Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak rozmawiać z dzieckiem na te tematy ?

Zgłoś nadużycie #11 17 października 2013, 16:07

Konto usunięte
Bardzo fajnie się sprawdzają filmy z serii Było sobie życie. Jest wyjaśnione wiele spraw i jakoś lżej myślę dziecko może wejść w tą wiedzę.

Zgłoś nadużycie #12 17 października 2013, 16:18

dora27 Supermama
sama jestem ciekawa :) niewiem jak bym sie zachowała gdyby dziecko przyłapało nas np. w sypialni, dlatego chciałabym dzieciom jakoś fajnie to opowiedzieć by się nie wystraszyły. Chętnie wysłucham doświadczone mamy :)

Zgłoś nadużycie #13 17 października 2013, 16:54

Konto usunięte
Mój synek oglądał Było sobie życie i szybko ułożył sobie wszystko w głowie. Potem jak koledzy w szkole opowiadali bzdury on mówił że mu przykro że się "sexili" bo on powstał z miłości mamy i taty. I że chłopiec ma siusiaka żeby mógł sięgnąć dziewczynce do brzuszka gdzie rozwija sie dziecko. Myślę że takie filmy to dobry wstęp

Zgłoś nadużycie #14 20 kwietnia 2015, 10:10

Tripple26 Świeżo upieczona
V tabulce, kde se zobrazuje celkové složení potraviny na 100 g jsem zkusmo doplnila údaj o Glykemický index, který jsem následně číselně http://www.e-six-sigma.com/
vyjádřila k potravině. V souhrnu se ale toto číslo nijak nezobrazí, a už vůbez nezohlední. Je toto možné

Zgłoś nadużycie #15 24 kwietnia 2015, 9:20

MalaKlasa_pl Początkująca
Moim zdaniem nie trzeba się aż tak śpieszyć aby porozmawiać z dzieckiem na "te tematy". Seks jest co prawda naturalna sprawą,jednak małe dziecko w żaden sposób nie zrozumie o co chodzi,nawet nie ma jednego dobrego programu edukacyjnego który by to ładnie rozpracował,zresztą dla przedszkolaków trudno jest go wymyślić,wszystko ma swoje miejsce i czas,taka jest moja opinia.
www.malaklasa.pl

Zgłoś nadużycie #16 24 kwietnia 2015, 13:38

Dasteri Zaprawiona w bojach
Zgadzam się z koleżanką wyżej.I ja też tak sądzę..