Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jedzenie "na mieście'

Zgłoś nadużycie #51 12 lutego 2018, 13:11

Trusia Zaprawiona w bojach
Wiadomo, ze każdemu od czasu do czasu zdarzy się coś zjeść na mieście, ale moim zdaniem zbyt często jadać tak nie można Ja staram się żeby moja rodzina jadła zdrowo. Tutaj https://prozdrowotny.pl/ sobie czytam o różnych produktach takich eko itd. Ogólnie tak samo jak jestem w sklepie to etykietke czytam obowiazkowo. Chce wiedziec co je moja rodzina.

Zgłoś nadużycie #52 13 lutego 2018, 10:54

agaposzek Gotowa na wszystko
Są też knajpki ze zdrowym jedzeniem. W sumie teraz coraz więcej takich się pojawia.

Zgłoś nadużycie #53 13 lutego 2018, 10:57

zafasolkowana Świeżo upieczona
Słuchajcie wiem, że piszę nie w temacie, jestem nowa i nie wiem jak się zakłada nowy post na forum. Czy któraś byłaby tak uprzejma i napisała chociaż kilka słów pomocy ? Bardzo prosze

Zgłoś nadużycie #54 14 lutego 2018, 1:54

Belladonna Początkująca
Jest mnóstwo zdrowych knajpek, ale ja osobiście lubię czasem zjeść coś kompletnie fast foodowego. Osobiście często zamawiam sobie coś z KFC (ale wolę przez Pizza Portal a nie przez ich stronę). Nie ma to jak dwa grandery na weekend :-)

Zgłoś nadużycie #55 16 lutego 2018, 15:39

fit_Pawel Początkująca
Na pewno smacznie można zjeść w Beer House, mają bardzo dobre jedzenie. No ale każda restauracja będzie miała coś wegetariańskiego w swojej ofercie. Więc myślę, że w obrębie rynku będzie można znaleźć miejsce by usiąść i zjeść coś zdrowego.

Zgłoś nadużycie #56 Dzisiaj, 10:00

agaposzek Gotowa na wszystko
Ostatnio rzadko jem na mieście. To jednak pochłania sporo pieniędzy.