Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaka maść na bliznę po porodzie?

Zgłoś nadużycie #91 16 stycznia 2019, 12:13

agmam Świeżo upieczona
Chyba medycyna poszła znacznie do przodu,bo moja blizna wygląda koszmarnie. Rodziłam przez CC 10 lat temu i blizna jest spora. Nic już nie pomaga. Pewnie jest na to za późno. Myślicie, że mogę skorzystać z magii medycyny estetycznej? Przeglada ofertę kliniki Akmed www.klinikaakmed.pl

Zgłoś nadużycie #92 11 lutego 2019, 15:08

Ysearyan Świeżo upieczona
Być może zamiast kosmetyków warto spróbować specjalistycznych zabiegów?
Podejrzewam, że specjalistyczne kliniki urody będą miały coś w ofercie specjalnie dla pań, które niedawno urodziły ?? ?

Zgłoś nadużycie #93 Wczoraj, 12:57

Ysearyan Świeżo upieczona

Ysearyan napisał(a)

Być może zamiast kosmetyków warto spróbować specjalistycznych zabiegów?
Podejrzewam, że specjalistyczne kliniki urody będą miały coś w ofercie specjalnie dla pań, które niedawno urodziły ?? ?

EDIT: na przykład http://www.dermedik.pl/ może się nadać. Koleżanka bardzo sobie chwaliła podejście personelu do świeżo upieczonych mam ;)