Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak wydrukować wizytówki?

Zgłoś nadużycie #31 6 stycznia 2018, 17:26

Sokolik Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 133 Podziękowania: 0
Wcale nie trzeba specjalistycznego sprzętu, aby wydrukować wizytówki, można kupić specjalny papier i wydrukować na normalnej drukarce, co do projektowania są specjalne programy (darmowe) przeczytajcie sobie też teks odnośnie projektowania ulotek - http://drukwfirmie.pl/5456-ulotka-jak-ja-zaprojektowac-by-byla-przydatna wiele elementów pasuje przy projektowaniu innych rzeczy takich jak wizytówki.

Zgłoś nadużycie #32 3 sierpnia 2018, 9:01

monikabert90 Zadomowiona
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 73 Podziękowania: 0
Moim zdaniem dużo bardziej opłaca się wydrukowac sobie takie wizytówki w domu, niż zlecać to zewnętrznej firmie. Zwłaszcza, kiedy ma się dostęp do tanich tonerów do drukarek laserowych. Myślę, że warto się zapoznać z ofertą firmy mar-ton, tóra własnie tego typu materiały eksploatacyjne ma w swojej ofercie :)

Zgłoś nadużycie #33 16 grudnia 2018, 16:00

wonka Początkująca
Rejestracja: Kwi, 2017 Posty: 18 Podziękowania: 0
Też jestem za tym, żeby drukować samodzielnie drukować. Wychodzi znacznie taniej i można łatwiej modyfikować w trakcie ew. błedy. Warto wtedy zainwestować w tusze, żeby nie wydać majątku http://www.tanie-tusze.net/155-tusze-do-brother-lc-1280