Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jakie witaminy bierzecie w ciąży?

Zgłoś nadużycie #691 28 września 2018, 12:04

vernativ Początkująca
Szczerze mówiąc tylko te ze sprawdzonego źródła i od sprawdzonego producenta. Bardzo uważam na siebie w ciąży, ostatnio natrafiłam na ten sklep online https://centrumamis.pl/solgar, który w swoim asortymencie ma mnóstwo naturalnych produktów i witamin w dobrej cenie, które wyróżniają się na tle innych aptek. Ostatnio zamówiłam produkty Solgar. Same sprawdźcie.

Zgłoś nadużycie #692 1 października 2018, 16:09

walczakmalwina Świeżo upieczona
w ciąży trzeba zadbać o jak najlepszą suplementacje witaminową. Gdy ja byłam w ciąży zdecydowałam się na kroplówki witaminowe. Długo szukałam kliniki, która zajmuje się takimi rzeczami, ale na szczęście znalazłam to miejsce  http://klinika100.pl/ . Jeśli, któraś z was również chciała by się zdecydować na taki krok, to gorąco polecam zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś nadużycie #693 7 października 2018, 19:39

Paola_33 Supermama
Wystarczy zdrowe odżywianie + kwas foliowy +DHA. Naprawdę nie ma co przesadzać...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #694 10 października 2018, 12:59

gritplok Zadomowiona
Podczas ciąży pojawił się u mnie małe problemy zdrowotne. Lekarz zalecił mi przyjmowanie witamin dożylnie. Wykorzystałam do tego firmę kroplówki witaminowe Gdańsk https://pogotowie-pielegniarskie.pl/uslugi-pielegniarskie-w-domu/kroplowki-witam... któa miłe pielęgniarki przyjeżdżały punktualnie każdego dnia, udało mi się w ten sposób zaoszczędzić wiele czasu, bo nie musiałam stać w kolejkach u lekarza, co byłoby problemem w ostatnich miesiącach ciąży.

Zgłoś nadużycie #695 20 października 2018, 17:05

barba26 Zaprawiona w bojach
nie tylko dha jest potrzebne w ciąży, lekarze mówią przed wzystkim o kwasie foliowym, dha, ale też zalecają jod, magnez witaminę d, ten okres jest nizwykle ważny dla przyszłości dziecka a braki mogą być naprawdę niebezpieczne

Zgłoś nadużycie #696 2 listopada 2018, 8:33

sercowa Gotowa na wszystko
Każda dobrze wyposażona apteka internetowa ma w ofercie najróżniejsze suplementy diety. Wystarczy się rozejrzeć. Istnieją specjalne kompleksy witaminowe dla kobiet w ciąży, które można przyjmować śmiało.

Zgłoś nadużycie #697 7 listopada 2018, 22:00

barba26 Zaprawiona w bojach
nie ma co brać pierwszych lepsych tylko trzeba popatrzeć dokładnie na skład, na pewno powinny mieć przynajmniej 0,4 mg kwasu foliowego, dha, magnez, jod, witaminę d3, wcale nie muszą ieć żelaza, to jest zalecane tylko w sytuacjach gdy kobieta ma niedokrwistość