Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaki prezent dla kobiety w ciąży?

Zgłoś nadużycie #51 22 listopada 2016, 12:50

Marysia93 Świeżo upieczona
Też jestem za koszulkami z nadrukiem
Odwiedzcie bloga mojej przyjaciółki

Zgłoś nadużycie #52 24 listopada 2016, 8:38

Magda89 Świeżo upieczona
A może bielizna ciążowa, czy stanik do karmienia? Taka ekskluzywna bielizna nie jest tania, a przyszłe mamy często mają inne wydatki na głowie. Ja moją bieliznę ciążową zamawiałam przez internet ze strony http://e-amazonka.pl i byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #53 13 grudnia 2016, 13:44

nerish Świeżo upieczona
Zawsze najlepszym i sprawdzonym prezentem są ciuszki z fajnym nadrukiem lub zdjęciem rodziców :D
pozdrawia - księgowa przemyśl

Zgłoś nadużycie #54 20 grudnia 2016, 9:12

adya Świeżo upieczona
A może by tak jako prezent zafundować jej sesje zdjęciową u jakiegoś dobrego fotografa? A później po urodzinach kolejną już z maleństwem ? :) Myślicie, ze to dobry pomysł?
Pozdrawiam  księgowa Jelenia Góra :)

Zgłoś nadużycie #55 3 stycznia 2017, 14:54

oleska23 Zadomowiona
Nie głupim problemem będzi ebielizna, kobieta w ciąży tez chce czuć się piękna, popatrz tutaj http://ekskluzywna.pl/ w sumie mają tam też sekcję z bielizną ciążową. Wszystko zależy od tego w którym jest miesiącu...

Zgłoś nadużycie #56 4 stycznia 2017, 9:18

zelka Zaprawiona w bojach
Trzymajcie konkretne namiary - https://prezentmarzen.com/lot-balonem-2/
A ogólnie prezent zdecydowanie wymaga dopasowania, musicie tylko sensownie to rozegrać.
Byle jakich pomysłów nie proponujcie - starajcie się zrobić pozytywne wrażenie.

Zgłoś nadużycie #57 15 stycznia 2017, 14:17

kroliczek Zadomowiona
A nie myślałaś o kosmetykach? Myślę, że każdej przyszłej mamie się przydadzą kosmetyki szczególnie do pielęgnacji ciała. Ja używałam z tej serii mamas.com.pl i byłam bardzo zadowolona. Zrób jej kosz kosmetyków, takie rzeczy zawsze się przydają.

Zgłoś nadużycie #58 19 stycznia 2017, 18:21

aniucha Zaprawiona w bojach
Ja dostałam książkę "W oczekiwaniu na dziecko" jest tam wszytsko dokładnie opisane tydzień po tygodniu i wiele nurtujących pytań i odpowiedzi na nie dla przyszłej mamy. Bardzo się z tej książki cieszyłam.

Zgłoś nadużycie #59 25 stycznia 2017, 18:04

marti8 Świeżo upieczona
Szukacie dobrego sklepu internetowego w którym możecie kupić wyśmienitej jakości ubrania dla każdej mamy, obecnej lub przyszłej i to ma być prezent ? Jeśli TAK ! To Gomama jest idealnym sklepem dla was. Najwyższej jakości Chusty do noszenia dziecka kupicie właśnie w tym sklepie, ekspresowa wysyłka gwarantowana !

Zgłoś nadużycie #60 29 stycznia 2017, 12:05

rampa Świeżo upieczona
Może dobre kosmetyki. Ta seria jest naprawdę dobra mamas.com.pl, myślę, że każdej mamie przyszłej jak i obecnej takie kosmetyki przydadzą się w stu procentach.

Zgłoś nadużycie #61 21 kwietnia 2017, 11:03

KamilaP Świeżo upieczona
Moim zdaniem bon upominkowy to świetny prezent. Kupi sobie co będzie chciała.
Pozdrawiam - księgowa Ruda Śląska