Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki wózek wybrać ?

Zgłoś nadużycie #131 13 lutego 2018, 9:33

martitaa Świeżo upieczona
dawno mnie nie było ale za to mój anex sport przetestowany, no i rzeczywiście koło pompowane i amortyzacja (duży plus że jest regulowana) bardzo się sprawdza na spacerach, a po śniegu mknie jak pług, fajna duża gondola w której można dziecko dobrze opatulić, plecak jak dla mnie trochę za mały ale pewnie jak by był większy to pewnie ciężki by był :) a co najważniejsze wózek piękny wizualnie

Zgłoś nadużycie #132 6 marca 2018, 12:47

kammil2256 Zaprawiona w bojach
Wydaje mi się, że najlepipej jeśli chodzi o wybór takich rzeczy jak wózek dla dziecka najlepiej korzystać z pomocy artykułów lub rankingów. Najlepiej Kliknij tutaj  i sprawdż aktualny ranking takich produktów.

Zgłoś nadużycie #133 6 marca 2018, 17:07

doriana Zaprawiona w bojach
martitaa one też są ok, ale ja wolę takie bardziej klasyczne wózki i dlatego wybrałam xlandera, który poza tym ma jeszcze bardzo modne stonowane kolory

Zgłoś nadużycie #134 8 marca 2018, 12:13

adelapadela Początkująca
My mamy emmaljunga nxt90 :) czemu wybór padł akurat na niego?
Pompowane koła raz.
Stosunkowo lekki jak na wózek, mam porównanie z adamexem katrina.
Duża gondola, jak mierzyłam jedna z większych na rynku, używałyśmy jej do 7 miesiąca.

Zgłoś nadużycie #135 10 maja 2018, 12:41

kurczaczek Początkująca
A może taki model wózka wielofunkcyjnego espiro next, moja przyjaciółka nie dawno kupiła taki model i ejst zachwycona, idealnei sprawdza sie u dziadków na wsi gdzie teren jest dość ciężki jak i w mieście, a do tego jest bardzo ładowny.