Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaka maść na bliznę po porodzie?

Zgłoś nadużycie #71 8 czerwca 2018, 21:27

Majka2312 Początkująca
Ja używałam spray regenerujący z motherlove, przyspiesza gojenie i zmniejsza ślad po bliźnie.

Zgłoś nadużycie #72 10 czerwca 2018, 14:20

Maslakaa Świeżo upieczona
Warto podpytać w tym temacie znajomych. Zawsze będą w stanie pomóc i coś doradzić :)
To nie dobrobyt czyni nas szczęśliwymi, lecz dobroć i sposób widzenia własnego życia.

Zgłoś nadużycie #73 12 czerwca 2018, 10:44

Mignano Świeżo upieczona
Hm... A może warto w tym temacie poszperać w Internecie? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)
Odnajdę twojego wilka. Chcę, żebyś mnie pragnęła, ale nie z żalu, nie dlatego, że jego tu nie ma.

Zgłoś nadużycie #74 Dzisiaj, 09:17

doriana Zaprawiona w bojach
Zgadzam się, warto tu poszukać bo jest kilka ciekawych i dobrych porad a ja dorzucę jeszcze jedną, położna poradziła mi żeby smarować ja olejkiem bio oil i bardzo ładnie się zmniejsza, jest też dużo bledsza