Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kantor internetowy

Zgłoś nadużycie #11 15 października 2016, 10:14

bartek88 Gotowa na wszystko
Czy korzystacie z kantorów internetoeych? Są one całkiem bezpieczne? Nigdy nie kozrystasłem a słyszałem, że są dużo bardziej opłacalne ze względu na kotzystaniejsze kursy walut. Co powiecie  o  

https://www.walutomat.pl/kursy-walut/eur-pln/

Zgłoś nadużycie #12 25 października 2016, 14:30

Ola_1 Zaprawiona w bojach
Ja wprawdzie jeszcze nie korzystałam, ale pewnie skorzystam przy najbliższej okazji. Do kantoru mam dość daleko, a w takim internetowym wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Słyszałam też, że są korzystniejsze kursy walut niż w kantorach stacjonarnych. Myślałam, żeby skorzystać z ergokantor.pl.

Zgłoś nadużycie #13 27 października 2016, 13:23

Pamelcia Gotowa na wszystko
ja nie mam zaufania do kantorów internetowych. Wolę te tradycyjne.

Zgłoś nadużycie #14 10 listopada 2016, 0:37

klarysaa Zadomowiona
To prawda, że kantor online oferuje korzystniejsze warunki finansowe. Jest tu sporo elastyczności. Ja mogę np. sama zaproponować kurs lub też wybrać najlepszy dostępny. Co do bezpieczeństwa również nie mam obaw.

Zgłoś nadużycie #15 10 listopada 2016, 11:46

Pamelcia Gotowa na wszystko
ja wolę kantory tradycyjne. Nie umiem się coś przekonać do tych internetowych.

Zgłoś nadużycie #16 30 listopada 2016, 21:57

klarysaa Zadomowiona
Myślę, że jednak warto, kantor online  wcale nie jest trudy w obsłudze, a zyskujesz dużo wygody :)

Zgłoś nadużycie #17 2 sierpnia 2017, 19:51

april13 Zaprawiona w bojach
Ja wolę stacjonarne.

Zgłoś nadużycie #18 3 sierpnia 2017, 7:18

ikonka Zaprawiona w bojach
Przewagą e-kantoru są nie tylko korzystne kursy ale przede wszystkim wygodna transakcji. Wyjeżdżając zagranicę, można na przykład wymienić walutę bezpośrednio w kantorze i wykonać szybki przelew na konto. Jeśli chodzi o miejsce to polecam https://kantoronline.pl/kursy-walut. Miejsce sprawdzone i godne polecenia.

Zgłoś nadużycie #19 13 czerwca 2018, 21:14

Elka04 Początkująca

april13 napisał(a)

Ja wolę stacjonarne.

A czemu wolisz stacjonarne? Bo ja też długo tak myślałam, dopóki nie okazało się, że kantor online, to ogromna oszczędność. I to zarówno pieniędzy, jak i czasu. W dodatku z takiego kantoru można skorzystać w każdej chwili (i to dosłownie). Dodatkowy plus, to bezpieczeństwo - nie musisz wyciągać gotówki i chodzić z nią po mieście. Jak dla mnie e-kantory to teraz najlepsze rozwiązanie i na pewno bym się nie zdecydowała na wymianę pieniędzy w kantorze stacjonarnym.

Zgłoś nadużycie #20 15 czerwca 2018, 12:20

myszka2508 Zaprawiona w bojach
Ja od wielu lat wymieniam gotówkę na Cinkciarzu i równocześnie korzystam z konta walutowego jak jestem za granicą. W Pl z resztą też żadko operuje gotówką, bo w większości miejsc można płacić kartą. Dla mnie to wygodniejsze.