Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki wózek wybrać ?

Zgłoś nadużycie #31 4 stycznia 2015, 23:12

Youstyna Gotowa na wszystko
Peg Pergo Book Plus S
Polecam, mam ten wózek 7 miesięcy i jestem zachwycona!!!
świetnie się prowadzi, lekki, bardzo wygodny, podnoszone oparcie w gondoli, spacerówka rozkładana na płasko z duża budą zamykaną aż do poręczy wózka, przekładane siedzisko, duża siatka na zakupy, duża gondola (nasz syn ma 7 miesięcy i jeszcze damy radę w niej przezimować) moskitiera wszyta w budę, w całości składa się do bagażnika razem z gondolą na płasko, co bardzo ułatwia życie. najlepsza decyzja jaką podjęłam w sumie to podjęliśmy bo z mężem a szukaliśmy po sklepach wózka 7 miesięcy :-) Koła nie mają możliwości się przebić ponieważ są piankowe, ale obite gumą (nowość na rynku) dzięki czemu amortyzują a nie trzeba ich pompować.
* S (stelaż S, najnowszy model) Mam dokładnie taki jak na zdjęciu w wątku który rozpoczęłam.

Zgłoś nadużycie #32 5 stycznia 2015, 16:32

moniq84 Świeżo upieczona
jeśli chodzi o gondolę dla najmniejszych do ja jestem za firmą Maxi Cosi, ponieważ sposób ich wykonania, łatwość czyszcznie, intuicyjna obsługa powodują, że te wózki są jak marzenie, a co dla starszego dziecka tego jeszcze nie wiem, jak podrośnie będę myśleć :) a taki wózek dostałam od rodziców męża ^^

Zgłoś nadużycie #33 5 stycznia 2015, 16:47

klauner Świeżo upieczona
właśnie rozglądam się nad wózkiem i trafiłam na maxi-cosi, z tego co na razie wiem to bardzo fany maja system dopasowania, może mi ktoś więcej na ten temat powiedzieć? :)

Zgłoś nadużycie #34 7 stycznia 2015, 19:08

InkaP Supermama
ja miałam dla synka wózek LONEX i byłam bardzo zadowolona, ale mogę polecic jeszcze Hartan bo ma go moja siostra cioteczna i jest świetny, fajny w sklepie okazał się też x-lander także to są moi faworyci wsród wózków

Zgłoś nadużycie #35 7 stycznia 2015, 19:21

darien92 Gotowa na wszystko
ja polecam ten wózek : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4766588448&ref=last-visited

Zgłoś nadużycie #36 14 stycznia 2015, 18:43

moniq84 Świeżo upieczona
mmm wszystko ladnie, pieknie, a czemu polecasz ten wózek, jakieś słowo komentarza? :)

Zgłoś nadużycie #37 15 stycznia 2015, 8:27

darien92 Gotowa na wszystko

moniq84 napisał(a)

mmm wszystko ladnie, pieknie, a czemu polecasz ten wózek, jakieś słowo komentarza? :)

no bo go mam w domu :D moje dziecko w nim spi :D wożę ją, kołysze na boki i narazie sprawdza się :D poza tym pięknie sie prezentuje, dobry materiał i mnóstwo dodatków do niego było..

Zgłoś nadużycie #38 15 stycznia 2015, 14:41

Milkusia2012 Fajna mama
Trzeba sobie generalnie zadać pytanie, czego potrzebujemy w wózku. A i tak gwarantuję Wam, że jak kupicie "wózek idealny", to po jakinś czasie będziecie wodzić wzrokiem za innymi, bo mają takie plusy, których nie ma nasz pojazd. Bo taka jest prawda, że nie ma wózka idealnego.
Natomiast tak jak napisalam w poerwszym zdaniu - trzeba najpierw zrobić rachunek sumienia, jaką mam sytuację i czego naprawdę potrzebuję. Bo inny wózek będzie lepszy dla osoby mieszkającej na 4. piętrze, a inny dla kogoś, kto ciągle jeździ autem.

Zgłoś nadużycie #39 21 stycznia 2015, 20:46

asiorekm Zaprawiona w bojach
przede wszystkim wózek powinien mieć normalne koła :) czyli nie wykręcające sie na wszystkie strony
takie moje zdanie .. ja miałam Adamex Royal

Zgłoś nadużycie #40 23 stycznia 2015, 14:58

DzieckoiTy_pl Świeżo upieczona
Może mieć większe i masywniejsze kola a nawet powinien bo wtedy moim zdaniem jest stabilniejszy i lepiej trzyma się drogi. teraz warto poszukać ciekawych modeli w sklepach internetowych gdzie znajdziemy styczniowe promocje i niższe ceny na wózki i pozostałe artykuły dla dziecka.

