Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie są koszty za treningi osobiste w Warszawie?

Zgłoś nadużycie #11 7 października 2016, 17:19

dinera Zaprawiona w bojach
Cześć mamusie! Wiecie jakie są koszty za treningi osobiste w Warszawie? Marzę o tym, by powrócić do mojej starej figury sprzed ciąży, ale nie mam motywacji na to by samej ćwiczyć. Przydałaby mi się taka osoba, która by skonsktruowała dla mnie plan treningowy.

Zgłoś nadużycie #12 12 października 2016, 20:52

dinera Zaprawiona w bojach
Nikt nie pomoże? :(

Zgłoś nadużycie #13 13 października 2016, 18:20

Marlenka33 Zaprawiona w bojach
Strasznie żałuję, że nie jestem z okolić Wa-wy, sama chętnie skorzystałabym z usług takiej trenerki. Niestety w mojej okilicy(podkarpacie) sami panowie, a to raczej troszkę krepujące...wiadomo jak kobieta wyglada po ciązy :(

Zgłoś nadużycie #14 21 lipca 2017, 12:25

janek1 Świeżo upieczona
to zalezy jaki trener osobisty http://www.egobody.pl/ tutaj znalazłem najtaniej na rynku i wiem że bardzo fajnie prowadzone są zajęćia, pełen profesjonalizm oraz trener bez problemu dzieli się swoim doświadczeniem zarówno w zakresie treningów/ćwiczeń oraz żywienia, byłem z bratem przez pewien czas niestety zajawka minęła ale wspomnienia mam fajne hehe

Zgłoś nadużycie #15 31 stycznia 2018, 12:43

kitti32 Zaprawiona w bojach
Koszt pewnie różny - w zależności od tego jak duże doświadczenie ma trener. Ale może lepiej pomyśl o jakiejś bardziej grupowej aktywności? Wiem, że teraz są popularne takie treningi http://wswietnejformie.pl/sztuki-walki-wroclaw/ . Może akurat się w tym odnajdziesz :)

Zgłoś nadużycie #16 1 lutego 2018, 16:53

alicja87 Zadomowiona
Ja najpierw płaciłam niebotyczne ceny, a potem poznałam mojego przyszłego męża i teraz robimy sobie sami treningi na podstawie planów z runners-world.pl. Polecam, wychodzi prawie za darmo (trzeba jednak kupić dobre obuwie), a efekty te same

Zgłoś nadużycie #17 14 lipca 2018, 15:45

lusesitka774 Zaprawiona w bojach
Na stronie: http://mateuszgrabowski.com.pl/ile-kosztuje-trening-personalny/ jest opisane ile przeciętnie bierze trener personalny. Dzięki temu artykułowi będziesz wiedziała na jaką cenę się przygotować, a nawet będziesz w stanie zorientować się, jeśli Twój trener będzie chciał wziąć od Ciebie za dużo.

Zgłoś nadużycie #18 20 lipca 2018, 12:53

AnnaMarie711 Początkująca
A ja myślę, że trening personalny nie jest aż tak konieczny. Wiadomo, że do uzyskania idealnej formy na pewno będzie bardzo pomocy. Jednak są też ciekawe opcje jak odpowiednie odżywki i suplementy wspierające wasz trening. To już będzie dobry ruch. Ja o takich czytam na integratori-per-muscoli  i zastanawiam się nad ich zamówieniem :)

Zgłoś nadużycie #19 11 października 2018, 12:09

Mermagda0 Zadomowiona
Myślę, że w sumie jest to niepotrzebny wydatek. Jak już coś to mozecie zapisać się na kilka lekcji, takich typowo poradnikowych, ale i tak to jest zbędne. W internecie jest wiele informacji na temat diet oraz treningów, trzeba tylko przyłożyć się do lektury. Odpowiedni sprzęt do treningów domu możecie znaleźć na Sport-Shop.pl więc jak macie u siebie miejsce to nawet nie jest potrzebne wychodzenie na siłownie. Wszystko załatwicie w domowym zaciszu