Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jakie kolory ścian do aranżacji?

Zgłoś nadużycie #11 8 czerwca 2017, 14:34

zelka Zaprawiona w bojach
1.      
Witam. Mam ciemne meble, piękną czarno białą
kanapę oraz jasny kamień wapienny na jednej ze ścian. Jaki kolor o tego
dopasować?

Zgłoś nadużycie #12 8 czerwca 2017, 17:42

Ekspert_Bondex Świeżo upieczona
Witaj !

A myślałaś o jakimś konkretnym kierunku kolorystycznym ? Ostatnio bardzo popularne są kolory w odcieniach lazurowych, bardzo fajnie komponują się z kolorami w odcieniach szarości, czernią i bielą. Bardzo elegancko w takim zestawieniu wyglądają również amaranty i fiolety.

Odwiedź naszą stronę www.kartakolorow.dekoral.pl - gdzie znajdziesz wszystkie nasze odcienie!

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Dekoral

Zgłoś nadużycie #13 8 czerwca 2017, 21:31

banas10 Świeżo upieczona
Zapytaj jakiegoś speca w tej dziedzinie ;)
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się
urodził, ale kiedy już się urodził, dość szybko odkrywał, że przybył ze
skasowanym biletem powrotnym.

Zgłoś nadużycie #14 24 czerwca 2017, 9:25

alla Świeżo upieczona
Może warto wybrać coś ze Śnieżki Satynowej? Ja mam pomalowane całe mieszkanie w kolorach z tej serii i wygląd wszystko super. A pomóc w doborze koloru będzie nam najłatwiej jeśli pokażesz jak wygląda pokój w chwili obecnej i ewetualnie dopiszesz co chcesz zmienić. :)

Zgłoś nadużycie #15 26 czerwca 2017, 20:59

karbala Świeżo upieczona
Śnieżka Satynowa ma świetną zmywalność i z tego względu warto też na nią zwrócić szczególną uwagę. :)

Zgłoś nadużycie #16 30 czerwca 2017, 20:30

alla Świeżo upieczona
Tak, to prawda. Zmywalność liczy się bardzo. Satynowa to fara lateksowa, a te, jak wiadomo, mają świetną zmywalność. No i gładka powierzchnia bardzo ułatwia sprawę.

Zgłoś nadużycie #17 25 października 2018, 15:02

tyrolka Zadomowiona
Moda na aranżację mieszkania/domu zmienia się tak samo szybko jak moda na sukienki i płaszcze ;) Dlatego uważam że najlepszym rozwiązaniem są proste, klasyczne meble i ewentualne szaleństwo z dodatkami kolorystycznymi, które można zmienić w razie potrzeby. Na przykład: nas salon nie jest duży, dlatego zamiast narożnika w rogu mamy wersalkę z: https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/WERSALKI .Nie zajmuje ona dużo miejsca, dzięk czemu nie ma wrażenia "przytłoczenia". A ponieważ wybraliśmy model, który ma nóżki- sobotnie sprzątanie jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze :)

Zgłoś nadużycie #18 31 grudnia 2018, 14:15

karbala Świeżo upieczona
Ze Śnieżka też nie miałam problemów - bardzo dobra farba, a korzystałam z Satynowej, ale również z serii Barwy Natury - matowej wersji Śnieżki. I nawet z tej matowej całkiem nieźle można ścierać zabrudzenia, farba nie schodzi podczas czyszczenia.

Zgłoś nadużycie #19 31 grudnia 2018, 17:30

claudia Gotowa na wszystko
U nas są w salonie dwa odcienie szarości. Lubię to.

Zgłoś nadużycie #20 4 stycznia 2019, 11:56

daria1 Zadomowiona
niestety ale aktualnie najbardziej popularne biale sa rzeczywiscie najbezpieczniejsze i mozna testowac najwiecej roznych aranzacji, pasuja wszystkie meble ale tez najlatwiej sie brudzą
Odzież reklamowa

Zgłoś nadużycie #21 24 kwietnia 2019, 12:37

Cytrynka3 Zaprawiona w bojach
Moim zdaniem warto postawić na jasne kolory. Jeśli chodzi o mnie to czuje się znacznie lepiej w pomieszczeniach jasnych. Jednak warto też pomyśleć o innych elementach, jak np podłoga. Taki pomysł na połączenie płytek z panelami wydaje się całkiem interesujący. Warto dodawać takie drewniane akcenty do pomieszczeń , bo to podkreśla całość aranżacji. Nie ma co się martwić o konkretny pomysł, bo w internecie jest teraz wiele ciekawych pomysłów, które z pewnością Was zainspirują :)