Zgłoś nadużycie #41 26 stycznia 2015, 10:41

kampari84 Początkująca

asiorekm napisał(a)

przede wszystkim wózek powinien mieć normalne koła :) czyli nie wykręcające sie na wszystkie strony
takie moje zdanie .. ja miałam Adamex Royal

koła to raczej można blokować, jeśli Ci się rozjeżdzają :P
ja uważam, że koła powinny być dostosowane do drogi po jakiej się poruszasz, uważam, ze do miasta zbędne są wielkie pompowane koła, tak samo na wieś, gdzie nie ma drogi asfaltowej mogą się nie sprawdzić małe kółeczka.
ważne jest jaki tryb zycia prowadzi się ;-)
ja jestem aktywną mamą i wózek musi być lekki, łatwo się prowadzić, tak, zebym mogła wszędzie z nim wejść,
w mojej sytuacji idealnie sprawdził się wózek firmy quinny :)

Zgłoś nadużycie #42 27 stycznia 2015, 17:46

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
a któy quinny masz? głęboki czy spacerówkę? ja mam teraz elea i jak chce to koła mam zablokowane i nie skrętne, ale wolę skrętne, więc sobie odblokowuję, takie rozwiązanie jest chyba najlepsze, a pytam o quinny, bo na wiosnę chcę się przesiasc do lzejszej spacerowki i ogladalam zapp xtra dwójkę

Zgłoś nadużycie #43 27 stycznia 2015, 18:29

kampari84 Początkująca
spacerówkę zapp xtra.
głęboki miałam x-landera z dużymi kołami, co zupełnie mi nie pasowało.
ale człowiek uczy się na błędach ;-)
teraz wiem, ze qiunny to numer 1 :D

Zgłoś nadużycie #44 28 stycznia 2015, 17:18

no ja ogladalam quinny zapp xtra 2 ten najnowszy i ten mi się podobal, czy czujesz duza roznice miedzy 3 a 4 kolami? no chyba, ze quinny tez masz 4?

Zgłoś nadużycie #45 29 stycznia 2015, 21:42

kampari84 Początkująca
nie czuć różnicy! prowadzi się równie dobrze, jak 4 kołowy, a nawet powiedziałabym, że jest bardziej zwrotny, wszędzie się nim dotrze :-)

Zgłoś nadużycie #46 30 stycznia 2015, 18:39

no wlasnie moja siostra np. preferuje 3 kolowe bez wyjatku, takze nie boję sie raczej tych 3 kół w zapp, musze sobie po sklepie pprowadzac

Zgłoś nadużycie #47 31 stycznia 2015, 12:53

Maaga Gotowa na wszystko
Witam,
Ze tak sie dołączę do dyskusji mimo tego ze sama jeszcze dzidziusia w drodze jeszcze nie mam.
Jak dla mnie numer jeden to maxi cosi mura 4 ma duża gondolę,pompowane lub kauczukowy duże koła tylko przednie skrętne no i spacerówka równie obszerna.Polecaja go dwie moje najlepsze przyjaciółki!!!
Z jednym znalezionym minusem jak dla mnie(brak skretnych przednich kół)polecam rownież wózki navington.miałam okazje nim dużo jeździć (konkretnie corvet)gdyż korzysta z niego moja siostra juz przy drugiej córce!!na prawdę rewelacja!!!
Niestety mam złe zdanie o wózkach tako.dwie znajome pary kupiły i owszem wyglądają fajnie,duże,wygodne ale oba wózki juz ok kilu tygodniach strasznie piszczaly!!!jak dla mnie nieeee!!

Zgłoś nadużycie #48 31 stycznia 2015, 14:05

kampari84 Początkująca

KarolinaKrasuska napisał(a)

no wlasnie moja siostra np. preferuje 3 kolowe bez wyjatku, takze nie boję sie raczej tych 3 kół w zapp, musze sobie po sklepie pprowadzac

nie bedziecie żałowały wyboru ;-)
najlepiej wziąć dziecko i od razu dziecko przypasować do wózka :-)

Zgłoś nadużycie #49 1 lutego 2015, 10:19

tak tez zrobie, jeszcze nie wiem, gdzie kupię, poszukam dobrej ceny, ale pojeździć w zappie to pojde do pierwszego lepszego sklepu z wozkami

Zgłoś nadużycie #50 2 lutego 2015, 10:18

zolzik Zaprawiona w bojach
widzę tu dużo miłośniczek wózków quinny :) nas również objęła quinnomania ;) od czasu, jak mamy zappa to co chwile widze na ulicy te wózki :-) jakby się wszystkie zgadały :-) wymieniamy z mamami spojrzenia i usmiechy i wiemy, że dokonałysmy dobrego wyboru he he.
nie musze chyba polecać tego wózka- czytając poprzednie posty, każda chyba już wie, że wózek jest lekki jak piórko i świetnie się prowadzi :)