Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jaka duża gondola?

Zgłoś nadużycie #51 19 czerwca 2015, 9:42

skorpionek Supermama

MojeKLocki24_pl napisał(a)

O wózkach słyszałam,natomiast nigdy nie miałam z nimi styczności,więc ciężko mi cokolwiek napisać na ich temat,gdzie można je kupić oraz w jakiej są cenie? Im więcej szczegółów podasz tym oczywiście lepiej,bezpieczniej.

Jeśli chodzi o wózek Hartan to wygląda super ale 2w1 czyli gondola i spacerowka kosztują 4500☺

Zgłoś nadużycie #52 21 czerwca 2015, 12:31

lisa30 Zaprawiona w bojach
W wózku Buzz xtra można zinstalować gondolę jak i fotelik samochodowy, później będzie spaceróweką, ten wielofunkcyjny wózek jest na lata od niemowlaka aż po malucha!

Zgłoś nadużycie #53 21 czerwca 2015, 13:51

zolzik Zaprawiona w bojach

lisa30 napisał(a)

W wózku Buzz xtra można zinstalować gondolę jak i fotelik samochodowy, później będzie spaceróweką, ten wielofunkcyjny wózek jest na lata od niemowlaka aż po malucha!

nie tylko w tym modelu, jest jeszcze np. model moodd, a co najfajniesze w tych wózkach Quinny można zastosować składaną gondolę, więc i oszczędnośc miejsca.

Zgłoś nadużycie #54 23 czerwca 2015, 15:53

ulakoszula Świeżo upieczona
Moja siostra ma składaną gondolę Quinny i bardzo sobie ją chwali.

Zgłoś nadużycie #55 28 lipca 2015, 11:40

Klarysa Świeżo upieczona
Dla mnie gondola to najwygodniejsze rozwiązanie świata; najlepiej zainwestować w coś wielofunkcyjnego, ja swoją kupiłam w sklepie Królestwo Dzieci; dodatkową zaletą jest to, że materiał można prać w pralce.

Zgłoś nadużycie #56 28 lipca 2015, 14:27

Anka1985 Zaprawiona w bojach
W Mura 4 Maxi Cosi jest spora gondola, ale moje dziecko korzystało z niej dosyć krótko, bo kładzione do wózka darło się w niebogłosy, chyba dlatego, ze wcale nie chciało spać tylko patrzeć na świat. I co z tego, ze w gondoli było jeszcze dużo miejsca. Nosiliśmy małego ma rękach, bo jeszcze nie siedział, albo korzystaliśmy z nosidełka Easia tez Maxi Cosi. Jak już potrafił sam siadać to zrobiliśmy z wózka spacerówkę i już był na spacerach spokój.

Zgłoś nadużycie #57 27 października 2015, 21:46

basia_basia Zaprawiona w bojach

Anka1985 napisał(a)

W Mura 4 Maxi Cosi jest spora gondola, ale moje dziecko korzystało z niej dosyć krótko, bo kładzione do wózka darło się w niebogłosy, chyba dlatego, ze wcale nie chciało spać tylko patrzeć na świat. I co z tego, ze w gondoli było jeszcze dużo miejsca. Nosiliśmy małego ma rękach, bo jeszcze nie siedział, albo korzystaliśmy z nosidełka Easia tez Maxi Cosi. Jak już potrafił sam siadać to zrobiliśmy z wózka spacerówkę i już był na spacerach spokój.

Racja, Mura ma dość spora gondole. Ale czy dlugo nam posluzy to juz zalezy od tego jak szybko bedzie sie rozwijac dziecko.

Zgłoś nadużycie #58 4 listopada 2015, 13:18

Smykolandia.pl Zadomowiona
Warto zwrócić uwagę również na wózki X-lander,firmy przedstawiać nie trzeba,słyną z jakości,solidności i niezawodności ,a teraz w sklepach internetowych możemy spotkać je znacznie taniej.

