Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

karmienie butelką z dozownikiem

Zgłoś nadużycie #11 25 września 2012, 10:59

kamomila Świeżo upieczona
Witam wszystkie Mamy, jestem nowa w temacie, doswiadczam właśnie cudownej roli młodej mamusi, moja Amelka ma 6 miesięcy i będę chciała przestawić ją na butelkę ( muszę wracać do pracy niesytety). Widziałam w internecie butelkę z dozownikiem, ale nigdzie nie znalazłam informacji   gdzie kupić i opinii na jej temat, czy któraś z Was może używa czegoś takiego i czy faktycznie jest to przedatne w karmieniu butelką
dzięki za infomacje i wszelkie porady, pozdrawiam Kamila

Zgłoś nadużycie #12 25 września 2012, 12:01

kaskikk2112 Fajna mama
chodzi Ci o taką butelkę gdzie jest dozownik na wsypanie mleka ?

Zgłoś nadużycie #13 26 września 2012, 11:49

kamomila Świeżo upieczona
tak, jest dozownik , do kórego wsypuje się proszek , dokręca do butelki, wlewa wodę i jak nadejdzie chwiola karmienia to wciska się dozownik do środka i mleko miesza się z wodą - super sprawa, wczoraj przeszukałam internet i znalazłam polską stronę z tymi butelkami http://bboxpoland.pl/index.php/informacja/28/butelka-z-dozownikiem
..tylko jeszcze muszę znaleźć sklep który to ma...bo oni tylko rozprowadzają, widział ktoś może gdzieś ??
. w ogóle mają fajne rzeczy tylko nie wiem gdzie kupić ??

Zgłoś nadużycie #14 26 września 2012, 12:47

kaskikk2112 Fajna mama
a po Ci coś takiego ? tylko kasy szkoda, nie lepiej normalnią butelke kupić ? a przecież woda ostygnie i trzeba bedzie i tak podgrzewać. kilka dni i opanujesz do perfekcji przygotowywanie mieszanki w normalniej butelce. takie cuda teraz wymyślaja :) ja używam butelek z aventu, inne mamy polecają tez tommee tippee.

Zgłoś nadużycie #15 26 września 2012, 16:35

basienka82 Świeżo upieczona
witam. Ja widziałam taką butelkę u swojej koleżanki która mieszka w Australii i bardzo sobie ją chwali. A w szczególności gdy wychodzi na spacer albo na zakupy to nie musi się martwić o zbędne akcesoria. Dodatkowo mówiła że odkąd zakupiła butelkę z dozownikiem to jej mąż zaczął pomagać w karmieniu w ciągu dnia i w nocy. Też bym tak chciała. Ja w dalszym ciągu karmie piersią (moja mała ma 8 miesięcy) ale niebawem planuje powrót do pracy i nie wiem czy się nie skuszę na tą butelkę z dozownikiem. Poszukam w necie może da się gdzieś ją kupić w Polsce.

Zgłoś nadużycie #16 26 września 2012, 16:46

silvia Supermama
Są takie pojemniki do których wsypuje się odmierzoną porcję mleka. Sama takiego używałam gdy mój syn budził się w nocy na mleczko.
Wieczorem odmierzałam odpowiednią ilość proszku i zostawiałam odmierzoną ilość wody w butelce. W nocy wystarczyło szybko podgrzać wodę w mikrofali, wsypać mleko z pojemnika i gotowe !
Może to zdało by egzamin jeśli nie możesz nigdzie zakupić owej butelki.
Ja mam taki:
http://allegro.pl/avent-pojemnik-na-mleko-w-proszku-dozownik-260-ml-i2594976373....

Zgłoś nadużycie #17 26 września 2012, 17:16

kaskikk2112 Fajna mama
ja mam przygotowaną przegotowaną wodę zimną w dzbanuszku, jak trzeba to wlewam troszkę do czajnika, mam taki na kuchenke i chwila i gotowe, jak zagotuje za ciepła to mieszam z zimna żeby była woda odpowiedniej temperatury, wsypuje miarki i tyle. zajmuje mi to dosłownie chwileczkę :)

Zgłoś nadużycie #18 26 września 2012, 17:18

kaskikk2112 Fajna mama
a jak wychodziłam na spacery/zakupy czy gdzies to miałam kupne gotowe mleko w buteleczke 90 ml http://www.nokaut.pl/mleka-dla-dzieci/nan-pro-1-w-plynie-90ml.html i podgrzewałam zawsze gdzies podgrzeją i gotowe :)

Zgłoś nadużycie #19 26 września 2012, 17:27

aaolciaa Supermama
kaskikk2112, ja robie bardzo podobnie. Tyle, ze na wyjscie mam zawsze w butelce przegotowaną wode, a w pojemniczku zwyklym prozniowym odpowiednia ilosc mleka (proszku). Wedlug mnie nie ma potrzeby wydawania tyle kasy. Ale wiadomo, jak kto woli :)
Nasza Oliwcia już jest z nami ;)

Zgłoś nadużycie #20 27 września 2012, 19:54

Konto usunięte
a jak dla mnie to ktos sie bawi w jakies reklamowanie?
nie wiem jaki wplyw moze miec durna butelka na to czy facet karmi ta blutla czy nie? bzdura i juz.
ja mialam zwykle butle, mleko przygotowywalam sobie odsypane w sloiczki po... gerberkach :P termos na szafce i latac nie bylo trzeba nawet do kuchni podgrzewac.

nie trzeba hiperextra butli zeby dziecko nakarmic. tym bardziej ze 6 czy 8 miesieczne je juz w miare regularnie... szczegolnie MM wiec w czym problem - skoczyc na spacer czy zakupy miedzy posilkami?
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #21 27 września 2012, 19:59

Dynamitka1 Fajna mama
wystarczy termos pod nosem i woda zawsze ciepła :) chociaz jak ktos lubi takie gadzety to pewnie :) fajna sprawa...

Zgłoś nadużycie #22 27 września 2012, 20:05

Dynamitka1 Fajna mama
w ogole to te same posty piszecie tutaj (basienka82 i kamomila)co na stronie mjakmama24

Zgłoś nadużycie #23 27 września 2012, 20:20

Konto usunięte
hehe taaa smierdzi reklama mi jak nic :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #24 28 września 2012, 17:11

aaolciaa Supermama
O widzicie! ktos tu z nas chce jelenia zrobić :)
Nasza Oliwcia już jest z nami ;)

Zgłoś nadużycie #25 30 listopada 2012, 20:53

GAPKA Świeżo upieczona
Ja natomiast zamiast noszenia na spacery termosu i osobno butelki - nosiłam "prezent", który dostaliśmy od kuzynki termobutelke (nie zdradzę może nazwy - żeby nie być posądzoną o reklamę!) ale to było świetne rozwiązanie POLECAM. Termobutelka trzymała temperaturę do 9h! była idealna na karmienia nocne i na spacery w chłodne dni!