Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie nastawienie na poród ?

Zgłoś nadużycie #51 4 lutego 2019, 0:36

Paola_33 Supermama
Udanych Walentynek !! 💖💙💚💛💜🧡💖💙💚💛🖤💜🧡
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #52 26 lipca 2019, 15:33

Jagodzianka20 Zaprawiona w bojach
Trzeba się pozytywnie nastawić, na to , że urodzimy nasz największy skarb. Nie ma co zastanawiać się nad bólem, bo dla jednej jest znośny, dla innej nie, ale ważne, żeby to przejść. Raczej szukaj sposobów na to, jak rana krocza po porodzie wygląda i jak należy ją pielęgnować. Bo to nie jest tak, że możesz ją samą sobie pozostawić.

Zgłoś nadużycie #53 9 września 2019, 9:38

zuzanna34 Początkująca
Hej!
Ja też niedługo będę rodzić i jestem bardzo zestresowana. To moje pierwsze dziecko, więc nie wiem do końca czego mogę się spodziewać, a także jakie są pierwsze zwiastuny porodu? Mogłybyście mi podpowiedzieć, jak wyglądało to w Waszym przypadku? :)

Zgłoś nadużycie #54 18 września 2019, 4:19

Paola_33 Supermama
Zuzanna, nie chciałabyś czyrac mojej relacji. Zbyt drastyczna. Rodzilam Sn aż 33 g, w wielkim bolu i bez sensownego wsparcia medycznego. Dopiero w 32 g. podali mi zzo, po znieczuleniu urodziłam w 30 min.
Martwego Synka 😪
Serdecznie odradzam 'Szpital' - rzeznię na Żelaznej w Warszawie.
Każdy inny szpital mogę polecić, bo rodzilam (już pozostałe 4 x - cc)
każde dziecko w in.placówce.
Najbardziej zachwycił mnie Szpital Praski.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #55 18 września 2019, 4:19

Paola_33 Supermama
Zuzanna, nie chciałabyś czyrac mojej relacji. Zbyt drastyczna. Rodzilam Sn aż 33 g, w wielkim bolu i bez sensownego wsparcia medycznego. Dopiero w 32 g. podali mi zzo, po znieczuleniu urodziłam w 30 min.
Martwego Synka 😪
Serdecznie odradzam 'Szpital' - rzeznię na Żelaznej w Warszawie.
Każdy inny szpital mogę polecić, bo rodzilam (już pozostałe 4 x - cc)
każde dziecko w in.placówce.
Najbardziej zachwycił mnie Szpital Praski.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56 18 września 2019, 4:20

Paola_33 Supermama
Nastawienie, JagodzInko też miałam super pozyt., i uważam, że jest kompletnie nieistotne, jeśli się trafi na rzeźników w kitlach...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57 18 września 2019, 4:20

Paola_33 Supermama
Nastawienie, JagodzInko też miałam super pozyt., i uważam, że jest kompletnie nieistotne, jeśli się trafi na rzeźników w kitlach...
Melissa    
Idalia