Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie osiedle w Warszawie

Zgłoś nadużycie #11 23 października 2015, 11:02

Lubiekotki Gotowa na wszystko
Rejestracja: Wrz, 2012 Posty: 235 Podziękowania: 0
Dopiero przeprowadzamy się do Warszawy, dotychczas mieszkaliśmy pod miastem, ale mamy dosyć dojazdów. Jakie osiedle sugerujecie? Jaka dzielnica? Pracę mam mobilną, więc jej lokalizacja nie ma tutaj znaczenia.

Zgłoś nadużycie #12 23 października 2015, 13:37

Ingrid Gotowa na wszystko
Rejestracja: Paź, 2014 Posty: 227 Podziękowania: 5
Nie dziwię się. Sama mieszkałam przez kilka lat w Piasecznie pracując w centrum Warszawy i dojazdy faktycznie mogą byc bardzo męczące. Polecam rozglądać się za mieszkaniem na Woli albo Mokotowie. Bardzo wiele dobrych inwestycji jest realizowanych na Wilanowie. Sama obecnie się za czymś rozglądam i w tej ostatniej dzielnicy ładne mieszkania powstają na Teodorowicza. Zora Wilanów. Co mi się tam podobało to zieleń, spokój, place zabaw oraz to,ze jest bardzo dobra komunikacja z resztą Warszawy.

Zgłoś nadużycie #13 1 września 2017, 16:50

Marijanna Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 77 Podziękowania: 0
Odświeżam temat...A jak dziewczyny szukać? koleżanka wynajmuje mieszkanie i we wrześniu chcieli już coś kupić swojego a nic nie mogą sensownego znaleźć...a niby Warszawa taka duża i tyle mieszkań na sprzedaż. A tu albo bardzo drogo albo parter albo kawalerka :(

Zgłoś nadużycie #14 4 września 2017, 20:39

dinera Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2016 Posty: 140 Podziękowania: 0
Miałam tak samo, przez 4 miesiące szukałam na własną rękę, ale to była czysta strata czasu. Trochę poszperałam w internecie i trafiłam na agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego. Już pierwszy kontakt mi się spodobał - spotkanie następnego dnia, porozmawialiśmy sobie tak na luzie czego szukam, na czym mi zależy, ile mogę przeznaczyć pieniędzy itd. Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że agenci aż tak się angażują, myślałam, że oprowadzają tylko po nieruchomościach i biorą za to kasę. Chyba, że ja trafiłam na jakiś wyjątek, w każdym razie jestem mega zadowolona ze współpracy, idealne mieszkanie znalazłam w miesiąc w Wilanowie :)

Zgłoś nadużycie #15 6 marca 2018, 8:36

EmmiliaF Zadomowiona
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 43 Podziękowania: 0
A co myślicie o osiedlach jak inwestycji? Takie inwestycję są oczywiście kosztowne i to bardzo jednak na przestrzeni lat takie osiedle będzie świetną skarbonką. Teraz to na pewno trzeba walczyć o każdy kawałek ziemi :) Jakbyście interesowali się taką inwestycją zapoznajcie się również z ofertą zarządcy nieruchomości z Warszawy http://status.pl Zajmą się oni kompleksowo każdą nieruchomością w stolicy i jej okolicach.