Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

jak oduczyć noszenia na rękach?

Zgłoś nadużycie #11 28 października 2017, 11:34

magdalena123 Świeżo upieczona
Mamy, mam pytanie czy i jak oduczałyście jakośc noszenia niemowlaka na rękach?
Ja swojego młodszego synka muszę non stop nosić, bo na podłodze mu się szybko nudzi, mimo tego że umie pełzać i może pozwiedzać to woli z góry patrzeć. Zabawki zasługują według niego na jednominutową uwagę. zabawy w łóżeczku czy wózku konczą się po dwaóch minutach albo wręcz jest płacz od samego "unieruchomienia". Grajki bajki i muzyka też niewiele działa... pomocy.
Moje trzecie dziecko udowodniło mi, że człowiek uczy się całe życie... starsze umiały się długo zabawić w tym wieku, a jak umiały się przemieszczać po podłodze to tylko musiałam patrzeć i kontrolować. Teraz gimnastykuję się żeby najmłodszego tylko nie musieć brać na ręce bo już kręgosłup pęka :-(

Zgłoś nadużycie #12 30 października 2017, 20:50

bronna Zaprawiona w bojach
A może jakieś poduszeczki ? U nas w ruch po pewnym czasie poszła taka - http://materacyk.pl/produkt/poduszka-gniazdko/ I mała lubiała w niej leżeć :) może coś takiego by się własnie w tym wypadku sprawdziło?

Zgłoś nadużycie #13 30 października 2017, 21:06

kejttt Świeżo upieczona
Ale poduszka nie rozwiązuje problemu bolącego kręgosłupa przy noszeniu na poduszce a jak zostawi dziecko na poduszce to jak dziecko raczkuje to zaraz zejdzie z poduchy i tyle tego.

Zgłoś nadużycie #14 30 października 2017, 21:20

kejttt Świeżo upieczona
Też jestem Ciekawa jak oduczaliście nosić na rękach?

Zgłoś nadużycie #15 2 listopada 2017, 20:52

magdalena123 Świeżo upieczona
Moje na poduszkę już za duże, bo już pełza i nie poleży wmiejscu, z resztą mam podobną i sie nie sprawdziła niestety, maluch powinien leżeć na płaskim, takie poduszki krzywią kręgosłup...

Noszenie wciąż jest problemem, jedynym ratunkiem jeszcze jest bawiący sie pies, mały jest wtedy wpatrzony i pieje z zachwytu, ale zwierz tez kiedyś musi usiąść ;-)