Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kaszki dla 9-miesięcznego niemowlaka

Zgłoś nadużycie #11 9 stycznia 2017, 11:35

pysia123 Świeżo upieczona
Hej wszystkie mamy! mam pytanie, mój syn ma 9 miesięcy i według zaleceń ma wypijać ok 600ml mleka na dobę. Na 1 śniadanie zjada bebilon z kaszką ryżową bobovita, na drugie śniadanko bebilon z kleikiem kukurydzianym i najważniejsze-na kolacje zjada od 200 czasem nawet 250 kaszki mlecznej. Dodam jeszcze, że między czasie zjada kanapkę, obiad i oczywiście owoce. Waży ok 9 kg lekarz mówi, że przybiera na wadze prawidłowo mimo tego, że nie wypija mi 600ml mleka na dobę łącząc wszystkie mleczne posiłki w całość. CO MYŚLICIE NA TEMAT PODAWANIA (MOIM ZDANIEM) DUŻEJ ILOŚCI KASZEK ?? ? dodam, że Nikoś jak tylko poczuje samo mleko absolutnie nie chce jeść.

Zgłoś nadużycie #12 1 czerwca 2017, 16:46

Elza Świeżo upieczona
Faktycznie sporo tych kaszek, chociaż może to po prostu wszystko zależy od dziecka, od organizmu. W sumie można też założyć, że przecież kaszka manna dla niemowląt ma wiele postaci, więc jest jakaś różnorodność. Moje dziecko je kaszkę raz dziennie i pije mleko dwa razy dziennie. Jeżeli maluch nie chce samego mleka, to może rzadsze te kaszki mu dawaj.

Zgłoś nadużycie #13 10 sierpnia 2018, 0:22

jestembetty Zaprawiona w bojach
W temacie diety dla chorego maluszka zapytaj pediatre na edoktor24 Ich lekarz online nie raz mi pomogl, kiedy nie mialam mozliwosci szybkiej wizyty w przychodni albo gdy chcialam miec pewnosc, ze wszystko z moim zdrowiem ok. Masz tam opcje rozmowy na czacie i mozesz w kazdej chwili wrocic do konwersacji, bo masz jej zapis- dla mnie to wygoda, bo po wyjsciu z gabinetu potrafie zapomniec o polowie rzeczy, ktore mowil mi lekarz.