Zgłoś nadużycie #22 22 października 2019, 13:49

Alicja01 Gotowa na wszystko
Wedlug mnie takie zadania lepiej powierzyc profesjonalistom - wbrew pozorom aranżacja nie jest prostym zajęciem. Ja moge polecić firmę Olkam ,ktora wykonuje takie kompleksowe wykończenia pod klucz Radom - zarowno w mieszkaniach jak i w biurach czy hotelach. Wazna jest funkcjonalnosc i estetyka takich wnetrz- oni doskonale potrafia polaczyc obydwie cechy w harmonijną całość

Zgłoś nadużycie #23 22 października 2019, 15:57

polciap Świeżo upieczona
Może odcienie szarości? Albo jakiś szalony kolor np. turkusowy?

Zgłoś nadużycie #24 25 października 2019, 21:09

kampeno Zaprawiona w bojach
Kolory kolorami, ale aktualnie szukam jakiejś kanapy z funkcją spania pisaliście o sklepie https://bimeble24.pl/pl/c/Kanapy-z-funkcja-spania/96 i faktycznie jest tu wiele modeli, które pewnie by mi pasowały do mieszkania jednak nie do końca wiem czym kierowac się przy wyborze. Macie w tym jakieś doświadczenie? Jeżeli tak to prosiłym zebyscie mi troszkę podpowiedzieli i kazdemu z osobna dziekuje serdecznie!

Zgłoś nadużycie #25 3 grudnia 2019, 11:59

monikabert90 Zaprawiona w bojach
A czy podoba się Wam mech reniferowy na ścianach? Mi się wydaje, że wygląda to bardzo oryginalnie i ciekawie, a Wy jak sądzicie? Na stronie https://www.4naturesystem.com/pl/mech-ozdobny-chrobotek-reniferowy-obrazy-panele możecie sobie zobaczyć takie przykładowe realizacje :)

Zgłoś nadużycie #26 3 grudnia 2019, 14:06

monika9900 Początkująca
Ja bym poszła w to, co najbardziej klasyczne i uniwersalne, czyli w szarość albo bardzo jasny beż, przełamany jakimś chłodnym odcieniem. Moim zdaniem nie ma sensu decydować się na ciemny kolor, bo to zmniejszy i przytłoczy pomieszczenie. A dodatkowo będzie trudne do ponownego zaaranżowania. No i ciemne kolory znacznie trudniej jest zakryć - jasne za to bardzo łatwo w każdej chwili zmienić

Zgłoś nadużycie #27 15 lutego 2020, 16:27

Luna077 Zaprawiona w bojach
U nas w mieszkaniu królują szarości i błękity. Są to bardzo uniwersalne kolory i pasują praktycznie do wszystkiego. Teraz musimy tylko dobrać jakieś dodatki i dekoracje. Pomyślałam, że można by było kupić ozdobne poduszki czy jakiś pled - https://www.miloohome.pl/tekstylia/pledy-i-poduszki.html które by ożywiły salon i sprawiły, że będzie w nim nieco więcej kolorów. Taka dekoracja pasuje do każdej aranżacji i do tego jest praktyczna.

Zgłoś nadużycie #28 7 maja 2020, 17:38

Ramona Zaprawiona w bojach
Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie kolory są modne w bieżącym roku 2020 przeczytajcie https://twojdom.art/modne-kolory-na-rok-2020/ Z propozycji przedstawionych w artykule najbardziej odpowiada mi zieleń butelkowa z dodatkami w kolorach złotym lub srebrnym. Ostatnio mama malowała u siebie gabinet i taki właśnie kolor zastosowała.

Zgłoś nadużycie #29 7 maja 2020, 18:10

MarkowskaJul Fajna mama
Jeżeli chodzi o aranżację wnętrz, to przyznam, że jestem w tym niezła, dlatego zachęcam was do skorzystania z oferty https://home-you.com/pl/sypialnia/zaslony maja tam wszystko czego zapragniecie do swojego gniazdka :) mam nadzieje,ze moja rada wyda się wam cenna! Życzę udanego dzionka kochani! ja tam kupilam juz zaslony , dodatki i wiele wiele innych rzeczy :)