Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaka herbatę preferujecie??

Zgłoś nadużycie #31 11 kwietnia 2017, 11:00

crazy_baby Świeżo upieczona
Polecam białą (w różnych wariantach np. z trawą cytrynową itp), dla mnie jest lepsza w smaku niż zielona, a też zdrowa. Chociaż czarnej z miodem lub cukrem i limonką nie potrafię sobie odpuścić i muszę się czasami napić :)

Zgłoś nadużycie #32 21 kwietnia 2017, 11:37

patrycja93 Świeżo upieczona
Ja zwykle piję zieloną :)
gris domino

Zgłoś nadużycie #33 23 kwietnia 2017, 21:28

witrek78 Początkująca
Tajemnica Inków z Czasu Na herbatę polecam

Zgłoś nadużycie #34 9 maja 2017, 12:55

agaposzek Gotowa na wszystko
Ja piję zieloną herbatę. Ale muszę mieć smakową, zwykła mi nie smakuje.

Zgłoś nadużycie #35 17 czerwca 2017, 21:40

iwona_78 Zadomowiona
ja bardzo przyzwyczaiłam się do smaku zielonej herbaty i w sumie nie żałuję, bo gdy poczytałam sobie o jej właściwościach trawiennych jestem pod wrażeniem. Lubię zimą dodawać do niej łyżeczkę miodu, a latem schładzam i piję z lodem. Dla mnie to naprawde nr 1 jeśli chodzi o napoje - warto sobie poczytać o jej cudownych właściwościach http://obk.pl/zielona-herbata-chroni-i-wspomaga/

Zgłoś nadużycie #36 22 września 2017, 15:03

donna Zaprawiona w bojach
Nie jestem fanką herbaty. Zdecydowanie bardziej wolę kawę np z https://mkfresh.pl/ Piję ok 4 kawy dziennie. Czas na kawę w ciągu dnia to czas tylko dla mnie gdzie delektuję się tą kawą i mam czas zeby odpocząć. Wybieram dobre jakościowo kawy, najlepiej swiezo wypalane. W MK taką kawę mozna zamówić.

Zgłoś nadużycie #37 26 września 2017, 10:24

agaposzek Gotowa na wszystko
Ostatnio piję głównie hibiskus. Ma mnóstwo witaminy C.