Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki wózek wybrać ?

Zgłoś nadużycie #51 3 lutego 2015, 12:45

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
ale ktora wersje zapp masz? osobiscie interesuje mnie najnowsza zapp xtra 2, choc chyba w stosunku do poprzednich wersji w prowadzeniu raczej sie nie rozni, mnie chodzi o rozkladane siedzisko przede wszystkim

Zgłoś nadużycie #52 3 lutego 2015, 13:13

zolzik Zaprawiona w bojach
my mamy zapp xtra i nie narzekam, jestem bardzo zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #53 5 lutego 2015, 16:33

Lidibrii_pl Początkująca
Ostatnio dosyć często wózki tej firmy przewijają się na forum,więc może faktycznie warto przyjrzeć im się nieco bliżej,możecie napisać ile kosztują? Bo to również bardzo ważna kwestia.

Zgłoś nadużycie #54 10 lutego 2015, 22:55

Milkusia2012 Fajna mama

Lidibrii_pl napisał(a)

Ostatnio dosyć często wózki tej firmy przewijają się na forum,więc może faktycznie warto przyjrzeć im się nieco bliżej,możecie napisać ile kosztują? Bo to również bardzo ważna kwestia.

Warto w Quinny się zaopatrzeć, bez dwóch zdań😉
Ja mam Zappa Xtra i z tego co wiem jego kosztna allegro to około 600zł.

Zgłoś nadużycie #55 14 lutego 2015, 9:46

klauner Świeżo upieczona
ja jestem zdecydowanie za Maxi Cosi, zwłaszcza że ostatnio poluzował się jeden element to przyjechał pan od producenta i naprawił (zero kosztów, wow) ^^

Zgłoś nadużycie #56 17 lutego 2015, 12:00

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Minęło już trochę czasu więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to daj znać na jaki wózek której firmy ostatecznie się zdecydowaliście,będziemy czekać na Twoją odpowiedź na forum.

Zgłoś nadużycie #57 6 marca 2015, 11:04

didik Świeżo upieczona
ja, jako chrzestna, kupowałam typu rok po roku (podwójne siedzonka, były wykluczone, taki wózek by się w drzwiach u siostry nie zmieścił ), ale sprawdzałam, żeby miał od razu dołączone foteliki samochodowe. Dobrze, ze reszta chrzestnych też się składała, bo bliźniaki są dość wymagające finansowo :) na roczek chyba kupię jakieś rowerki dla dzieci, mam nadzieję, że będą miały na dłużej : o takie mi sie podobają http://podwojneszczescie.net/pl/c/Rowerki-podwojne,-pojedyncze-i-inne-pojazdy/25

Zgłoś nadużycie #58 9 marca 2015, 15:26

DzieckoiTy_pl Świeżo upieczona
Quinny nie jest drogim wózkiem a za to wygodnym,solidnym i bezpiecznym więc tutaj jakość względem ceny jest naprawde na optymalnym poziomie,również polecam.

Zgłoś nadużycie #59 2 maja 2015, 12:18

Kornelka Zadomowiona
też mam 3w1, u nas jest quinny moodd, bialy stelaz, rózowa tapicerka, mi się jeździ super, do kompletu byl fotelik maxi cosi, na raziekorzystamy z gondoli, która jest obszerna i sklada sie na plasko, wozek mąż wybral i jest okej

Zgłoś nadużycie #60 2 maja 2015, 15:42

mi się bardzo optycznie ten mood z białym stelażem podoba, widziałam raz dziewczynę miała z białym stelażem i jasnozieloną gondolą. super się prezentował :)

Zgłoś nadużycie #61 3 maja 2015, 12:32

Kornelka Zadomowiona
dzięki za komplement, ale to moąż wybierał moodd'a, no ale mi rowniez pasuje, my mamy wresję z czterema kołami

Zgłoś nadużycie #62 3 maja 2015, 14:57

ale gdyby Tobie nie podobał się, to byś go nie wybrała :-)
ja gdybym teraz rodziła, to pewnie też zdecydowała bym się na któryś z modeli Quinny :)
przy synku mam zappa i super się sprawuje, no ale nie wykluczam niebawem drugiego dziecka :-)

Zgłoś nadużycie #63 4 maja 2015, 12:10

Kornelka Zadomowiona
oooo to zolzik, mozesz sie do mnie odezwac za jakis czas, byc moze bede chciala odsprzedac moodd :) obecnie jest w stanie idealnym :) :) :)

Zgłoś nadużycie #64 4 maja 2015, 19:27

he he spokojnie, jeszcze nie jestem w ciąży :P ale planuję :D
tylko, że ja raczej jestem z tych lubiących nowe rzeczy :-p zappa spacerówkę też kupiłam nową, bo wiem, że długo nam posłuży, więc pewnie gdybym miała kolejne dziecko, to wziełabym nowy, jedyne co to rozważałabym może używana gondolę, bo syn to tylko 4 miesiące w gondoli jeździł, potem już się nie mieścił :-)
ale ten mood od Quinny, to ostatnio chodliwy wózek, sporo widzę ich na ulicach :-)

Zgłoś nadużycie #65 5 maja 2015, 21:41

qrokodyl Świeżo upieczona
a co powiecie o takim wózku: http://maxi-baby.pl/p15450,4baby-rapid-2015-spacerowy.html wózek od razu ze spacerówką
Sprzedaje pokrowce na krzesła - sklep Tehore

Zgłoś nadużycie #66 14 maja 2015, 20:42

Lidibrii_pl napisał(a)

ja dałam niecałe 600 zł w promo w sklepie stacjonarnym, mam go jakieś 5 miesiecy, uzywam go codziennie, na każde wyjście i jeszcze mnie nie zawiódł :)
prowadzi się go bardzo lekko.

Zgłoś nadużycie #67 16 maja 2015, 12:24

Kornelka Zadomowiona
nasz kosztowal troche ten moodd, ale to 3w1 wersja, to wiadomo, w kazdym badz razie nie zamienilabym go na inny

Zgłoś nadużycie #68 19 maja 2015, 16:50

KrainaDzidziusia Świeżo upieczona
Warto poszukać także w naszej KrainieDzidziusia gdzie teraz mamy kilka ciekawych promocji na wózki spacerowe,chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru :)

Zgłoś nadużycie #69 19 maja 2015, 21:09

Kornelka napisał(a)

nasz kosztowal troche ten moodd, ale to 3w1 wersja, to wiadomo, w kazdym badz razie nie zamienilabym go na inny

cena pewnie coś koło 3 tys? ale mnie to nie dziwi, te wózki są dobre, zreszta tak jak piszesz 3w1 więc na dłuuuugo Wam starczy :)

Zgłoś nadużycie #70 11 czerwca 2015, 14:51

Smykolandia.pl Zadomowiona
Akurat u nas spotkacie szeroki wybór modeli wózków X-lander,a firmy nikomu przedstawiać nie trzeba,nie są drogie a bardzo solidne,wygodne i bezpieczne dla dziecka,to powinno liczyć się najbardziej podczas wyboru.