Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki zegarek dla faceta na prezent

Zgłoś nadużycie #31 12 stycznia 2018, 21:54

Luna077 Zadomowiona
Przy takim budżecie możesz sobie pozwolić na zakup naprawdę dobrego i solidnego zegarka. Ze swojej strony mogę polecić męskie zegarki casio . Ładnie się preznetują i wybór jest bardzo duży. Musisz tylko pzemyśleć, jaki model spodobałby się facetowi - czy na bransolecie, czy na pasku, z prostym cyferblatem czy jakimś bardziej wyszukanym. Przy tak dużej ilości dostępnych zegarków, wybór nie jest wcale taki prosty.

Zgłoś nadużycie #32 15 stycznia 2018, 18:12

DanielaMT77 Zadomowiona
Bardzo popularne sa G-shocki, mój facet taki zegarek ma i widziałam je również u innych facetów. Może też pomyślicie nad innym prezentem? Myślę, że portfel skórzany jest dobrą opcją. Moj miał jeszcze całkiem niedawno taki trochę jak z gimnazjum materiałowy, normalnie wstyd. Zamówiłam mu elegancki portfel ze sklepu https://lovewallet.pl/pl/c/Portfele-meskie/76 sobie od razu tez oczywiście do siebie bo mają darmową wysyłkę powyżej 150zł

Zgłoś nadużycie #33 17 maja 2018, 12:35

luksusowa Świeżo upieczona
Teraz zegarki męskie są bardzo stylowe i eleganckie. Mój narzeczony dostał ode mnie wymarzony model na skórzanym pasku z okazji urodzin. Nie rozstaje się z nim, doskonale pasuje na co dzień oraz na wieczorne, eleganckie wyjścia

Zgłoś nadużycie #34 17 maja 2018, 12:40

luksusowa Świeżo upieczona
Prezent dla mężczyzny to z pozoru łatwe zadanie, ale już się przkeonałam na własnej skórze jak to jest ciężko. Mój narzeczony zażyczył sobie oryginalny upominek, który będzie dla niego przydatny. Idąc tym tropem zegarki męskie  wpisały się idealnie w te kryteria. Wybrałam model ze skórzanym paskiem i mój facet już się z nim nie rozstaje