Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie pierwsze buciki?

Zgłoś nadużycie #11 29 czerwca 2016, 10:38

Aga_Krk Początkująca
Mamuśki,
kupowałyście już pierwsze buciki dla swojego maluszka? Na co się zdecydowałyście? Ja myślałam o tych z Dear Eco. Co myślicie? :)

Zgłoś nadużycie #12 4 czerwca 2017, 1:16

sercowa Zaprawiona w bojach
Powiem Ci że nic mi nie mówi ta firma. Ja właśnie szukam to trafiłam tutaj. Ładne, elastyczne i wydają się być bardzo wygodne. Stabilizują kostkę a to bardzo ważne w pierwszych bucikach. Sama o tym czytałam i nie jedna osoba mi powtarzała że buty wygodne i żeby na kostkę nachodziły wtedy będzie stabilniejsza. Co ułatwi chodzenie dziecku

Zgłoś nadużycie #13 17 lipca 2017, 8:33

mama89 Zadomowiona
Moim zdaniem nie ma co oszczędzać na pierwszych butach dla malucha. Do nauki chodzenia buty powinny byc przedewszystkim wygodne dla dziecka. Zastanawiam się nad zakupem takich https://lilitup.pl/buciki-niemowlece/buciki-do-nauki-chodzenia/ Cena także przyjazna dla rodzica.