Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie sałatki robicie na święta

Zgłoś nadużycie #31 7 grudnia 2019, 12:10

Papilio Świeżo upieczona
Ja robię głównie dla męża sałatkę z awokado i orzechami włoskimi.
- awokado
- kukurydza
- ananas
- gotowany filet z kurczaka
- orzechy włoskie
- majonez
- sól + pieprz do smaku

Zgłoś nadużycie #32 12 grudnia 2019, 19:41

kampeno Zaprawiona w bojach
Widziałam, że tez wspominaliście wcześniej o prezentach jeżeli chodzi o najmłodszych to fajna oferta na świąteczny fotoprezent dla dziecka w Empik Foto jest do wglądu wydaje mi się, że nie jednej osobie przypadnie do gustu. Nie jest taki prezent drogi, ale od serca i wiem po sobie, że dzieci taką formę prezentów bardzo doceniają. Wszystkiego dobrego na święta każdemu zdrowych i spokojnych świąt życzę!

Zgłoś nadużycie #33 15 lipca 2020, 12:41

lusesitka774 Fajna mama
U nas nie będzie w tym roku takich przygotowań jak zawsze, ponieważ stwierdziliśmy, że wybierzemy się na święta w góry. Szukamy oferty z pomocą strony https://www.swieta-w-gorach.pl/ i już mamy interesującą propozycję, która na pewno nas zaskoczy. Świetny klimat i wiele zabawy oraz radości.