Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaka maść na bliznę po porodzie?

Zgłoś nadużycie #71 8 czerwca 2018, 21:27

Majka2312 Początkująca
Ja używałam spray regenerujący z motherlove, przyspiesza gojenie i zmniejsza ślad po bliźnie.

Zgłoś nadużycie #72 10 czerwca 2018, 14:20

Maslakaa Świeżo upieczona
Warto podpytać w tym temacie znajomych. Zawsze będą w stanie pomóc i coś doradzić :)
To nie dobrobyt czyni nas szczęśliwymi, lecz dobroć i sposób widzenia własnego życia.

Zgłoś nadużycie #73 12 czerwca 2018, 10:44

Mignano Świeżo upieczona
Hm... A może warto w tym temacie poszperać w Internecie? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)
Odnajdę twojego wilka. Chcę, żebyś mnie pragnęła, ale nie z żalu, nie dlatego, że jego tu nie ma.

Zgłoś nadużycie #74 19 czerwca 2018, 9:17

doriana Zaprawiona w bojach
Zgadzam się, warto tu poszukać bo jest kilka ciekawych i dobrych porad a ja dorzucę jeszcze jedną, położna poradziła mi żeby smarować ja olejkiem bio oil i bardzo ładnie się zmniejsza, jest też dużo bledsza

Zgłoś nadużycie #75 27 czerwca 2018, 12:34

pablos09 Świeżo upieczona
Mi się wydaje, że to jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tej dziedziny tematycznej. Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów oraz trudności.
(...) ale potem uświadamiam sobie, że może
chciałaby znać prawdę, więc mówię jej, że mam uczucia, naprawdę,

Zgłoś nadużycie #76 27 czerwca 2018, 16:28

blair20 Świeżo upieczona
Moim zdaniem warto zostawić ten temat specjalistom z tego obszaru. To się zaskakująco często sprawdza.
Prawo serii. Jak się wali, to wszystko naraz. Podobno tak właśnie działa.

Zgłoś nadużycie #77 27 czerwca 2018, 20:09

Rusalka1310 Świeżo upieczona
U mnie capan nic nie pomogl ale za to pharmaceris macierzynstwo na blizny i rozstepy jest swietne. Dzieki niemu moja blizna jest duzo jasniejsza i bardzo ladnie wyglada

Zgłoś nadużycie #78 28 czerwca 2018, 16:03

jacekk Świeżo upieczona
Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Piękno powstaje w oku obserwatora. Prawda leży w rękach redaktora naczelnego