Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki wózek wybrać ?

Zgłoś nadużycie #91 27 kwietnia 2016, 9:38

ciezarna_mama Gotowa na wszystko
Ja swój wózek posiadam już drugi rok i zakupiłam go od http://paradisebaby.pl/ a konkretnie model Maximo. W zestawie dostaniesz akcesoria np. parasolkę i nosidełko.  Jest to jeden z najlepszych moim zakupoów, mam nadzieję, że wózek posłuży innym pokoleniom :)

Zgłoś nadużycie #92 28 kwietnia 2016, 20:26

Gabi22 Zaprawiona w bojach
nie znam stronki, ale sama też lubie zakupy w necie, zwłaszcza przy wyprzedażach na maxi

Zgłoś nadużycie #93 20 maja 2016, 11:11

Smykolandia.pl Zadomowiona
Teraz są fajne i ciekawe promocje,rabaty na artykuły dla dzieci,w tym na wózki czy foteliki,więc warto poszukać. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy,doradzimy na forum :)

Zgłoś nadużycie #94 22 maja 2016, 12:05

Anka1985 Zaprawiona w bojach

Gabi22 napisał(a)

No właśnie dużo słyszałam pozytywnego an temat Stelli, na zdjęciach wygląda bardzo interesująco i podejrzewam że na żywo jeszcze lepiej. Podobno jest bardzo lekka ktoś coś wie na ten temat ?

Na zdjęciach wygląda dosyć podobnie do Mury, ale chyba jest od niej tylko trochę lżejsza.

Zgłoś nadużycie #95 22 maja 2016, 21:22

Stella rzeczywiście jest bardzo lekka, widziałam ją na żywo i świetnie się prezentuje

Zgłoś nadużycie #96 2 czerwca 2016, 8:31

Lilka5695 Świeżo upieczona
Hej. a co powiecie na temat anex sport 3w1?  Lepiej wybrać wielofunkcyjny czy kupić osobno wszystko?

Zgłoś nadużycie #97 6 czerwca 2016, 17:28

wielofunkcyjny to ekonomiczne rozwiązanie, może nie jest najlżejszy ale te z maxi są w w optymalnej wadze

Zgłoś nadużycie #98 2 lipca 2016, 19:51

MamaAni Zadomowiona
Moim zdaniem wielofunkcyjny wózek to super sprawa, ale 2w1. Lepiej kupić fotelik osobno, ja przynajmniej tak zrobiłam i wiem, że moje koleżanki także. A korzystałam z wózka Babysafe Adventure. Najlepiej pomyśleć na czym ci zależy np. ochrona przeciwsłoneczna, szeroka gondola, duży koszyk, kółka, jaka rączka itd. i wtedy wybrać sobie kilka modeli do sprawdzenia. Powodzenia!

Zgłoś nadużycie #99 4 lipca 2016, 13:31

martkaja Świeżo upieczona
Ja mam anexa sport ale model 2w1. Wybrałam ten wózek ze względu na świetną amortyzację i płynność w prowadzeniu. Zależało mi na pompowanych kołach a ten w sumie to jeden z najlżejszych w takiej opcji.

Zgłoś nadużycie #100 6 lipca 2016, 18:15

Anka1985 Zaprawiona w bojach

Gabi22 napisał(a)

wielofunkcyjny to ekonomiczne rozwiązanie, może nie jest najlżejszy ale te z maxi są w w optymalnej wadze

Masz racje z Maxi Cosi najlepiej kupić zestaw 3w1, wtedy mamy gwarancję, że wszystko do wszystkiego dobrze pasuje, nie tylko kolorystycznie.

