabym już dziecko, a tak na razie lecze się ale wszystko jest na dobrej drodze :)

Zgłoś nadużycie #113 20 października 2016, 21:08

Kava Początkująca
lepiej od razu iść jeśli już się niepokoicie, rozwieje to wasze wątpliwości

Zgłoś nadużycie #114 18 listopada 2016, 12:23

marta82 Świeżo upieczona
antoska zgadzam się z wami :) mi dużo dało poszpranie w Internecie i poczytanie komentarzy innyc kobiet, które już korzystały z usług różnych klinik. To tez mnie w jakims stopniu zmtywowało do działania, żeby udać się z mężem do kliniki :)

Zgłoś nadużycie #115 30 listopada 2016, 21:27

halcia Świeżo upieczona
no pewnie! Internet najlepsze źródło wiedzy :D ja tak samo robiłam :) poszukałam, poszperałam i wybrałam klinikę ;)
no 3 lata staran w moim przypadku to trochę długo. W klinice udało nam się więc będę każdemu polecać!

Zgłoś nadużycie #116 16 grudnia 2016, 12:07

marta82 Świeżo upieczona
halcia jaką klinikę wybrałaś? :)

Zgłoś nadużycie #117 2 stycznia 2017, 11:48

Natan54n Świeżo upieczona
ja wybrałem klinik iw krakowie
|I recommend

Zgłoś nadużycie #118 11 stycznia 2017, 15:14

marta82 Świeżo upieczona
natki, zdecydowanie tak! Jeżeli lekarz nie szuka rozwiązania, tylko cały czas stoicie w miejscu to sygnał aby coś zmienić. Ja polecam Ci klinikę Invicta!

Zgłoś nadużycie #119 22 stycznia 2017, 18:18

aniucha Zaprawiona w bojach
Jeżeli przez rok nie udaje się zajść w ciążę to należy zgłosić się do kliniki specjalizującej się leczeniem niepłodności. Lekarz tam przeprowadzi kompleksowe badania takie jak: ginekologiczne, ultrasonograficzne i badania hormonów w odpowiednich dniach cyklu. Natomiast badaniem dla mężczyzny jest badanie nasienia. Pozwala ono określić ilość plemników, ich ruchliwość oraz prawidłowość budowy. Trzeba poczytać w necie, żeby znaleźć dobra klinikę.

Zgłoś nadużycie #120 13 lutego 2017, 11:23

kostuszka Świeżo upieczona
aniucha zgadza się. Warto posprawdzać skuteczność klinik, opinie ludzi, którzy się leczą. Ale tak jakie badanie prowadzą dane kliniki, bo nie wszystkie robią wszystko.

Zgłoś nadużycie #121 21 lutego 2017, 14:18

marta82 Świeżo upieczona
kostuszka zgadzam się z Tobą, warto poczytac o tym jakie badania wykonują kliniki, bo specjalizują się w różnych klinikach. Ja poelcam Invicte, oni się specjalizuja w nieplodnosci kobiet ale tez mezczyzn!

Zgłoś nadużycie #122 27 lutego 2017, 12:30

kostuszka Świeżo upieczona
marta82 a Ty jesteś ich pacjentką, lub byłaś? Z jakiej miejscowości jesteś?

Zgłoś nadużycie #123 13 marca 2017, 13:15

marta82 Świeżo upieczona
kostuszka tak byłam ich pacjentką :) leczyłam się w ich klinice Warszawie :) ale swoje oddziały maja również w Gdańsku czy Wrocławiu :) Naprawdę polecam Ci tych lekarzy, dzięki nim dzisiaj ciesze się synkiem :)

Zgłoś nadużycie #124 9 czerwca 2017, 13:20

april13 Zaprawiona w bojach
A co myślicie o tego typu domowych testach diagnostycznych na płodność dla mężczyzn https://labhome.pl/produkt/test-na-plodnosc-dla-mezczyzn/ ? Cena wcale nie jest wygórowana a podobno wiarygoność testu jest taka sama jak podczas badań laboratoryjnych. Przed udaniem się do specjalisty można dyskretnie i szybko wykonać takie badanie samodzielnie w domu. Korzystałyście Wy lub Wasi partnerzy z tego typu rozwiązań ?

Zgłoś nadużycie #125 30 października 2017, 10:12

agaposzek Gotowa na wszystko
Nie sądzę, żeby takie testy były zbyt wiarygodne. Myślę, że lepiej je zrobić w profesjonalnej klinice. A wiecie, jak wygląda opieka długoterminowa Śląsk w tym centrum medycznym http://www.sante-cm.pl/pielegniarska_opieka_dlugoterminowa? Koleżanka szuka takiej pomocy dla swojej babci, bo już nie ma się kto nią zajmować w takim stopniu, jakiego potrzebuje.

Zgłoś nadużycie #126 22 grudnia 2017, 13:10

tosiasamosia Zaprawiona w bojach
Może zapisz się do lekarza z tego linku https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowk... . Podobno mają świetnych specjalistów, może Ci pomogą.

Zgłoś nadużycie #127 25 grudnia 2017, 15:50

Bluma Świeżo upieczona
Mi się wydaje, że warto o to popytć znajomych...
Czuł, że wokół leciutko zmienia się siła przyciągania. Gdzieś był przypływ, a gdzieś odpływ.

Zgłoś nadużycie #128 19 stycznia 2018, 17:51

stefka Świeżo upieczona
mi gin powiedział, że przycyzną moich problemów moze byc otyłość. Więc póki co staram się zdorwo odżywiać i ruszać. Zpaisałam sie tez do dietetyka. Jak to nic nie da, to zacznę poważniejsze badania. Początkowo nie wierzyłam, że moja puszystośc może mieć wpływ na problemy z zajściem w ciążę, ale poszperałam torchę w internecie i wygląda na to, że gin miał rację:

https://www.euroclinix.net/pl/otylosc/wplyw-otylosci-na-bezplodnosc

Zgłoś nadużycie #129 31 stycznia 2018, 20:42

ikonka Gotowa na wszystko
Wiadomo że łatwo się mówi idź do lekarza, ale wszyscy wiemy jak to jest u nas z lekarzami. Jedynym wyjściem jest skorzystanie prywatnie z usług lekarskich. Bo problemem jest udanie się do lekarza rodzinnego , a nie mówię już o specjaliście. Ja ten problem rozwiązałam , bo korzystamy z usług lekarzy z https://lekarzobok.pl. Mogę wezwać ich do domu i to także w weekend, dostępni są na terenie całej Warszawy.

Zgłoś nadużycie #130 15 czerwca 2018, 5:11

Barrin Gotowa na wszystko
Dziewczyny, chcę zmienić ginekologa, ale kompletnie nie wiem do jakiego powinna się udać. Siedze i przeglądam strony internetowe poszczególnych gabinetów i nawet oferta dostępna na tej stronie http://doktorginekolog.pl/ mnie zainteresowała, ale nie wiem, czy ten ginekolog jest dobrym specjalistą. Znacie go?