Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki zegarek dla faceta na prezent

Zgłoś nadużycie #31 12 stycznia 2018, 21:54

Luna077 Zadomowiona
Przy takim budżecie możesz sobie pozwolić na zakup naprawdę dobrego i solidnego zegarka. Ze swojej strony mogę polecić męskie zegarki casio . Ładnie się preznetują i wybór jest bardzo duży. Musisz tylko pzemyśleć, jaki model spodobałby się facetowi - czy na bransolecie, czy na pasku, z prostym cyferblatem czy jakimś bardziej wyszukanym. Przy tak dużej ilości dostępnych zegarków, wybór nie jest wcale taki prosty.

Zgłoś nadużycie #32 15 stycznia 2018, 18:12

DanielaMT77 Początkująca
Bardzo popularne sa G-shocki, mój facet taki zegarek ma i widziałam je również u innych facetów. Może też pomyślicie nad innym prezentem? Myślę, że portfel skórzany jest dobrą opcją. Moj miał jeszcze całkiem niedawno taki trochę jak z gimnazjum materiałowy, normalnie wstyd. Zamówiłam mu elegancki portfel ze sklepu https://lovewallet.pl/pl/c/Portfele-meskie/76 sobie od razu tez oczywiście do siebie bo mają darmową wysyłkę powyżej 150zł