Zgłoś nadużycie #59 30 stycznia 2017, 14:16

bella12 Świeżo upieczona
Jeśli rodzi się na zimę to proponuję wózek z dużą gondolą ponieważ dzidzia w niej jest dość grubo ubrana i dochodzi jeszcze śpiwór albo gruby koc. Ja mam wózek Anex Sport z bardzo duzą gondolą która jest dobrze zabudowana na zimę a materiały są impregnowane. Dodatkowo folia przeciwdeszczowa która jest w komplecie, chroni przed wiatrem. 
Polski Anex Sport jest odpowiednim wózkie :) polecam

Zgłoś nadużycie #60 8 lutego 2017, 11:59

Jonnasss Świeżo upieczona
Hej, z doświadczenia mogę powiedzieć że gondola 80 cm wewnątrz w zupełności wystarcza, bardziej zwróć uwagę na wypełnienie czy jest tam dużo materiału czy jest on bawełniany ciepły i oczywiście powinien być regulowany zagłówek, kolejną rzeczą są opcje budki, zobacz jak się składa i czy jest przedłużenie oraz wentylacja. Można także spotkać wentylacje od spodu gondoli.
Ja osobiście zwracam uwagę też na wypinanie, a tylko Lonex ma gondole wypinane z jednej strony dlatego właśnie jego wybrałam. Wózek zamówiłam w na sklep.lonex.pl
www.Mójwózek.pl   
              "Wszystko co nalpesze dla Twojego dziecka..."
Wózki / Akcesoria / Łóżeczka / Pościele / Rożki / Spacerówki / Inne

Zgłoś nadużycie #61 7 marca 2017, 11:16

aanna1234 Świeżo upieczona
Polecam ci Anexa Sporta gondolka jest spora 75 cm. i spokojnie wystarczyła mi do 6 m-ca. Ważna też jest spacerówka, żeby była spora a Anex właśnie taką posiada.

Zgłoś nadużycie #62 23 marca 2017, 16:53

Aspasia Świeżo upieczona
A ja szperając sporo w temacie znalazłam - na przekór większośći opinii - coś takiego: http://onarozwiedziona.pl/jak-wybrac-wozek-dla-dziecka-czyli-mit-wielkiej-gondol...
I w zasadzie to trudno się nie zgodzić....

Zgłoś nadużycie #63 29 marca 2017, 10:07

Zwróć uwagę również na spacerówkę bo często rodzice o niej zapominają, kierując się tylko gondolką. Gondolka powyżej 70 cm starczy ci spokojnie. U mnie w Anexie ma 74 cm i starczyła spokojnie, ale polecam ci ten wózek ze względu na dużą spacerówkę.

Zgłoś nadużycie #64 10 kwietnia 2017, 9:26

U mnie w Anexie ten wymiar gondolki to 38 na 74 cm i spokojnie wystarczył do pół roczku :)

Zgłoś nadużycie #65 23 maja 2017, 21:39

adela82 Zadomowiona
Jedne z największych gondoli na rynku mają wózki Adamexu, to polski producent. Ich wózki są wykonane bardzo estetycznie, z tego, co wiem do usztywniania stosują gąbki, a nie flizelinę, jak konkurencja.

Zgłoś nadużycie #66 29 maja 2017, 9:23

Wszyscy patrzą na gondolkę, a omijają spacerówki. W niektórych modelach są tak małe siedziska ,że dziecko półtoraroczne się nie mieści . Jest parę modeli z dużymi gondolami i spacerówkami ,my postawiliśmy na Anexa Sporta, póki co sprawdza się fajnie

Zgłoś nadużycie #67 5 czerwca 2017, 10:52

Jonnasss Świeżo upieczona
Nasza córka jeździ w Lonex Cosmo - ma 8 miesięcy sama siedzi ale siadać nie potrafi, na spacery jeździmy już w spacerówce z pozycją kubełkową ale w domu zasypia w gondoli i ciągle jej brakuje, 80 w zupełności wystarczy na 6-7 miesięcy a jak widać u małych dzieci nawet do 8-9 zależy od dziecka :)

Pozdrawiam
www.Mójwózek.pl   
              "Wszystko co nalpesze dla Twojego dziecka..."
Wózki / Akcesoria / Łóżeczka / Pościele / Rożki / Spacerówki / Inne

Zgłoś nadużycie #68 14 czerwca 2017, 20:00

lanoli Zadomowiona
Jedne z większych gondoli ma producent Adamex, zobaczcie sobie wózki tej firm, są niedrogie, ale równocześnie bardzo wytrzymałe, praktyczne, wyglądają bardzo stylowo. Firma stale udoskonala swoje produkty, także warto wybierać przede wszystkim nowe modele typu Vicco czy Barletta.

Zgłoś nadużycie #69 14 lipca 2017, 0:15

Raffii Świeżo upieczona
Polecam wózek Quinny Buzz Xtra z gondolą i 4 kółkami. Dobrze się nim jeździ, a później można go jeszcze wykorzystać jako spacerówkę.