Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaka herbatę preferujecie??

Zgłoś nadużycie #51 17 czerwca 2018, 14:53

samar09 Świeżo upieczona
Może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Jak można skoncentrować się na czymś tak pochłaniającym, że jest wszędzie, jak powietrze?

Zgłoś nadużycie #52 28 czerwca 2018, 11:29

agaposzek Gotowa na wszystko
Wybór herbaty? Nie wydaję mi się. A wracając do tematu, najbardziej lubię zieloną.

Zgłoś nadużycie #53 30 lipca 2018, 11:50

herbatkowa Świeżo upieczona
Uwielbiam różnego rodzaju nowinki ziołowe i herbaciane. Moim najnowszym odkryciem jest catuaba kora, która jest naturalnym afrodyzjakiem oraz posiada wiele właściwości, ktore pozytywnie wpływają na działanie mózgu

Zgłoś nadużycie #54 13 września 2018, 8:16

A pijecie zioła? Jakie z nich najbardziej Wam smakują?

Zgłoś nadużycie #55 23 września 2018, 20:03

dawako Zaprawiona w bojach
Ja ostatnio zagustowałam w aromatycznej herbacie zielonej. Ta, którą kupujemy od https://www.fanaberia.szczecin.pl/ w zupełności spełnia nasze wymagania. Smaczna, zdrowa a co najważniejsze sklep oferują ją po dobrej cenie jak na tak wysoką jakość.

Zgłoś nadużycie #56 4 października 2018, 9:45

A kupujesz aromatyzowaną? Mi tylko taka smakuje.

Zgłoś nadużycie #57 5 października 2018, 15:23

Dietetyczka90 Świeżo upieczona
Ja osobiście uwielbiam zieloną, liściastą i gojnik oraz melisę. Natomiast jestem ostrożna gdy jako dietetyk pracujący z kobietami w ciąży polecam im różne zioła. Z resztą kiedyś zrobiłam TUTAJ takie małe podsumowanie odnośnie ziół w ciąży.