Zgłoś nadużycie #101 12 lipca 2016, 21:54

tak, zdecydowanie, zajmie to też mniej miejsca maxi ma dużo ciekawych rozwiązań

Zgłoś nadużycie #102 2 sierpnia 2016, 23:00

ancia Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny :)
Mam jeszcze trochę czasu ale już zaczęłam się rozglądać za wózkiem. Mam już pierwsze typy więc chiałabym poprosić o opinie o nich :)

Nr 1 to x-lander x-move. Bardzo podoba mi się wizualnie i spełnia większość moich oczekiwań. 4 koła, przednie skrętne, wszytkie pompowane. Będę jeździć po nierównościach więc potrzebuję raczej wózka "terenowego". Nie będę go dźwigać, bo mam windę, więc jego waga nie jest problemem. Obawiam się gabarytów, bo wózek jest niestandardowo szeroki, ale dzięki temu ma obszerną spacerówkę. Czytałam już opinie na jego temat no i cóż - nie ma chyba ideału :)
Drugi typ, to Teutonia Be You. Jest mniejsza od X-landera, i na piankowych kołach. Miałam okazję używać Teutonii Cosmo gdy pracowałam jako niania. Była całkiem całkiem :)
Rozważałam też Maxi Cosi Mura ale jak dla mnie jest zbyt ogromna - jestem drobną osobą i przy tym wózku bardzo to czuję. Czytałam opinie o Maxi Cosi Stella - wydaje się ciekawy, ale póki co nie widziałam go w żadnym wózkowym sklepie w Krakowie.

Ciekawa jestem opinii, może macie jakieś doświadczenia z wyżej wymienionymi modelami? jakieś wady, których przed zakupem się nie dostrzega? Będę wdzięczna za pomoc :) ))

Zgłoś nadużycie #103 6 sierpnia 2016, 14:00

mura to dobry wybór, wózek jest stabilny i ale nie jest przy tym ciężki ,możesz go zamówić w internecie

Zgłoś nadużycie #104 25 sierpnia 2016, 8:24

Smykolandia.pl Zadomowiona
X-lander x-move to także bardzo dobry pomysł jeżeli chodzi o wybór wózka,szczególnie jeśli zależy nam na 4 kołach,przednich skrętnych oraz bardzo dobrej amortyzacji,do tego jego cena również jest na odpowiednim poziomie,warto poszukać w dobrych sklepach internetowych.

Zgłoś nadużycie #105 10 kwietnia 2017, 9:27

aanna1234 Świeżo upieczona
Ja polecam Anexa Sporta. Naprawę sprawdza się wszędzie i jest mega wygodny dla mnie i dla dziecka.

Zgłoś nadużycie #106 11 kwietnia 2017, 23:13

Raffii Świeżo upieczona
Moim zdaniem warto też polecić wózek Quinny Buzz Xtra 2 w 1 wózek ma możliwość zdjęcia przedniej osi i wymiany kółek, świetnie sprawdza się w każdym terenie.

Zgłoś nadużycie #107 13 kwietnia 2017, 14:18

maksiu432 Początkująca
Taaa też mamy chyba nawet ten sam model i jest świetny ale drogi :(
Sukienki koronkowe rozkloszowane

Zgłoś nadużycie #108 21 kwietnia 2017, 12:09

oliwia88 Świeżo upieczona
Ja mam wielofunkcyjny wóżek z nordic caba, ale on jest bardziej przeznaczony dla mam sportowców. Ale dziecko przewozić się tez da tylko takie już troszkę starsze, Dużo biegam, jeżdże na rowerze i takiego wóżka potrzebowałam. On to ma. Mam też taki normalny wóżek, bo siostra mi oddała, bo jej dzieci już z niego wyrosły. I spokojnie to mi wystarcza, w sumie i ten biegowy dla mnie jest wystarczający, ale siostra się uparła.

Zgłoś nadużycie #109 21 kwietnia 2017, 14:35

kamilla Zaprawiona w bojach
ja już gdzieś pisałam nawet o tym, generalnie bardzo dobra moim zdaniem jest barletta z adamexu, od początku chciałam postawić na wózek wielofunkcyjny i generalne z tej kategorii tylko modele przeglądałam, bardzo dobre koła ma barletta, amortyzacja też na duży plus, wygodna gondola, wózek zwrotny- to z najważniejszych zalet, raz miałam tylko mały problem ze stelażem, ale Pan Robert z ich serwisu szybko sprawę poprawił i wózek nie zawodzi :)

Zgłoś nadużycie #110 7 maja 2017, 19:44

Gabiii231 Początkująca
Sprawdź jeszcze serwis ogłoszeniowy Clixs.pl tam często pojawiają się własnie wózki dziecięce może trafisz akurat :)