Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie zabawki erotyczne polecacie

Zgłoś nadużycie #51 18 lipca 2018, 14:07

Antoska55 Świeżo upieczona
Rejestracja: Kwi, 2018 Posty: 11 Podziękowania: 0
A może tak jak piszecie tabletki na powiększenie penisa, słyszałam też o różnego rodzaju pompkach. Nie wiem na ile to działa. Ale czytałam na http://penisz-meret.eu że efekty potrafią być nie tylko bardzo dobre, ale również i bardzo szybki

Zgłoś nadużycie #52 6 sierpnia 2018, 18:43

lusesitka774 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 252 Podziękowania: 0
Aby używać takich zabawek trzeba mieć chęć i ochotę na zbliżenie. Czasami jest to niemożliwe, jeśli mężczyźni mają kłopoty z erekcją, które spowodowane najczęściej są wielkością penisa. Jest coś takiego, jak pompka do penisa, o której więcej przeczytacie sobie tutaj http://abc-potencji.pl/pompka-do-penisa/ Może akurat będzie to idealne rozwiązanie wszystkich Waszych problemów.

Zgłoś nadużycie #53 7 sierpnia 2018, 10:29

sercowa Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sie, 2016 Posty: 372 Podziękowania: 0
Moim zdaniem są to kwestie indywidualne ale możecie wypróbować na przykład analny vibrator. Każdy przecież lubi coś innego więc każdemu będą odpowiadały inne zabawki. Na pewno warto rozejrzeć się w internecie i coś dla siebie wybrać. Najlepiej po prostu próbować i testować.

Zgłoś nadużycie #54 10 sierpnia 2018, 23:03

maluki Początkująca
Rejestracja: Sty, 2016 Posty: 37 Podziękowania: 0
Myśmy ostatnio zamówili podręcznik o bdsm dla początkujących  i przyznam się, że z wypiekami na policzkach czytaliśmy każda stronę. Uważam jednak, że takie rzeczy są potrzebne. Człowiek unika monotonii i doznaje nowych wrażeń w strefie intymnej.